נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אוצר הנשיא כבר כאן
הלינק החדש יוצא לדרך להנאת העם, הנתינים ושאר שועי עולם אשר על הגלובוס. כל הפרטים, כל העניינים, כל הסיבות, כל המניעים - כולם פה.
3/2/2010    
 

רבותיי וגבירותיי (אני יודע שגם אתן כאן לפעמים) זוהי הודעה נשיאותית:


אוצר הנשיא יוצא לדרך.
לינק חדש ונאה הינו, סוג של חנות אינטרנטית, אבל כאן, להבדיל מחנויות אחרות, לא יונח לפניכם שפע מבלבל של פריטים ומוצרים אלא ייחשף האוצר הנשיאותי צעד אחר צעד, פריט אחר פריט, הפתעה אחרי הפתעה. בסופו של דבר תיבנה החנות במלואה בסגנון 'חיל התותחנים' ו'סוסוני היאור'. אתם עוד תראו.


העם מוזמן לרכוש וליהנות מפריטים נשיאותיים במחירים סמליים ביותר. אמנם אוצר הינו, אבל מחיריו ממש לא בשמיים. מינימום 20 שקלים, מקסימום 40 שקלים. אם יהיה משהו-כלשהו שהנשיאות תתקשה מאוד להיפרד ממנו, מין אוצר קטן בעל ערך סנטימנטלי רב במיוחד, ייגבה סכום נדיר בגודלו, עומקו, שטחו ונפחו בסך 50 שקלים. כאלה, כאמור, יהיו רק בודדים.ומהי מהות כל העניין, בעצם?


מספר מניעים להצגתו של האוצר הנשיאותי בפני העם:


הראשון, שיהיה כאן עוד לינק חדש, עוד משהו לעקוב אחריו ביומיום, עוד משהו לצפות לו. בהערכה לא מדויקת יוצג פריט אחד בשבוע, אולי-אולי שניים.


אם הוא יימכר, יוחלף קרוב לוודאי עוד קודם לכן במוצר אחר. אם לא, ירד אחר כבוד ללינק הרלוונטי ויתנחל שם, ומי שפספס אותו בזמן אמת או יצפה בו באיחור וירצה אותו - יוכל להפנות פנייה ללינק המופתי 'דבר אלי יפה' ולרכוש.


בקיצור, צפו לקצב של אחד לשבוע, בעיקרון, בערך כמו בלינק המשובח "זה א-ב של כדורסלע", או בדיוק כמו בחידה המצולמת "ונשאלת השאלה".


עניין אחר שהביא להקמת אוצר הנשיא: רצון לחלק עם הנתינים ובני העם פריטים שלא ניתן להשיג כיום. פריטי אספנות למיניהם בתחום הכדורסל. קצת כמו בולים נדירים, יו נואו, או כל סוג אחר של מכירות פומביות. כאן תוכלו למצוא לפתע איזה ספר נדיר על בנטון טרוויזו, או מדיה גייד ישן ומסקרן של ריאל מדריד או מיאמי היט. לכל סיר יש מכסה אומרים, וסביר להניח שכל אחד יוכל למצוא עם הזמן לפחות אוצר נשיאותי אחד להתהדר בו ולהניח על המדף או במגירה אצלו בבית.שימו לב, שימו לב, ייתכן כי יוצגו כאן מפעם לפעם גם מחשבוני כדורסלע-האתר, אלה שחלקכם מנסים להשיג כבר שנה שלמה ויותר באמצעות משלוח פתרונות ל"ונשאלת השאלה" וטרם העלה אתכם אנ-דנ-דינו ראדג'ה בגורל. כאן אפשר יהיה פשוט לקנות את המחשבון ולסגור עניין. היו ערים כי הפריטים, כאמור, לא מוצגים באופן תמידי. הם באים והולכים, עולים ויורדים. צריך להיות ערני, בקיצור.


היות שזבי חוטם אנחנו בענייני כספים אין כאן מסלקה, כרטיסי אשראי וחרטאבונות ממין זה. מי שיצטרך להעביר, נניח, 20 שקלים, יעשה זאת בדואר ישראל לאחר תכתובת עם הנשיאות והחלפת כתובות. לוקחים שטר, עוטפים אותו בנייר או שניים ושולחים. זה עובד, מגיע והכל בסדר. גם האוצרות עצמם יישלחו אליכם בדואר, זה ברור. עלויות ביול ומעטפות, שמגיעות במקרים מסוימים לעשרות אחוזים ממחיר האוצר, הן על חשבון הדירקטוריון.


וכמובן, בואו לא נכחיש גם זאת, ישנו כאן ניסיון למזער במשהו את העלויות השוטפות של תחזוקת כדורסלע-האתר. מן הידועות כי כדורסלע-האתר נאה הוא ומכובד, ומתוקצב במלואו מהכיס הנשיאותי, על חשבון חבילות במבה, ביסלי, בייגל'ה ושוקו לילדיו הזכים. זה לא בלוג פשוט וצנוע בעלויות אפס. זה אתר-אתר, כן?


אם ניתן יהיה לקזז משהו, ולו חלק קטן מהעלויות השוטפות של תחזוקת האתר, הקמת לינקים חדשים, מערכות ניהול לפינות חדשות ולוגואים חדשים בעזרת סכומים קטנים שייכנסו פה ושם מהנתינים כאות הערכה למאמצינו – מה טוב. נשמח ואף נודה.שלא יובן מכך כי הנשיא נסחף אל המשבר הכלכלי, כן? על אף שבסוד אגלה, כי באחרונה קשה עלי תשלום שכרו של סר .ש הרמלין, שכותב עוד ועוד, כמעט ללא הרף. ובכל זאת, בתום כמעט ארבע שנים לקיומנו כאן, שם ובעולם כולו, נדמה לי, על אף שאינני אביב לביא, שהעמדת אופציה תשלום סמלי בעבור מוצר נשיאותי
היא לגיטימית בהחלט.


נודה לעם על נכונותו העקרונית, ולא נכעס על אף נתין אם יחליט שלא לממש את האפשרות לרכוש אוצר כזה או אחר, אלא להסתפק בקריאה בלבד. אכן כי כן, כאן אין שינויים: היא בחינם, היתה, נשארה ותהיה תמיד.


מוצר ראשון כבר מוצג לפניכם: חולצת כדורסלע נאה ביותר, ועליה אחד הסלענגים האהודים עלינו: "פיייי קיבינימט".
30 שקלים מחירה כולל משלוח. והאמינו לי חבובים כשאני אומר לכם בזו הלשון, כי לי זה עלה יותר.


העיקר ההנאה.


שלומות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 09/12/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
מארי פרדריקסון
 
 
לכבוד פתיחת עונת המכללות 2021/22: הו הא מי זה בא, המאמן הבא....
 
 
באיזו קבוצה ישראלית שיחק, ומי היה המאמן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up