נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העם מציע לבטל את מסדר הכלימה
מקבץ מייצג נוסף של פניות מהימים האחרונים לגבי השאלה המשמעותית ביותר בטרום העונה: 'מסדר הכלימה' לעונה שנייה בכדורסלע - להיות או לא להיות?
10/10/2010    
 

שלום ערן!


בתור נתין נאמן, אני חייב להודות ש"מסדר הכלימה" לא עניין אותי כל-כך בעונה שעברה. אולי בגלל שאני אדם חיובי מטבעי וקשה לי עם הדגשת השלילי, אולי בגלל שהרבה פעמים ה"כוכבים" במצעד היו ישראלים, מה שמגביר את הייאוש מהכדורסל הישראלי.


ואולי בגלל שזה סתם עניינים טכניים שכאלה. נכון שגם "חביב נולד" הוא כזה, אבל הוא לפחות חיובי ובעל מסורת מכובדת ונקודות ספונטניות שאני מאד אוהב. אולי גם שני מעקבים טכניים כאלה זה סתם יותר מדי.

במידה שתבחר להמשיך, יש לי שאלה - האם העניין ממוחשב אצלך? בהנחה שאת הסטטיסטיקות אתה מקבל בקובץ אקסל, או לפחות יכול להעתיק אותן לקובץ אקסל, הרי שאפשר לכתוב תכנות שיאפשר תוך שנייה מהכנסת כלל הנתונים למצוא את בעלי זכות הכלימה, ואת הקריטריון שאותם לא כיבדו. אם לא, ואם אתה עובר אחד אחד על הסטטיסטיקות, הרי שזה באמת כבר מוגזם. ועוד לאבא ל- 3, כן?

תודה על האתר, כרגיל.


רועישלום,


אודה ואתוודה: למרות העמל הרב של נשיאנו הרם, לא הצלחתי להשלים את הקריאה ב"מסדר הכלימה" אף פעם. לא מעניין.

בסוף אנו הרי אוהבים טוב, לא רע. האתגר להצליח, הכישרון, המאמץ שנושא פרי - אלה דברים שלמענם אנו חיים בכלל ובכדורסל בפרט. את אלה שווה לסקר, לקדם, לדסקס וללעוס. זה טעים.


את הכישלונות, הנפילות והדאחקות אנו מכירים טוב מדי. זה חלק מהחיים אבל לא בשביל זה אנחנו חיים. דעתי הצנועה: אפשר לוותר. ושוב תודה על כל השאר. אגב, איפה משיגים את מה שבורוכוב-סטלנוב לוקח?

אברהם


ערן היקר,

לדעתי בשנים הקרובות אין טעם בקיום התחרות מהסיבה הפשוטה הבאה: כל עוד הוא משחק, ניתן פשוט להעניק את התואר אוטומטית לגור פורת...

ד"ש מבוסטון הגשומה,


אביחישלומות,


ביקשת התייחסות ל"מסדר הכלימה". גם בימים טרופים אלה, בהם זמן לאישה ולילדים אין לי, וצריך להתרגל לעובדה שצריך לקום ממש כל בוקר לעבודה, החלטתי להיענות להפצרת הנשיא ולהתייחס בקצרה למסדר.

ובכן, אני חייב לבקש שלא. הנושא מרתק ופיצוח בועות (באנגלית זה נשמע יותר טוב, אבל עדיין אני מעדיף את זה מאשר "שחיטת פרות קדושות") של שחקנים מוערכים יתר על המידה זה יפה ונאה.


כך, למשל, הצלחתי להבין טוב יותר כיצד גור פורת, שחקן שאני מאד אוהב לראות, לא פורץ קדימה יותר. והצלחתי להבין מדוע רמת גן לא הצליחה באמת להתנתק מהתחתית, הודות לדניאל יואינג הבחו"כי. אבל, וזו השורה התחתונה, יש באייטמונים האלה קצת יותר מדי צהבהבות ו"שנאת חינם". אולי זה ביטוי גדול מדי אבל נדמה לי, על אף שאינני וגו', שהאווירה בכדורסלע-האתר היא תמיד מאד חיובית ו- ProBasketball. הדבר היחיד שכל הנתינים מאוחדים בו הוא התנגדותנו העיקשת לביפ, וצריך להשאיר זאת כך, יו נואו. כל השאר צריך לנוע סביב רגשות חמים וחיוביים.


