נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3 ב-99
שלושה ראיונות כדורסל מתוך תוכנית הספורט של רדיו 99. ערן סורוקה על נאשאקיל, ברודי על שצ'רביאק האיום שחגג 60 ומאמננו הגולה על רבי פנחס הגרשוני.
22/8/2009    
 

בראשון (18.00 עד 20.00), באופן חד פעמי, אני חוזר להגיש את תוכנית הספורט ב-103. ביום שישי בצהריים הרבצתי שעתיים בתוכנית הספורט של 99. רב מעללים, בחיי. או אולי סתם צירוף מקרים, בואו לא נעשה מזה יותר ממה שזה.

כך או אחרת, אחרת או כך, ספק אם יהיה הערב הרבה זמן לכדורסל אחרי מחזור הפתיחה בליגת הביפ, אבל ביום שלישי היו שלושה ראיונות כאלה:

הראשון, עם העיתונאי ערן סורוקה, לגבי הסיפור המוזר בין שאקיל אוניל לסטיב נאש. פרטים נוספים בצורת טקסט יבואו ב'שיר אחד ביום', אבל את הראיון עצמו תוכלו לשמוע כבר עכשיו. הנה הוא כאן.

הראיון השני הוא עם טל ברודי, חבר טוב של וולטר ושצ'רביאק וגם וויין בראבנדר, במלאות 60 עגול ויפה לוולטר, המזכה אותנו בנוכחותו יום-יום ושעה-שעה בחיל התותחנים. ברודי מספר נשכחות ונצורות לגבי שצ'רביאק, בנו וולי שמשחק ב-NBA והימים ההם של ריאל מדריד ומכבי ת,א. אפילו התייחסות קצרה למכבי הנוכחית יש פה. הנה טל ברודי.

הראיון השלישי הוא עם דייויד בלאט, מאמננו הגולה, שבשבוע שעבר פגש פעמיים לדרבי פרטי את רבי פנחס הגרשוני. אחד אימן את נבחרת רוסיה, אחר אימן את נבחרת בולגריה ורק האל הטוב יודע איך שני מאמנים ישראלים מוצלחים ומצליחים כאלה התפספסו מתחת לידיים של איגוד הכדורסל בישראל. הנה בלאט, ממש כאן.

בתקווה שיופיעו כאן ראיונות כדורסל גם ביום שני.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 09/12/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
מארי פרדריקסון
 
 
לכבוד פתיחת עונת המכללות 2021/22: הו הא מי זה בא, המאמן הבא....
 
 
באיזו קבוצה ישראלית שיחק, ומי היה המאמן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up