נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריק שיבק מבלגיה, מוטי דניאל פה מהאזור ואילן קובלסקי על נבחרת פלשתין
שלושה ראיונות מתוך רדיו eco99fm. על הדרך: דיון ביוגב אוחיון וצ'אק איידסון, סטפון לאזמה ועידו קוז'יקרו, דורון פרקינס ואפיק נסים. זאת ועוד.
28/2/2010    
 

הרבה זמן לא יצא לי להיות ברדיו עד שבסוף השבוע שעבר נקראתי אל הדגל, יו נואו, הזדמנות מצוינת להרביץ כמה וכמה (וכמה!) ראיונות כדורסל.

קודם כי מאוד בער לי לשמוע את קולו של מאמננו הלאומי החדש בעל הדמות הנינוחה, אריק שיבק, במיטב סוגיות שעל הפרק. אכן כי כן, יהיה לא פשוט להתרגל לשיבק הרגוע יחסית (בניגוד לנדמה, הוא מסוגל להתרתח על הקויים ולעטות על פניו אדום-אדום שלא מהעולם הזה) - אחרי תקופה ארוכה עם מאמננו הלאומי לשעבר, שוצף-קוצף שדמותו בהחלט חסרה כרגע בנוף הכדורסל המקומי.

הנה אריק שיבק מתייחס כמעט לכל אחד ואחד משחקני הנבחרת, עוקץ, מלטף, משתאה, דורש וגם מבטיח בראיון טלפוני-רדיופוני מקיף מבלגיה-המדינה.

אחר כך הגיע גם תורו של מוטי דניאל, שימיו במכבי ת"א הופכים אותו כמובן למרואיין מבוקש יחסית בכל אשר מתרחש על המגרש בנוקיה-ההיכל וסביב הקבוצה גם כיום. בעקבות אותו משחק מוזר למדי ורע עד מאוד באיסטנבול אנחנו מדברים על ויז'נייבסקי, פרקינס, לאזמה ומגיעים גם לאיידסון, ברור. והאמת, אפילו מוטי דניאל כבר לא יודע מה לחשוב על צ'אק איידסון. תקשיבו לו, זה הוא. באמת.
אפילו שבדרך כלל יש לו הסבר לכל דבר והפעם לא.

שלישי ואחרון הוא קואוץ' קובלסקי, האיש שבימים עברו הדריך בהפועל חולון נדמה לי, על אף שאינני, את תצמד האגדות דניס וויליאמס ודייויד הנדרסון. פתאום קם אדם וקורא בבוקר בעיתון שאילן קובלסקי עומד להיות נבחרת פלשתין. אמת או בדייה? הנה הוא כאן כדי להשיב.

שלושה ראיונות מתוך תוכנית הספורט היומית של רדיו eco99fm

האזינו נא, בני העם.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 09/12/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
מארי פרדריקסון
 
 
לכבוד פתיחת עונת המכללות 2021/22: הו הא מי זה בא, המאמן הבא....
 
 
באיזו קבוצה ישראלית שיחק, ומי היה המאמן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up