נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלום, חבוב
זר חדש להפועל ג"ג הפקות, שעשה בכורה לא מי יודע כמה, כן? אבל הקבוצה שלו הרביצה ניצחון במלחה ומבעד לוישרים העובדים נונסטופ אני רואה פה פוטנציאל גדול.
2/11/2009    
 

טוני גפני הולך לקבל נקודה שלילית בעקבות משחק הבכורה שלו ב'מסדר הכלימה'. האיש סיים עם 1 מ-6 ב-20 דקות, נתון שמזכה בנקודה שלילית יען כי עובר על אחד מהקריטריונים הנוקשים שהוצבו כאן בתחילת העונה.

טוני גפני

אבל בניגוד לסר א. מליניאק, שמשחית היום משפט אחד שלם על גפני וכותב 'טוני גפני שיחק מעט וגם זה יותר מדי. שום בשורה', אני חושב - ולא קל בהכרח לראות את זה אחרי משחק לא מוצלח – שישנה בשורה ועוד איך.

אוקיי, האיש בורח קצת החוצה, אבל אני חושב שקטש מעדיף אותם כאלה.

אני לא בטוח עדיין אם הוא יושב בדיוק על המשבצת של בריאן רנדל. לדעתי לא כל כך. הם יכולים לשחק יחד, גפני יכול להתנגש לו להנאתו עם שחקני פנים ונראה שהוא לא סובל מזה. הוא לא רך וגם לא חושש ממגע. ארוך, אתלטי, הגנתי. הנקודות עוד יבואו. ובכלל, קטש אומר שהקבוצה שלו תקום או תיפול על הגארדים. גם אם הוא צודק, אני מקווה שזו לא תהפוך להיות נבואה שמגשימה את עצמה: עם כדיר, רנדל וגפני, זו לא קבוצה שצריכה להסתמך כמעט אך ורק על הקפריזות של סוואן, יזרעאלי או פארגו.

כמובן שהוא לא מחובר כרגע, אבל הטיפוס יושב טוב על הקבוצה. בחור עם מעט מאוד ניסיון שמגיע לחבורה שרובה מורכבת מבני גילו. ג"ג צריכה לקוות שהאכזבה שלו מעצם העובדה שלא נמנה עם הסגל הסופי של לוס אנג'לס לייקרס תחלוף מהר והוא יהיה מוכן להשקיע, ללמוד ולהשתלב הכי מהר שאפשר, כדי לעמוד במטרות שהקבוצה צריכה להציב לעצמה העונה. זכייה בתואר.

נרביץ לו, לפיכך, את 'הלו' הנצחי של ליונל ריצ'י, ששואל באופן הכי ברור:

It is me your'e looking for?

והתשובה היא, אם אני קטש: "כן, חבוב. בהחלט. אותך חיפשנו. עכשיו קח לך שבועיים מזורזים וכנס לעניינים מהר. היידה".

הנה זה כאן.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up