נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מה איכפת לך אני או הוא?
היום זה היום. אם מכבי ת"א תפסיד בבלגרד ייתכן שפיני גרשון יצטרך להודות שצביקה פיק חזה את הנולד כבר לפני הרבה שנים. מצד שני, כל עוד שארפ באזור צפו לנס.
1/4/2010    
 

מאבק בין מאמינים ללא מאמינים התפתח בשנים האחרונות בין פיני גרשון, שנוהג להודות באופן כמעט קבוע לאל הטוב חלק גדול מניצחונותיו ורגעיו הגדולים בקריירה, כמו גם את ההפסדים, אגב. לא פעם אמר גרשון גם אחרי הפסד שאם זה לא קרה, כנראה שלא היה צריך לקרות ודברים נקבעים למעלה ולא על המגרש.


ביטויים כמו "אין עוד מלבדו", שהוביל בזמנו גם דורון שפרק'ה, הפכו לנחלת הכלל בסביבתו של גרשון, שנצמד אליו גם הכינוי רבי פנחס על הטיותיו השונות. שלא לדבר על כך שהרב גלויברמן הפך להיות הרב הראשי לישראל עם הזמן, ותמונות שלו תוקע בשופר ומברך בהדלקת נרות חנוכה ממלאות תדיר את כלי התקשורת.ממול קמה עדה של מתנגדים, שאחרי הפסדים בוטים ומעצבנים נוהגים לחרוץ לשון כלפי גרשון, ולשאול אותו בקול רם היכן הוא אותו אל טוב שבו הוא כל כך מאמין, והאם הפעם שכח ללבוש את מדי המשחק, לרדת לאולם בויטוריה, באתונה, במוסקבה ובמקומות אחרים, ולסדר קצת את היד העקומה של סטפון לאזמה במאני טיים?


ובכל זאת, ביקר האל במדריד לאחרונה, וכפה ניצחון בשתי נקודות הפרש ואף סידר לגרשון ניצחון כפול בעונה אחת על אטורה מסינה שלנו. נדיר ומיוחד.


הערב, אם יירשם הפסד נוסף בבלגרד נגד פרטיזן, יספוג ודאי הגרשון את שלו ועל הדרך ייעקץ גם האל הטוב שלא בטובתו על כך שאיחר את הטיסה לבלגרד. לעומת זאת, אם מכבי תנצח ותיקח את הסדרה למשחק חמישי, יהיה קשה למאמן להתאפק וייתכן כי יעביר התקפה קולקטיבית נגד היוצאים נגדו ונגד אמונותיו ואמירותיו.


שמתי לב, אגב, בהערת ביניים, שבתוך יומיים בתחילת השבוע הודו דנילו פינוק ופו ג'טר באופן מוחלט וחד משמעי לאל הטוב שלהם. פינוק טען נדמה לי, על אף שאינני אביב לביא, שאת זריקת הניצחון לא הוא זרק, אלא הכדור נכנס על ידי האל הטוב או משהו כזה. ג'טר הודה לאל כבר במחצית באוזני שדרית הקווים החדשה בערוץ הספורט וקודם בערוץ הראשון, מיכל רבינוביץ', ואמר שהוא מקווה שהאל ישמור לו את הידית חמה גם במחצית השנייה.אבל כך או אחרת, אחרת או כך, די מטופש להקדים את המאוחר בהתחשב בכך שבעוד כמה וכמה (וכמה!) שעות המשחק יסתיים ואיתו אולי הסדרה כולה. ובכל זאת, אם מכבי מפסידה הערב, יידע גם הגרשון שאחרי עונה וחצי בתפקיד מאז שב לכאן מאולימפיאקוס פיראוס אפשר שהגיע הזמן לזמרר את שירו הנערץ של המאסטרו צביקה פיק למלים של אלכסנדר פן, שילוב של אלכסנדר מאריץ' וסקוני פן (על פי הנתין המכובד יותם).הנה הוא כאן.


אגב, הנתין המכובד סהר רחמים רוצה בכלל שיר אחר. כבודו במקומו מונח, לכן נרביץ פה לינק גם לבקשה שלו. הנה דברי האיש:


היי ערן,


לא האמנתי בשבוע שעבר כששלחתי את הלינק עם השיר על הפרטיזנים שאני אשלח לך מייל נוסף כשאנחנו בפיגור 2-1, אבל כנראה שהעונה הזו שעוברת עלינו לא יכולה לתת לנו יותר מדי רגעי נחת.


אז עם כל מה הכבוד לפרטיזן הערב, הכל תלוי במכבי ואם פיני ייתן גם לשארפ הזדמנות אני מאמין בלב שלם שאפשר להעביר את ההכרעה לת"א. אז היום זה ה-יום או יותר נכון: This is the day

הנה הלינקותמיד תזכור: Be like Derrick


שיר חזק הרביצות כאן, סהר. רוב תודות ונצורות לך ולממלכה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up