נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אל תשכח אותי
אמו של ג'ים קר, סולן סימפל מיינדס, הלכה לעולמה. חשבתי, בדיוק כמותכם אני מניח, שטבעי להיפרד בשיר. מוחות פשוטים חושבים דומה.
16/12/2010    
 

לא זוכר את התאריך המדויק בו נרשמתי למועדון המעריצים, או מועדון החברים, או גולשי האתר הרשמי של סימפל מיינדס. כמו שאתם מבינים, לא יודע אפילו למי מתוך אלה נרשמתי.


אבל נרשמתי. אפילו זוכר את הרגע.


זה היה באחד הלילות, מזמן, כשמצאתי את עצמי מריץ בראש את המחשבה התלת-שנתית, פחות או יותר: באיזו הופעה בחו"ל הייתי רוצה להיות?למרבה הבושה, בגיל 42 וחצי, קשיש-קשיש-על-באמת-כבר, טרם יצא לי להיות בהופעה בחו"ל, או בקונצרט כמו שקורא לזה מי שנותן לאירוע יותר כבוד. בחו"כ היסטרי, אני יודע. בושה, כלימה וחרפה. לא פחות.


אז פעם זה אולטראווקס, ופעם דפש מוד, ופעם מארק אלמונד, ופעם בילי ג'ואל ופעם OMD ופעם הקיור ופעם הסמית'ס ופעם יוריתמיקס ופעם U2 ופעם רד הוט צ'ילי פפר ופעם אפילו פט בנאטר או א-הא. אפילו הם. זה משתנה, יו נואו.


ובסוף, כשבלונדי והסטרנגלרס הגיעו לכאן לפני כמה-זה-היה, הלכתי. אבל זה היה ברעננה.


וכשאליסון מוייה הגיעה לארץ, ברור שהלכתי. זה היה כאילו חו"ל, כן? אבל בפועל, היא הופיעה בחולון. אייטמונים לגבי שתי ההופעות, אגב, נמצאים בארכיון כדורסלע-האתר.


ואיך נזכרתי בזה? השבוע נחתה בתיבת המייל הנשיאותית הודעה מהאתר של סימפל מיינדס ובו מספר מלים מהסולן, ג'ים קר, לכל אוהדי הלהקה.


מתברר שאמו, איילין, הלכה לעולמה (קאם און איילין, דיקסי'ס מידנייט ראנרס יכולים להיות הופעה נהדרת אם הם עדיין חיים ומקנצרטים להנאתם פה ושם).


אוי, סליחה. השם הוא איירין. טעות שלי. טעות שלי. מצטער ומתנצל (יכולתי למחוק, יו נואו, אינטרנט. אבל בואו נשאיר את זה אותנטי).


כך או אחרת, אחרת או כך, ג'ים קר מספר שאמו כיבדה מאוד את אוהדי הלהקה והיתה גאה בהם. היא הגיעה להופעות רבות של סימפל מיינדס ותמיד התפעמה מהאווירה הנהדרת שיצר הקהל בהופעות."היא תמיד אמרה לי: ג'ים, האוהדים שלכם הם כנראה הטובים ביותר בעולם", מספר קר בהודעה שלו לאוהדיו.


איירין קר נטמנה אתמול בגלזגו. ג'ים קר האלילי ביקש מכל מי שהתכוון להביא פרחים, לשאת תרומה ולו קטנה בשמה של אמו עליה השלום, לקרן מחקר הסרטן על שם אמו.


אם מישהו מכם רוצה להפתיע בתרומה קטנה מישראל הרחוקה, הנה זה כאן.


והנה מה שאמרה איירין קר לבנה פעמים רבות בעבר, ואולי גם לפני שהלכה לעולמה, והפך לאחד הלהיטים הגדולים ביותר של סימפל מיינדס – ואולי בעצם הגדול והמפורסם מכולם.


don't


you


forget


about


me


והנה זה כאן.
ישנם לפחות חמישה שירים של סימפל מיינדס שאני אוהב יותר מהשיר של איירין לג'ים, ואם אתם ממש מתעקשים לראות ולשמוע דוגמאות – הנה אחד הגדולים ביותר.


והנה עוד אחד.


ואם כבר הגענו עד הלום, אז עוד אחד.


שלומות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up