נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הצביון הישראלי הפסיד 52-23
מוגש לפניכם אוסף נתונים מתוך דף הסטטיסטיקה הרשמי (אבל לא מאה אחוז אמין): מכבי ת"א במשחק הכנה ראשון לעונת 2010/11 תחת מאמננו העולה.
20/9/2010    
 

לא אתר ניוז הוא כדורסלע, זאת יודע כל אורח לרגע, נתין נאמן או מי מבנות העם המכורה למעללינו. ובכל זאת, לנוכח העובדה שמכבי ת"א המהוללת קיימה אתמול משחק אימון ראשון תחת מאמננו העולה (הגולה לשעבר) ראיתי צורך להעמיד כאן סטטל'ה קצר שיציג נתונים מתוך המשחק נגד טורוב
שהסתיים בניצחון 69-75.בלי פרשנויות וניתוחים, רק מספרים. בשורה. בפיסקה. פה ושם עם איזו הערה עסיסית, יו נואו.


לא ברור עד כמה הסיקור שזכה לו העם ממצה את כל הדברים הקטנים שקרו במשחק. יש להניח ואף להניח יש, שאם תעברו על כל האתרים וכל העיתונים שכתבו על המשחק, אפשר יהיה לקבל תמונה מייצגת על מה שהלך שם, כולל מהלך המשחק שאליו אני לא מתיימר ולא מתכוון להגיע.


רק פכים קטנים, יו נואו. סוג של הידעת ש:


ובכן כי כן, הידעת שריצ'רד הנדריקס לקח יותר זריקות מכל אחד אחר במכבי ת"א (סיים עם 5 מ-11 מהשדה). הוא גם הרביץ 7 ריבאונדים ושוב – יותר מכל אחר בקבוצה.סחור-סחור סיים עם 1 מ-6 מהקו. 1 מ-6 היו גם לבורשטיין, אבל מהשדה.


ליאור אליהו שיחק רק 6:27 דקות, פחות מכל אחד אחר מלבד דריק שארפ וג'ף פוט שלא שותף. איפה זה שם אותו, איפה זה שם אותם?


עוד לפני הטורניר אמר מאמננו העולה, שלהערכתו סחורצאניטיס יכול לשחק כרגע משהו כמו 18-17 דקות במשחק. נו, אז הוא נתן לו 16:37.


מבחינת דקות משחק – דורון פרקינס שיחק הכי הרבה (32), ג'רמי פארגו אחריו (29) וגיא פניני שלישי (25). דייויד בלו(ת'נטל) היה רביעי עם 23 וצ'אק אידסון חמישי עם 22. הנדריקס עשה מה שעשה ב-20 דקות. כולם מדברים על סחור-סחור, אבל שוכחים את שור-שור (ייתכן שזה יהיה כינויו, לא נכחיש זאת). האיש הוא שור רב עוצמה, נתקשה להכחיש זאת.כדיר? אומרים שיחק אבל הוא לא מופיע בטופס הסטטיסטיקה, יען כי יש רק 12 שורות – אחת לכל שחקן – ומכבי מחזיקה יותר מזה. פוט, לעומת זאת, שלא שיחק, רשום דווקא. אי-סדרים טכניים בטופס! בושה, חרפה וכלימה!


ג'רמי "סרינה" פארגו נתן משחק של 6 מ-8 מהשדה ו-4 מ-4 מהעונשין בדרך ל-17 נקודות. הופה, לא ראינו את זה בא, לדעתי.


שארפ העביר 3:07 דקות על המגרש בלי לרשום אף פעולה שנכנסת לטופס. שמא התקנא ביונה ההנפלדית לעת זקנה ואך ורק עשה דברים שלא רואים בסטטיסטיקה? מסופקני עד מאוד ועד בלי די ועד אין קץ.


מכבי עמדה על 10 מ-21 מהעונשין. מאמננו ודאי התפלץ לנוכח התצוגה.


דיוויד בלאט


סחור-סחור וגרין, שחילקו ביניהם 24 דקות על המגרש, סיימו בלי אף אסיסט. יש להניח ואף להניח יש, שבדקות שהם ישבו על הספסל שיחק הנדריקס כסנטר והוא הציל את יושבי העמדה, עם אסיסט אחד במאזנו. הוריי, הידד.


מדד הפלוס-מינוס הטוב ביותר שייך להנדריקס, איתו רצה מכבי ליתרון 18 נקודות. אחריו מגיע פרקינס עם 12 בטור הפלוס-מינוס ואחריהם פארגו עם 7. כיאה למשחק צמוד עם חילופי יתרון היו גם שחקנים שסיימו עם מינוס: שארפ, גרין, סחור-סחור, אידסון, בורשטיין.


פרקינס בא בלי הידית מבחוץ, שאותה הוא נוטה לשכוח בבית לעיתים תכופות: 0 מ-3 לשלוש.


בכל הקשור לחמישייה הראשונה יש אי התאמות בין מה שמדווחים באתרים והעיתונים כאן, למה שמופיע בטופס. על פי התקשורת החמישייה הורכבה מפרקינס, בורשטיין, אידסון, אליהו וסחור-סחור. על פי הטופס החמישייה כללה את פניני ובלות'נטל, ולא את אליהו ובורשטיין. לא ניכנס לזה.בלאט סיים את המשחק בתוצאה של נבחרת רוסיה. עוד יהיו לנו הרבה כאלה העונה. מין 69-75 כזה. ימי אפי בירנבוים וג'ייסון וויליאמס בבני השרון, עושה רושם. אבל עוד יהיו גם הדגמות מאזור ה-80- וה-90 עם הזמן.


הצביון הישראלי (כולל בלות'נטל) הפסיד לצביון הזר 52-23 בנקודות.


הצביון הישראלי הפסיד גם בדקות משחק: 119-81 לטובת הזרים.


מכבי ת"א ניצחה ברבע האחרון 14-29.


וכל זה בהנחה שאפשר לסמוך על טופס המשחק.


שלומות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
קצת קארים, שיהיה. ...
 
 
אחרי דנילוביץ' ומאיירס, הנה עוד שני אירופיים מובילים. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up