נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
זוהי קריאה אחרונה למנוולים מטורקיה
חת-שתיים, חת-חת, הודעה לאומה: עברנו מתקפה נוספת. חלק מהאייטמונים ומהפניות שלכם נמחקו מבלי שוב. חוץ מזה, חוזרים להמריא. שתהיה לנו טיסה שקטה.
9/6/2010    
 

טוב, זה כבר חתיכת סיפור. מילא שהתקשורת העוינת והאינטרסנטית מדווחת על פריצות האקרים טורקים לאתרים שונים וזניחים דוגמת זה של מכבי ראשון לציון בכדורסל או הפועל ת"א בענף הביפ, ושוכחת לספר על הצלקת הנפשית והטראומה שעבר כדורסל-האתר מאותם טורקים מנוולים ממש. מילא זה. התרגלנו לרשלנות פושעת בכל תחומי החיים, לרוע המזל.


אבל לספוג פגיעה נוספת אתמול בלילה? לקום בבוקר ולפתוח יום חדש מבלי שניתן יהיה להיכנס לכדורסלע-האתר (מצדכם), או לעדכן אותו (מצדי)? וזאת לאחר שהוכרז קודם לכן כי איש לא יוכל למנוע מאיתנו את המשך סיפור מעללינו, כן?זה כבר עניין אישי לחלוטין. מישהו פה החליט להתעסק עם נשיאות הסיפרה ודירקטוריון כדורסלע-האתר ואין אנו רואים זאת בעין יפה. הו לא, כלל וכלל לא רואים זאת בעין יפה.


אייטמונים שפורסמו כאן ביומיים האחרונים נמחקו כלא היו מבלי יכולת לשחזר. תשובות ששלחתם לחידת 'ונשאלת השאלה' נעלמו כלא היו, וכך גם פניות, הערות ותמיהות מעניינות ומיוחדות שצללו עד לעומקה של תיבת המייל הנשיאותית היושבת לבטח (?) בלינק 'דבר אלי יפה'.


ארצה להודות לחברת ארט-אפ בע"מ המכובדת הנאבקת ימים כלילות ועומדת על רגליה האחוריות לנוכח התקפות מחץ של שחקני הפנים הטורקיים, וקליעות מדויקות שלהם לשלוש על ראשנו הקט משל היו וולקן איידין או אופוק סאריג'ה בימיהם הגדולים.עם זאת, אודה ולא אבוש ואף אבוש ואודה גם יחד, כי חשש קל החל להסתנן ללבנו בעקבות הפריצות האחרונות. מה יהיה בעתידו של כדורסלע-האתר? האם אין אנו כה איתנים אנחנו כפי שחשבנו מלכתחילה? ובעיקר, מה יהיה בגורלם של אייטמונים רכים וזכים ועוללים בני יום-יומיים שנמחקו, האם להעלות אותם מחדש? לטרוח שוב? צילומים, כותרות, הדגשות, משניות, שורות רצות, תמונות ברואים עולם עם כיתובים. פיייי קיבינימט.


אין לי תשובה ברורה לזה למען האמת. ולמען האמת, תשובה ברורה לזה אין לי.


כך או אחרת, אחרת או כך, נתקענו וצריך לצאת מהפלונטר. אני מציע בזאת, בתקווה שהמקרה לא יחזור שוב, שכל מי ששלח תשובה לחידת 'ונשאלת השאלה' השבוע יעשה מאמץ קל וישלח אותה שוב. מציע גם לכל מי ששלח מייל נאה כרפאל ל'דבר אלי יפה' – לעשות זאת שוב אם הוא מעוניין לזכות בהתייחסות הדירקטוריון או הנשיאות.


אייטמונים קודמים? לא יודע, אולי כן, אולי לא. מה שנמחק נמחק, ואולי אפשר יהיה להציל אחד או שניים. אולי. אם נחיה גם נראה.


בנוסף, הודענו לנציג הסיפרה בטורקיה, אנגין עוזארחון, מהוותיקים ביותר אצלנו, כי אנו נאלצים להשעות אותו מכל פעילות שהיא במוסדותינו עד לסוף חודש יוני. זאת יען כי אף שהבטיח שיעשה כל מאמץ לדבר אל ליבם של המנוולים כשל כנראה במעשיו, ולא שכנע אותם כלל. עוזארחון מושעה, אם כן, והתקפות נוספות עלולות להביא אותנו לצעדים קיצוניים עוד יותר.גם החבר רן בורוכוב-סוקולוב ננזף קלות יען כי רבע טורקי הינו, מהצד של הסבתא של הסבתא רבא או משהו כזה. נקווה כי יוכל להסיר את הקללה בסיוע לחש טורקי מסתורי כלשהו, למען עתיד טוב יותר.


רבות הערכנו והערצנו והאללנו גורמים טורקים רבים לאורך השנים, מפטאר נאומוסקי האליל ועד טורקוגולולולולולו. מטאמר אויגוץ' המיוחד במינו, ועד איידין אורס המאמן המופתי. מארגין עתמאן השמן שהפך רזה, ועד מאמננו הגולה שעבר גם הוא בשורות אפס פילזן-שלנו. ועוד רבים וטובים יותר ופחות. לא נרצה לחסל יחסינו עם הכדורסל הטורקי הגאה והמשופם אך ורק בגלל חבורה של ליימיכים-נעבעכים שיודעים לפצח סיסמאות כאלה ואחרות באישון לילה.שלומות ונצורות בשלב זה, בתקווה כי שרתנו הקט ישכון לבטח וישרוד כל ניסיון פגיעה נוסף.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 09/12/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
מארי פרדריקסון
 
 
לכבוד פתיחת עונת המכללות 2021/22: הו הא מי זה בא, המאמן הבא....
 
 
באיזו קבוצה ישראלית שיחק, ומי היה המאמן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up