נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרונים בהחלט?
תם חלקי לפי שעה ועד להודעה חדשה בתוכנית 'רק ספורט' אחרי הרבה שנים, עם הפיכתה מיומית לשבועית. נרביץ שלישיית ראיונות במחירי מבצע לסיום.
5/7/2009    
 

עבר שבוע שלם מאז אותה תוכנית ברדיו 99, אבל הראיונות, אני מקווה, עדיין רלוונטיים. לקח זמן, יו נואו. מעבר דירה, מחשב לא זמין. דיברנו על זה מספיק ובאי כדורסלע-האתר עודכנו בעניין בשורה הרצה ובין האייטמונים עצמם.

ובכל זאת, לא נוותר על שיחות מעניינות כמו זו עם זיו ארז, למשל, שמספר כמה וכמה (וכמה!) דברים מעניינים על עומרי כספי איתו עבד בגיל מאוד צעיר.

או על יורם מנחם, מאמן הכושר, שמכיר כמעט כל כדורסלן בישראל ועבד עם רבים מהם, ועכשיו הוא מגיע לדבר גם על היכולות המצוינות של דודי סלע מהטניס.

ומוטי דניאל, כרגיל, מרחיב בכל עניין שאני מבקש ממנו. אליהו-מה-אליהו, כהנה וכשמה. לא ממש זוכר בעצמי על מה דיברנו שם, אבל היה נעים הליכות ונאה למראה, כרגיל.

היה גם ראיון טוב מאוד לדעתי עם מאמננו הלאומי, אבל משום מה יש כל מיני בעיות ברמה הטכנית, הלינק לא עובר במייל ובקיצור - לא הצלחנו להביא אותו לאוזניכם. חבל, אבל.

הפעם גם אני אהיה במרביצי הלינקים, כדי להיזכר. ועכשיו, אחרי שהתוכנית ירדה והפכה לשבועית בלבד, יעבור עוד הרבה מאוד זמן, אם בכלל, עד לתוכנית הבאה שייצא לי להגיש.

שלומות ונצורות לתקופתי ברדיו? לא מאוד נכחיש זאת. חבל, אבל אמר חברו: ישנן צרות גדולות יותר.

תודות, אם כן, לכל מי שעזר, סייע, דחף, תמך ושאר כאלה, ובראשם אליעזר לחנה, מיקי שיינמן וסער פלסנר, וגם אסף אפרים, וכל הטכנאים שיצא לי לעבוד מולם לאורך השנים. התוכנית עוברת לפעם בשבוע למשך שעתיים והמגיש יהיה מאיר איינשטיין. אולי עוד תגיע הבלחה שלי פעם בכמה שבועות או חודשים, אם נחיה גם נראה.

אז כאן זה זיו ארז.

וכאן יורם מנחם.

וכאן מוטי דניאל.

ונקווה לטוב, כי תמיד יש עוד. חייב להיות.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 09/12/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
מארי פרדריקסון
 
 
לכבוד פתיחת עונת המכללות 2021/22: הו הא מי זה בא, המאמן הבא....
 
 
באיזו קבוצה ישראלית שיחק, ומי היה המאמן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up