נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כאן ליאור אליהו, ויטוריה
וגם מיקי ברקוביץ' ומוטי דניאל ואבי אשכנזי ודני פרנקו ברדיו 99. וכן, אנחנו ממשיכים לחלום על כדורסלע-הרדיו ביום מן הימים. מי שם ג'ובה ראשונה?
19/10/2009    
 

עבר זמן מיום שישי ועד עכשיו, כן?

אבל עד שפה ועד ששם, שבת המלכה בין לבין, ראשון, עובדים, ילדים, רצים, הצד הטכני של העניין – והנה אנחנו ביום שני. וביום שני – ארבע פעמים כי טוב: ארבעה ראיונות כדורסל מתוך תוכנית הספורט של רדיו 99 בסוף השבוע.

עם מי הלכתי הפעם?

עם מיקי ברקוביץ' ומוטי דניאל שמדברים על מכבי ת"א אחרי הניצחון על לובליאנה, משווים, מסכמים, מתייחסים לנקודה האופנתית העונה, הישראלים שמשחקים מעט, ועוד כהנה וכשמה, בראיון ארוך דיו (והויסה גם!).

גם דני פרנקו, מאמן נבחרת הנוער ומאמן נבחרת בית הספר בליך ברמת גן, מדבר על מיעוט הדקות של הישראלים מהצד של השחקן הישראלי ועתידו. באותה הזדמנות אני גם לוקח אותו להסביר לנו מה בדיוק קרה שם הפועל חולון בסוף העונה, יו נואו, ולמה הוא מתחיל את העונה בבית אחרי עונה שבה זכה בגביע המדינה וכמעט הגיע לפיינל פור.

ביום ראשון תיפתח ליגת קזינו ובמשחק שיכול להיות מעניין, ויכול גם שלא, תארח מכבי חיפה (בלי "היט" הפעם) את מכבי ת"א. אבי אשכנזי, מאמן חיפה, נשמע לי די מוטרד ולאו דווקא בגלל בואה של מכבי ת"א לעיר, אלא יותר בגלל ההחלטה ללכת עם ג'רמי טיילר בכל מחיר ולא להחתים לצידו שחקן פנים מנוסה יותר. מומלץ להאזנה? לא נכחיש זאת כלל ועיקר.

וקינוח נאה במיוחד להיום: ליאור אליהו, איש קאחה לבוראל ויטוריה, מרביץ שיחה עם יו"ר הדירקטוריון ממקום שבתו אי-שם בצפון הצפוני של ספרד. דקות משחק של ישראלים במכבי? עזבו אתכם, תנו לו לדבר על פאו ריבאס, וולטר הרמן ופרננדו סן אמטריו.

וזה נאה.

אז הנה ארבעה ראיונות, עם ריכוזים גבוהים מאוד של כדורסל. ומי ייתן ועוד בימינו אנו לא נסתפק כאן אך ורק בכדורסלע-האתר, אלא גם נביא לרווחת העם את כדורסלע-הרדיו ביום מן הימים.

איה הספונסר שיזרוק עלינו כמה וכמה (וכמה!) איזה עשרים-שלושים-ארבעים אלף שקלים התחלתיים, יו נואו, כדי ליצור תשתית ראויה ולהתחיל בתנועה קדימה. וגם אם לא יזרוק, יו נואו, קום נקומה על רגלינו ונרביץ כאן רדיו בתקציב מינימום. ותראו שבסוף עוד נישאר בליגה.

בהזדמנות הזו תודה לשחר עומרי, ליואב מרדר, למיקי שיינמן, לסער פלסנר ולדובי יעקובוביץ', שבלעדיהם לא הייתם יכולים להאזין לאף אחד מהראיונות האלה.

הנה הראיון עם ליאור אליהו.


כאן זה מיקי ברקוביץ' ומוטי דניאל.


וכאן זה אבי אשכנזי.


דני פרנקו – הנה הוא כאן.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 09/12/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
מארי פרדריקסון
 
 
לכבוד פתיחת עונת המכללות 2021/22: הו הא מי זה בא, המאמן הבא....
 
 
באיזו קבוצה ישראלית שיחק, ומי היה המאמן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up