נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בלאט: עומרי כספי לא יחזור לכאן עוד הרבה שנים; ליאור אליהו טעה בגדול כשחתם בויטוריה
צמד מנתניה, מאמן ויו"ר, וגם מאמננו הגולה שנהנה מעונת שבתון, בראיונות מתוך תוכנית הספורט של רדיו ECO99FM.
29/12/2009    
 

דייויד בלאט, מאמננו הגולה, שנמצא בארץ באחרונה יותר ויותר יען כי אינו מאמן קבוצה כלשהי כרגע ומסתפק בגיחות לרוסיה, מתראיין בנוחות, נינוחות ונוחיות. ואפילו – מה אתם יודעים – בקו טלפון רגיל, לא משובש. ומהבית ולא מאיזה שדה תעופה בדרך מחרטאק אל טנאק לטיז אל לוך.


בלאט ברגוע, יו נואו.מזמירותיו: "כספי לא יחזור לכאן עוד הרבה מאוד שנים"; "קווין מרטין - מה כבר הוא עשה בקריירה שלו בקינגס? טרייד עליו יכול להיות רעיון טוב מאוד"; גם ליאור אליהו יכול לעשות הרבה נקודות ב-NBA, אבל אני לא בטוח לגבי הצד השני של המגרש"; היה לי ברור מהתחלה שליאור אליהו לא צריך ללכת לויטוריה", "אסור היה למכבי ת"א לוותר בזמנו על טרנס מוריס" ועוד דיבור על ברצלונה וריאל מדריד בעקבות המשחק ביניהן בליגה הספרדית (57:79 לברצלונה) ושאר כהנה וכשמה אמירות מעניינות יותר ומעניינות פחות, אבל תמיד מעניינות.


הנה הוא כאן, מאמננו הגולה, בראיון שקיימתי איתו אתמול בתחנת הרדיו "ECO99FM".


אריק אלפסי מספר על התחושות והאירועים שאחרי הניצחון של ברק נתניה על הפועל ירושלים בגביע המדינה, מרחיב בעניין דנילו פינוק שעוזב (ואולי עוד יחזור) ומספר גם על אחד מעוזריו, החבר ווילי סימס. אלפסי נדרש גם לסוגיית קווין בראזוול ששוחרר, שמוליק ברנר שעושה עבודה מצוינת ומרביץ מבט לעבר המשך העונה.


אריק אלפסי


צביקה בלנקיטני, יו"ר ובעלים, מסביר לאן נעלמו מכבי-אליצור ואיך קרה שהשם הפך לברק נתניה. על הדרך הוא מספר על דייויד קולברן, האיש שתומך כלכלית בקבוצה ובלעדיו כנראה שלא היתה משחקת בליגת העל, הלוא היא גם ליגת קזינו.


בתוך הדברים בלנקיטני מבטיח לאלפסי ועוזריו, שמבחינתו מצפות להם עוד הרבה שנים במועדון. זאת ועוד כאן, ממש כאן, אם רק תרביצו פה קליק קטנטן. מתוך "משחק מקדים" – תוכנית הספורט של "ECO99FM".


ותודה למיקי שיינמן, סער פלסנר ויואב מרדר.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 09/12/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
מארי פרדריקסון
 
 
לכבוד פתיחת עונת המכללות 2021/22: הו הא מי זה בא, המאמן הבא....
 
 
באיזו קבוצה ישראלית שיחק, ומי היה המאמן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up