נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביקור בית
זמן רב לא טיילתי בעמודי הסטטל'ה האישיים של שחקני מכבי ת"א ביורוליג. הגיע הזמן לראות מה חדש, האין זאת? האין זאת אינדיד. צילום בונוס: חבר של אידסון.
17/12/2010    
 

23 בינואר 2008. צ'אק אידסון מסיים עם 0 נקודות בניצחון הביתי של ריטאס וילנה על מלאגה63-71. מאז עברו 50 משחקים בדיוק במסגרות האירופיות, לפני שהוא נעצר שוב על אפס והפעם מול חימקי מוסקבה בניצון ביתי של מכבי ת"א 76-80 על חימקי. נתון שחשבתי שחייב להיכתב איפשהו. אם אף אחד לא מתנדב, לקחתי על עצמי לזכר כל אותם ימי ששי בצהריים וצפונה, בהם לא הוצאתי את ראשי מתוך המספרים.

הוא לא היה רחוק מהאפס, אגב, גם בעונה הזו במשחק החוץ נגד פרטיזן בלגרד. חלק מהמספרים היו זהים: אותם 5 ריבאונדים ו-4 אסיסטים, אותו 0 מ-4 מהשדה. שם זה נגמר בשלוש נקודות עונשין שחילצו אותו מטור נקודות ריק.


הלאה.


שיאים אישיים העונה ביורוליג בנקודות (18) ובדקות משחק (34.27) ל"סרינה" פארגו. עד עכשיו הוא ביצע פעולה אחת לפחות בכל אחת מהקטגוריות הסטטיסטיות למעט חסימה. העם ממתין לחסימה. מי שיכול לקפוץ כל כך גבוה כדי להטביע, יכול גם לחסום. ולו פעם אחת. העם יאהב זאת.ריצ'רד הנדריקס שוב עם דקות משחק בדאבל-פיגרס אחרי שלושה משחקי יורוליג רצופים בהם קיבל פחות מעשר. מאמננו העולה מקפיד באדיקות שלא לשבץ אותו יחד עם סחור-סחור בחמישייה אחת.


ונדמה לי, על אף שאינני אביב לביא, שבאחד המקרים בהם נקרא לספסל אחרי פעולה טובה שביצע ירד אמנם בריצה וכיבד את החלטת המאמן, אבל תפס את הראש על הספסל באכזבה גלויה. לא סיפור פשוט העייסק הזה.


משחק שלישי מתוך תשעה לדייויד בלו בלי אף סל של שתיים. רק פעמיים העונה קלע יותר סלים לשתיים מאשר שלשות. סיים עם 6 ריבאונדים, שיא אישי העונה ביורוליג. צריך לנדוד עד 28 בינואר השנה, כדי להיתקל בנתון טוב יותר שלו בתחום הזה (7, בחוץ נגד סיינה).היידה.


גם במשחק בו ליאור אליהו נפצע ושיחק פחות מחמש דקות, כדי להותיר את הקו הקדמי חסר, יניב גרין קיבל רק 4:14 דקות. משחק רביעי שלו העונה ביורוליג בלי אף נקודה. היה נדמה אחרי המשחק הביתי נגד פרטיזן שבו גרין קיבל כמעט 19 דקות שהנה, יש סיכוי לפריצונת בהיעדרו של הנדריקס. שום-כלום וגם כלום-שום.


גיא פניני הגיע עם שיאי עונה אישיים בנקודות (15) ובדקות משחק (23). זה קרה אחרי שלושה משחקים בלי אף נקודה, שבהם קיבל 36 דקות בסך הכל. בארבעה המשחקים האחרונים, כולל זה נגד חימקי אתמול, הוא לא קלע אף סל לשתי נקודות. קח לתשומת לבך, חבוב.טל בורשטיין? שיא אישי העונה בריבאונד התקפה (2) אתמול. טרם חסם, טרם נחסם. משחק שישי העונה מתוך תשעה בלי אף שלשה. 15% משלוש ביורוליג לעומת 48% בליגת קזינו ו-39% בעונה שעברה בפואנלבראדה. מתוך תשעה המשחקים ביורוליג קלע רק פעם אחת מעל 8 נקודות נגד פרוקום גדיניה בבית.ועכשיו דורון פרקינס. שמונה פעמים על הקו העונשין, שיא עונה אישי ביורוליג. משחק רביעי ברציפות שבו הוא מוסר יותר אסיסטים מאשר מאבד ושביעי בסך הכל. בשני המשחקים האחרים נרשם שוויון בין מספר האסיסטים למספר האיבודים. רחוק מאוד מכל תחושה שאומרת, שפרקינס מועד לפורענות.


הוא עומד עכשיו על 3.2 אסיסטים לעומת 1.6 איבודים ב-30 דקות בערב. פייר אינאף וזה עוד לפני שמוסיפים את ה-2.3 שלו בחטיפות, שהופך את הסיפור לפייר-אינאף-אינדיד אפילו ויותר מזה.את מי טרם ביקרנו? סחור-סחור סחורצאניטיס, כמובן. אחרי שלושה משחקים רצופים בהם ספג שני גגות בכל אחד, הנה משחק נקי בעניין הזה. משחק תשיעי ברציפות, 100 אחוז בתחום הזה, שבו הוא סוחט יותר עבירות מאשר הוא מבצע.משחק שמיני ברציפות שבו הוא מקבל למעלה מ-20 דקות על המגרש. בעונה שעברה באולימפיאקוס, למשל, היו לו 4 כאלה מתוך 19 משחקים בהם שיחק.


משחק שלישי ברציפות שבו הוא קולע בדאבל-פיגרס. העמודה הריקה לחלוטין אצלו היא מטבע הדברים זריקות לשלוש. גם זה עוד יבוא. באיזה משחק אולסטאר או משהו.


שבת שלומות ונצורות.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
קצת קארים, שיהיה. ...
 
 
אחרי דנילוביץ' ומאיירס, הנה עוד שני אירופיים מובילים. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up