כך או אחרת, אחרת או כך, ובימים טרופים אלה בהם גם הנשיא לא תמיד מגיע בראש פנוי באמת לפרסום אייטמונים, אעדיף לקבל עוד מכובדים לחיל התותחנים, עוד סוסונים ליאור ועוד שועי עולם ל-"זה א-ב של כדורסלע". ונסיים בקריאת היידה כדורסלע-האתר, היידה, היידה היידה! וזה הכל!!!


שי פ.היי,


אני חושב שאפשר לבטל את "מסדר הכלימה". אותי הוא הרבה פחות מעניין מ"חביב נולד" ואם הוא דורש כל כך הרבה מאמץ מיו"ר הדירקטוריון, אז אפשר פשוט לבטל אותו.


בברכת יאללה לי ניילון,

עומר ה.הי ערן,


אי אפשר להתעלם מבקשתך מהעם להביע את דעתו בנוגע ל"מסדר הכלימה". הרי החלטה הרת גורל עומדת בפני נשיאנו. אי לכך ובהתאם לזאת, אכתוב את דעתי.


יתרון נוסף שיכול להצטרף לעמודת הפלוסים שלך הוא העובדה החשובה מאוד שבאמת כיף לקרוא את "מסדר הכלימה". הוא מאפשר להבין מה היה במחזור החולף מזווית קצת שונה וייחודית, וכמו שאמרת ייחודיות היא-היא בבת עינו של כדורסלע-האתר. בלי "מסדר הכלימה" נתונים זוועתיים כאלו ואחרים עלולים לעבור לידינו מבלי שנשים לב אליהם כלל וכלל.


בנוסף לכך, "מסדר הכלימה" מאפשר לנסות ולראות עד כמה שחקנים משתפרים במהלך העונה. כלומר, עד כמה שחקנים לקחו לתשומת ליבם את המחזור הלא-משהו שעבר עליהם ושיפרו את ביצועיהם במחזור העוקב, ואולי אף ניתקל בהם בלינק "חביב נולד" לאחר שהסיקו מסקנות והציגו סטטיסטיקה מפוארת יותר.


לגבי המינוסים שהצגת: אל תדאג בנוגע למונוטוניות. אכן גם "חביב נולד" לעיתים מונוטוני, אך הדבר לא גורם לכך שהנתין הממוצע יאבד עניין. דווקא נחמד לראות לשם שינוי מקום שבו נצמדים לכללים וחוקים.


אבל, וזה אבל גדול לדעתי, אם ההנאה שבכתיבת "מסדר הכלימה" הפכה בעיני הנשיא למטלה לא כל כך נעימה, והעבודה הקשה שהלינק הזה דורש הינה תובענית מדי עבור נשיאנו וגוזלת לו זמן יקר מדברים אחרים בחיים, הרי שאין הדבר שווה את המאמץ.


שכן כדורסלע האתר מושתת על נוחות, נינוחות ונוחיות, ואם "מסדר הכלימה" פוגע בזכות הבסיסית הזו, אולי אין לו מקום באתר מופתי זה, עם כל הצער שבדבר.

שירהשלומות לנשיאות,

אני, כזכור (אולי רק לי), הייתי נגד המסדר מלכתחילה, אז השאלה היא לא באמת רלוונטית עבורי, אך כיוון ש, אז הנה: נגד.


סיבה: חוסר מוטיבציה לצפות בכדורסל כחול-לבן-זר יש לי מספיק, לא צריך לדרבן לי אותו.

יותם


היי ערן,

אין צורך בהמשך "מסדר הכלימה". העלות עולה על התועלת, הלינק לא יותר מנחמד וגם כן לא משהו שאני מחכה לו מדי שבוע (בניגוד למהדורות וכתבות אחרות שאני נוהג לקרוא מדי יום).


לדעתי שווה להשקיע יותר בבייסיק: המדורים הרגילים, מהדורות וכאלה. מסדר הכלימה? גימיק נחמד שמיצה את עצמו לטעמי, אל תטריח את עצמך בשביל זה.

מקווה שעזרתי,

אסףשלום,


אני בעד לוותר על מצעד הבושה היות ובסופו של יום אנו באים ממקום של אהבה למשחק ואנו מוקירים את השחקנים והם מוקירים אותנו , בהחלט ניתן להעיר לגור פורת מדי פעם שיחדור לסל אך לבייש אותו מול כל העם קצת מיותר.


אמיר


תודות ונצורות לעם על האקטיביות הרבה, וקחו פה על הדרך את such a shame של talk talk

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 09/12/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
מארי פרדריקסון
 
 
לכבוד פתיחת עונת המכללות 2021/22: הו הא מי זה בא, המאמן הבא....
 
 
באיזו קבוצה ישראלית שיחק, ומי היה המאמן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up