נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלח לו, בחייך
עמיר עוזי מפנה בקשה אישית מיוחדת, כדורסלע-האתר מתנדב לשמש לו במה. עכשיו מחכים לאל הטוב. או להבדיל, להנהלת הפועל חולון.
7/12/2009    
 

בדיוק את זה אני לא אוהב: עמיר עוזי זוכה (?) היום לצילום שער במוסף הספורט של העיתון שהיתה לו פעם מדינה (החבר'ה נפוצו, יו נואו. חלקם קוראים היום עיתונים בחינם, אחרים עברו לאינטרנט, דורי בניו יורק ורני בפריז). הכותרת מורכבת ממלה אחת: מפורקים.


עמיר עוזי


חולון הפסידה שש פעמים ברציפות ולא ניצחה מפתיחת העונה.


העסק שם ביש מהרגע הראשון פחות או יותר, כולל במשחקים בהם חולון היתה צמודה וקרובה וכמעט ניצחה.


עמיר עוזי היה שם מהרגע הראשון.


האוהדים קוראים לו להתפטר כבר שלושה שבועות בערך, אולי יותר.


לא צריך לצאת בטורי יגון וקינה ובצילומי ענק ולקרוא בקול גדול שהסתיימה העונה עבור חולון דווקא אחרי ביקור של מכבי ת"א. ה-25 הפרש היה ידוע מראש.


אולי זו הסימבוליות, כביכול, שעל פיה הולכת התקשורת: מכבי חזרה, חולון נעלמת. אבל הסיפור ההוא התרחש לפני שנה וחצי, אז מה קרה אתמול? כנראה שלא היה שום דבר אחר למלא בו את העיתון, כי בימים רגילים עמיר עוזי יכול לחיות עוד חמישים שנה ולא לקבל צילום ענק סולו בשער מוסף הספורט.


שיהיה, נו.בינתיים, עוזי מבקש חיזוק ("גארד ויצר") ועל פי ידיעות שפורסמו הציע להתפטר אבל מוחזק במקום על ידי ההנהלה שבשלב הזה לא מכונה לשחרר אותו. הוא אומר שהוא לא שבור, אבל הוא נראה כזה. הוא אומר שהוא טיפוס אופטימי ומצליח לשחרר חיוך, אבל כשהוא מוצא מהאולם מוקף בשוטרים קשה להאמין שהוא עדיין חוזה טובות.


מצד שני, אם כל החברים שם יעשו יד אחת, יתנו את הלב והקהל יתאגד לדחוף את הקבוצה כמו שהוא יודע במקום לצעוק למאמן להתפטר, חולון יכולה לנצח בשבוע הבא את בני השרון.


כן. לנצח את בני השרון. לא בשמיים בכלל. ותלוי לא מעט בחולון, תאמינו או לא.


כבר היו קבוצות בעלות כלים מוגבלים שקמו מתבוסות של 30 ו-40 הפרש ומרצף הפסדים. המצב בעייתי מאוד, אבל לא בלתי אפשרי. והעונה לא נגמרה.


מה המצב עם ליאור ליפשיץ, אגב? יהיה כשיר עד אז?


אם עוזי הוא איש מאמין יש לו ודאי בקשה אחת מהאל הטוב, מעבר לזו הברורה מראש, יו נואו, שייתן לו כוח ובריאות לעבור את המשבר ושאר כאלה.


עוזי יבקש רק דבר אחד. משהו שמשינה כבר ביקשו לפניו אי-אז בימים.הנה זה פה, והיידה 'שיר אחד ביום' – אין בעולם כמו מוזיקה. לא היה ולא יהיה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up