נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מי יבוא לה?
לאמפה שוחרר אבל בינתיים אף אחד לא בא למכבי ת"א במקומו. ראדוליצה, מברואידיס או גולובוביץ'? אם נחיה גם נראה. ובינתיים, אולי יבוא מישהו לקרולינה.
14/1/2010    
 

והפעם אני לא לוקח את אתכם לשנות השמונים, גם לא לתשעים ואפילו לא לשנות השבעים, למרות שאם אני נותן לזה מחשבה נוספת אפשר להניח שסר ש. הרמלין הקשיש היה ודאי מעדיף להציג כאן שיר מהסיקסטיז או הפיפטיז אפילו. לכו תדעו.


ברדיו מתנגן שוב ושוב (ושוב!), ואפילו כמה וכמה (וכמה!) פעמים שירה המעניין והמורכב של קרולינה, שנע על הגבול הדק שבין הברקה לניגו'ס. כל אחד וטעמו הוא. עוד לא לגמרי החלטתי באיזה צד לגבי השיר הזה, אבל בינתיים המיאוס עוד לא התיישב על כסאו מבחינתי ואני בעד האופציה הראשונה."אף אחד לא בא לי" שרה הגברת המקורזלת ומיד חשבתי, בהקשרים של כדורסל כמובן,על מכבי ת"א שהספיקה לשחרר רשמית את החבר מאצ'יי לאמפה וטרם הביאה לו מחליף.


אין צורך למהר ואף אחד כאן לא אובססיבי. נדיר שאדם עוזב ומיד למחרת מתייצב שחקן אחר במקומו. אם כי כבר היינו בכל הסרטים. כאלה, למשל, בו שחקן שדינו כבר נחרץ והוא עומד להיות מוחלף, ממשיך זמנית להתאמן בקבוצה לצד שחקן או שניים שנבחנים כדי לדעת מי מהם מתאים לבוא במקומו.


אין ספק וספק אין, כי זוהי סיטואציה לא נעימה כלל ועיקר. וכלל ועיקר אינה נעימה הסיטואציה.


כך או אחרת, אחרת או כך, לאמפה עזב. מי יבוא לה, למכבי? והאם הוא יגיע לפני או אחרי שיבוא מישהו לקרולינה הכמהה? זאת לא נדע. רמזים, עם זאת, כבר יש. ואפילו עבים.


מירוסלאב ראדוליצה הוא מועמד רציני וטוב, שחקן פנים שיודע את העבודה, צעיר מאוד וכבר הספיק לעשות לעצמו שם. בזמנו ביקשנו לכאן את החבר זוראן ארצג, גם הוא איש ז'לזניק לשעבר, אבל בסופו של דבר הלכה עליו אולימפיאקוס והיום הוא משחק מתחת לרמתו, לדעתי, בפאניוניוס. ראדוליצה לחוזה של שלוש שנים במכבי נשמע כמו לא רעיון בכלל.דיברו גם על ולדימיר גולובוביץ'. דיברו גם על דימיטריו מברואידיס. הראשון מסיים את העונה האירופית רשמית הערב עם לובליאנה. השני ישחק נגד מכבי ת"א ותהיה הזדמנות נוספת לנתינים אשר על פני הגלובוס לצפות בו בפעולה נגד מי שיהיו, אולי, חבריו הטובים בקרוב.שהרי מי יודע, מאוד יכול להיות שסיכום עקרוני כבר נחתם ולפיו אם מכבי ת"א מנצחת הערב ומארוסי לא עולה לטופ 16, מברואידיס יגיע לנוקיה. ואם היא כן מנצחת, הוא ממשיך עם היוונים ומכבי הולכת על ראדוליצה או גולובוביץ'.אני אופתע מאוד אם זה יהיה גולובוביץ', אבל עד שכל זה יתבהר – עניין של יום-יומיים-שלושה, עושה רושם – בואו נרביץ כאן קצת קרולינה. אולי היא תצחק ראשונה ומישהו יבוא לה עוד לפני שמכבי ת"א תחתים סנטר חדש.


הנה היא כאן.


שלומות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up