נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הריסון עם וויושביץ', אנקרי איתנו
קצת לפני המשחק הלילה בין מונטנגרו לישראל על המקום הראשון בבית א' עולים ג'ורג' הריסון ואתי אנקרי למצ'-אפ מסקרן בשם הצדדים. נשירה כולנו.
29/8/2010    
 

עדיין תחת השפעות הטראוולינג וולבוריז (10.8.10, 'שיר אחד ביום', כדורסלע-האתר) אחסוך מכם הפעם עד לאן הגעתי בשיטוטים שלי בעקבות הקטע הנהדר שהוצג אז. ברם אולם ואף על פי כן, אומר כי התגלגלתי לי בנחת בעקבות חלק מגיבורי הלהקה ההיא. נניח, ג'ורג' הריסון, יוצא הביטלס, או רוי אורביסון – הלוא הוא BIG O, מגדולי הזמרים שידעה ארצות הברית.

כך או אחרת, אחרת או כך, משחק גדול הלילה בין מונטנגרו לישראל ויש לכבדו בשיר. העובדה שמאז עשרה באוגוסט לא הוצג כאן שיר מלמדת בעיקר על מצב רוח נשיאותי מזופת באוגוסט מלא הזפת והזיפת, אבל היות שבכל רגע שעובר החודש הזה מתקרב לסיומו, זו סיבה בפני עצמה לזמרר איזה קטע.

דושקו וויושביץ', כן? אריק שיבק אמר לאחרונה ש"כבר שבועיים וויושביץ' חושב רק על המשחק נגדנו". משפט שבהחלט מאשש את מה שג'ורג' הריסון אומר כבר שנים, כשהוא מודיע לעולם: I got my mind set on you.

וויושביץ', ספק אם הוא עצמו יכחיש זאת, מכין את עצמו אלינו. חושב עלינו. המיינד שלו בהחלט מפוקס ומכוון כלפי נבחרת ישראל. והרדאר עובד.

אלא שלא נבחרת כישראל תצא פה פראיירית (או שבכל זאת כן?), כפי ששידרה כבר לפני זמן רב מאוד הזמרת המכובדת אתי אנקרי באחד השירים המהפנטים בתולדות ימי הפזמון הישראלי המאוחר. "אני רואה לך בעיניים", מבשרת אנקרי בשם שיבקטשמיר לחבר וויושביץ', "רואה את הכל. היית סוגר אותי אם היית יכול".

ובדרך הזו, דרך חילופי המסרים האלה, ייצא לדרך הלילה משחק על המקום הראשון בבית א' במוקדמות אליפות אירופה, שהמהדרין ודאי קוראים לה עד היום חצי גמר אליפות אירופה. המנצחת עולה ישירות לאליפות. והמפסידה? כנראה שגם היא, בהתאם להתפתחויות נוספות בשאר המשחקים.

ראש בראש, הנה הם כאן: ג'ורג' הריסון המשובח עד מאוד ועד בלי די ועד אין קץ, בתפקיד וויושביץ'. וכאן אתי אנקרי המשובחת בפני עצמה, בתגובה הישראלית.

שלומות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up