נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נמתין עם הסיגר
על פי תומאס דולבי האגדי, מכבי ת"א לא יכולה לחגוג עדיין. יותר מזה, ייתכן מאוד שהמשחק נגד ריאל מדריד הוא החמצה גדולה. האזינו נא בני העם.
5/2/2010    
 

צהריים, יום שישי.


עוד מעט, עם קצת מזל, תהיה פה שנת צהריים נעימה. אשכב לי תחת שמיכת הפוך, חברתו הטובה של האדם בשעת חורף וביום קור. אחחחח, אקווה בכל לב שתומרינגו סטאר יאפשר זאת.עם הלך רוח כזה אתם ודאי מבינים כבר שאין המחשבות הנשיאותיות פנויות כעת לאייטמון מעמיק או נרחב מדי, אם כי המשחק בין מכבי ת"א לריאל מדריד בהחלט מצדיק אחד כזה. אבל היות שלכדורסלע-האתר חוקים משלו, ממש כמו לסיפרה בסלע, אני מוותר על העניין למגינת לבו של העם יש להניח, ואף להניח יש, אם כי מי יודע – אולי גם העם עייף ביום שישי ורוצה קצת שקט לעצמו.


במצבים כאלה המוצא הטוב ביותר הוא לפנות אל המוסיקה. התחום האהוב עלי בעולם כולו, יותר מכל עניין אחר כנראה, אם אני שם את הדברים על השולחן ובוחן אותם אחד-אחד מקרוב.


מוסיקה זה קצר בדרך כלל. ענייני, קליט, זריז. אפשר להעמיד בעזרתה אייטמונים של 350, אולי 400 גרם טקסט, מבלי לייגע את האצבעות ואת הראש על פני קילו ורבע גרם טקסט, למשל. ובקיצור, אייטמון מוסיקה הוא הדבר הנכון ליום ששי בצהריים, כשהגוף דורש את מגע שמיכת הפוך.


הניצחון של מכבי ת"א על ריאל מדריד, כמו גם הניצחון של סיינה על מכבי, או זה של פילזן על סיינה, או זה של מדריד על פילזן – כלומר, כל אחד מהמשחקים שהתקיימו עד עכשיו בבית ו'- הם בבחינת כותרתו של השיר הנאה כרפאל של תומאס דולבי מלפני הרבה שנים.


CLOSE BUT NO CIGAR


ובתרגום חופשי, הסיפור עוד לא גמור. העיסקה, ההישג, הניצחון – זה היה קרוב לרגע בו אפשר לשלוף את הסיגר של אחרי הניצחון הגדול, אחרי חתימת העסקה המוצלחת. אבל לא, הסיגרים עדיין לא יכולים להישלף אצל אף אחת מהקבוצות. כל יתרון שהושג על ידי אחת המנצחות הוא מחיק בהחלט במשחק הגומלין.


מכבי אלקטרה תל אביב


מכבי לא יכולה לנצח את סיינה כאן ביותר מ-4? ודאי שיכולה.


ריאל לא יכולה לנצח את מכבי ביותר מ-5 בגומלין בספרד? ודאי שיכולה.


סיינה לא מסוגלת לנצח את פילזן ביותר מ-10 באיטליה? יכולה אינדיד.


אוקיי, אני לא משוכנע שפילזן תנצח את ריאל ביותר מ-8 בטורקיה, אבל אם נחיה גם נראה.


ובתרגום עוד יותר חופשי, לפני המשחק נגד ריאל היו קונים הגרשונים במיטב כספם ניצחון על ריאל בחמש נקודות הפרש. אחרי הניצחון, הם צריכים אולי להיות קצת מבואסים על שניצחו ב-17.


פיני גרשון


אז, אולי-אולי, אפשר היה גם לשלוף איזה סיגר. אולי סיגר קטן כזה, בייבי-סיגר. אבל אפשר היה לשלוף אותו ולעשן בחיוך רחב.


זה שתומאס דולבי חזה את הסיטואציה כבר לפני שנים? אין צורך להתלהב יותר מדי, על דולבי אמרו ואומרים עד שהיום שהוא גאון. נעריכו על כך.קלוס באט נו סיגאר. קחו את השיר כאן.


אייטמון חורפי נאה רגע לפני הפוך ב-440 גרם טקסט, כי כך נאה וכך יאה ליום שישי בצהריים.


ואם נחיה גם ניפגש כאן בתחילת השבוע הבא, שזה ממש לא עוד הרבה זמן, כן?


שבת שלומות ונצורות.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up