נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סולומון בחמישייה, מזרחי בעשירייה. של כל הזמנים, כן?
המשחק בנימבורק הסתיים בהפסד להפועל ירושלים, אבל הקפיץ את השניים קדימה במעלה רשימת קלעי כל הזמנים של המועדון באירופה. זאת ועוד.
2/12/2010    
 

זה עבר בשקט. מאוד בשקט. פחות או יותר כמו העונה של משה מזרחי עד עכשיו. אבל ציוני דרך משמעותיים יש לציין, פשוט כמשמעו, יו נואו, ובטווח של שלושה המשחקים ראשונים ביורוקאפ העונה ובלי לשים יותר מדי לב, משה מזרחי נכנס לעשירייה הראשונה של קלעי הפועל ירושלים במסגרת האירופית בכל הזמנים.


לא רשימת החמישים או העשרים. העשירייה.


בכל הזמנים.הנתונים של עד עכשיו, כידוע, מאוד לא מזהירים. למעשה, בשלושה משחקים הוא קלע שלוש נקודות בלבד. כולן בסל אחד, למעשה. שלשה נגד נימבורק השבוע. בשני המשחקים נגד ריגה וסביליה לא קלע בכלל. תכל'ס, הוא בקושי משחק. סיפור של 5 דקות בממוצע עד עכשיו.


מתברר שהשלשה הזו בנימבורק היתה מעל ומעבר מבחינתו. הוא קפץ בבת אחת מעל בילי תומפסון ודורון שפע, שההבדל ביניהם הוא נקודה אחת בלבד.


בתוך כך נפלט תומפסון, חביב סיפרה, אל מחוץ לעשירייה (345 נקודות) ושפע יושב במקום העשירי (346). מזרחי עם 348 נקודות כרגע, ממוצע של 7 נקודות במשחק ויש לו גם 2 ריבאונדים ו-0.5 אסיסטים ב-21 דקות לערב.


בילי תומפסון הגדול בחוץ, מי היה מאמין.


דורון שפע עדיין יציב בעשירייה. למזלו, יובל נעימי מתעכב. יש פנצ'ר שם, יו נואו. הכל הולך קשה.הפעיל הבא אחרי נעימי הוא יוגב אוחיון. המרחקים גדולים, שפע, שנצפה ביציעי מלחה במשחק הליגה האחרון נגד ראשון לציון, יכול להיות רגוע ונינוח: גם בתום העונה הזו הוא יישאר בין עשרת הגדולים של הפועל ירושלים בכל הזמנים.


בחזרה אל מזרחי. כדי להגיע למקום השמיני הוא צריך סדר גודל של 50 נקודות פלוס-מינוס, כדי לדחוק משם את פפי תורג'מן. הקצב לא מבשר טובות, יו נואו. עם 3 נקודות בכל שלושה משחקים זה פשוט לא יקרה.


ברכות ונצורות אם כן לחבר משה מזרחי, שגם בתקופה מאוד לא משביעת רצון מבחינה מקצועית מצליח להעמיד סימני קריאה סביבו ולא רק סימני שאלה.


מה עוד?


לא פחות חשוב – וויל סולומון עקף את טימי באוורס בזכות 11 הנקודות שקלע השבוע בצ'כיה ונכנס על חשבונו לחמישייה הראשונה של קלעי ירושלים באירופה. לפניו על פי הסדר: מאירק'ה רב הרושם, קני וויליאמס שהותיר אחריו מגוון רב של רשמים בכל מקום בו שיחק, ראדיסב צ'ורצ'יץ' שממדיו המרשימים זיכו אותו בכרטיס כניסה חופשי לביצת סוסוני היאור של כדורסלע-האתר ומריו אוסטין, ביג תחת מרשים בפני עצמו.
באוורס, שנדחק למקום השישי, מקדים את אייץ' וולדמן. סתם ככה אינפורמציונה, כדי שתהיה לכם תמונה מלאה של חברי העשירייה הראשונה.בהתאם לאורך העונה האירופית של ירושלים, יש סיכוי סביר שסולומון יחלוף על פני אחד אוסטין או צ'ורה, או שניהם. פרטים יבואו. לא חושפים את כל הסודות בבת אחת, יו נואו.


מה שאפשר לומר כבר עכשיו הוא זה: כפי שנכתב בכדורסלע-האתר בלבדית ומזעזע לאחר החתמת סולומון, העונה הזו תוריד לו בוודאות את ממוצע הקריירה. מי שהחזיק ב-23.9 נקודות במשחק במדי ירושלים, נתון שנקבע באותה עונה מיוחדת ב-2003/04 שהסתיימה בזכייה בגביע יול"ב, עומד כעת על 22.1 ואני מעריך שימשיך לרדת.


לא מאוד רחוק משם, עם ממוצע של 21.1 נקודות, עומד בשקט החבר דמיטריוס אלכסנדר וצופה בעניין. אם סולומון יסיים את העונה בפחות מזה, אלכסנדר יהפוך לשחקן בעל ממוצע הנקודות הטוב ביותר בתולדות המשחקים האירופיים של הפועל ירושלים.
השבוע, כזכור או שלא, ביקר החבר אלכסנדר במלחה-האולם וקלע 31 נקודות בניצחון של מריופול על ג"ג הפקות ואירועים. אולי העביר שדר-מסר לסולומון, מי יודע, במסגרת הדיון מי הסקורר הגדול בין השניים.


וכך או אחרת, אחרת או כך, נותרו שלושה משחקים נוספים לשלב הבתים. ואחר כך, אם עולים, עוד בית של ארבע קבוצות וששה משחקים. ואולי גם הלאה מזה.


ובקיצור, אם נחיה גם נראה לאן יגיע כל אחד, איך, מתי ועל חשבון מי.


שלומות ונצורות בשלב זה.


והיי, רן בורוכוב-סוקולוב הוא קפטן נבחרת הקראטה של ישראל.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
קצת קארים, שיהיה. ...
 
 
אחרי דנילוביץ' ומאיירס, הנה עוד שני אירופיים מובילים. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up