נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ריאל - מכבי, מעניין גם עכשיו
ראיונות מרדיו eco99fm עם מנתח הנתונים משה וילק, שעבד קרוב-קרוב עם מסינה, אלעד חסין שעבד קרוב-קרוב עם גרשון. וטל ברודי בגרסת המקור.
12/3/2010    
 

כל הראיונות התקיימו במהלך יום חמישי לפני המשחק בין ריאל מדריד למכבי ת"א, אבל גם אחרי שהתוצאה ידועה אפשר ללמוד מהם לא מעט, ויש בהם עדיין רלוונטיות.

משה וילק עבד בעבר במכבי ת"א וגם בנבחרת ישראל. איש ברור ובהיר, שתענוג לשמוע אותו. כבר כמעט 15 שנים שהוא מכיר את התורה מסיני, שהרקורד שלו מול רבי פנחס הגרשוני התקלקל-משהו לאחרונה. מומלץ להקשיב היטב למשה וילק מנתח לתפארה את ענייני ריאל מדריד ומכבי ת"א, ומספר על העבודה והאדם שמעבר לדמות מאמן הכדורסל.

ביקשתי הערכה מאלעד חסין, כיום עוזר מאמן מכבי חיפה, והוא הלך על ניצחון של מכבי ת"א בשלוש-ארבע נקודות ובתוצאה נמוכה. האיש בעניינים אפילו סתם בכל מה שקשור בהערכות וניחושים, אולי כי הוא יודע על מה להתבסס, יו נואו. הנה אלעד חסין, עוזרו של גרשון במכבי ת"א ובאולימפיאקוס לשעבר והיום במכבי חיפה, מרחיב בעניין אלן אנדרסון ודורון פרקינס וגם הולך על ניצחון למכבי ת"א ומסביר למה ואיך.

ואחרון, האיש שבלשון זכררררר עושה חיל בימים אלה בזכות החיקוי הנהדר של אסי כהן ב'ארץ הנהדרת', אבל גם זה שהיה כאן לפני המחקה, לפני התוכנית ולפני כולנו, בעצם. טל ברודי מספר על הימים ההם והזמן הזה, כולל השחקנים שהוא הכי אוהב במכבי של היום.

עונג שבת?

לא נכחיש זאת.

תודה בהזדמנות הזו לכל מי שעוזר, מפיק, עורך, מסייע ונותן יד: מיקי שיינמן, סער פלסנר, עידן זוויגי - הצוות מהרדיו - ודובי יעקובוביץ' מארט-אפ, שעושה את הקסם הפשוט והופך את שידור הרדיו ללינק כשיר וראוי למאכל גם באינטרנט.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 09/12/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
מארי פרדריקסון
 
 
לכבוד פתיחת עונת המכללות 2021/22: הו הא מי זה בא, המאמן הבא....
 
 
באיזו קבוצה ישראלית שיחק, ומי היה המאמן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up