נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"אעביר לו את השרביט בכבוד רב. ילד טוב, ילד מתוק"
זה מה שאומר מיקי ברקוביץ', נשיא המדינה, על היום בו יוגדר ויוכתר עומרי כספי סופית כישראלי הטוב ביותר בכל הזמנים, אם וכאשר. זאת ועוד, האזינו.
25/5/2010    
 

יבוא יום שבו מיקי ברקוביץ' כבר לא ייחשב לכדורסלן מספר אחד בכל הזמנים במדינת ישראל. עוד שתיים-שלוש עונות טובות של עומרי כספי והתבססות ב-NBA וזה בדיוק מה שיקרה, אם כי איך בדיוק משווים בין שני שחקנים כאלה?


אחד היה אבן דרך בתולדות מכבי ת"א, היה שם ובלט שם ונצץ שם כשהקבוצה זכתה בשני גביעי אירופה הראשונים שלה, ופירפר את אירופה גם באליפות ב-1979 שהסתיימה במדליית כסף עבור נבחרת ישראל. השני הוא הישראלי הראשון שהגיע ל-NBA, אבל אין לו שום תואר אירופי ועם כל הכבוד שיחק רק בסקרמנטו, בינתיים, אחת החלשות ביותר בליגה.


אני מעמת את ברקוביץ' בראיון הרדיו עם הנתונים האלה. "לא אני הכתרתי את עצמי לטוב ביותר בכל הזמנים, אלה אתם שעשיתם זאת. ובכל זאת, אני מאחל לכספי את כל ההצלחה ואעביר לו את התואר בכבוד רב", אומר מיקי, פחות או יותר, ואם אתם מעוניינים לשמוע את הציטוט המדויק או שאר עניינים אחרים ובהם, כמובן, פיינל פור בליגת קזינו, כל מה שנשאר הוא להרביץ קליק. מיקי, אגב, צופה גמר בין מכבי ת"א להפועל ירושלים.גם ארז חזן ופפי תורג'מן בעסק בראיון משותף. שניהם שיחקו יחד בהפועל ירושלים, אם כי חזן עשה את מרבית הקריירה בהפועל גליל עליון, זו שהולידה את החיבור הנוכחי לג"ג הפקות ואירועים בע"מ של היום שמקום משכנה הוא גן נר. שניהם, אגב, הולכים על אלופה חדשה.
עוד בתפריט המעניין מאוד, לא נכחיש זאת, שיחה עם הכתב אביתר לנג שמלווה את ברק נתניה ומרביץ קווים לדמותו של אריק אלפסי, כול אינסייד אינפורמיישן לגבי היחסים שבין המאמן מנתניה לרבי פנחס הגרשוני.


אריק אלפסי


וכאן גם סקירה מעניינת של הסקאוט ירון ארבל, שראה הרבה יותר מפעם אחת את מילאן מצ'באן הסרבי הצעיר של המופארם ורשאץ', שעשוי לשחק במכבי ת"א בעונה הבאה. האזינו ברוב קשב, יען כי לקט צפוף וכדורסלני נטו כמו זה באמת שלא תקבלו בשומקום.
הנה מיקי ברקוביץ'.


ופה הצמד תורג'מן וחזן.


וכאן אביתר לנג מידיעות אחרונות על אריק אלפסי.


ולסיום, הסקאוט ירון ארבל על מילאן מצ'באן שמועמד למכבי ת"א.


שלומות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 09/12/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
מארי פרדריקסון
 
 
לכבוד פתיחת עונת המכללות 2021/22: הו הא מי זה בא, המאמן הבא....
 
 
באיזו קבוצה ישראלית שיחק, ומי היה המאמן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up