נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מרגישים?
חמישיית הג'קסונים תסגור עבורנו שבוע שהסתיים בחמישה משחקי ליגה ביום חמישי. והרי אין נאה מזה.
7/1/2011    
 

עוד שבוע עבר על כוחותינו.


'התרגיל' עסוק בענייני כדורסל הנשים והניסיונות לעלות ליגה עם הפועל פ"ת, ולצורך זה צורפה באחרונה הגברת המכובדת אירה חשיבון מקבוצת הלאומית של רמת השרון. גם בית הספר לכדורסל לבנות שבניהולו צובר תאוצה. זה זמן שלא היטיב עימנו באייטמון נאה, יען כי כבד-מקלדת הינו וגם עסוק לעייפה.סר ש. הרמלין החרוץ ודאי רץ לו בכרך ובספר, בעמק והר, ועוסק בעבודתו רווית הניואנסים האמריקאים. בו-זמנית הוא מקפיד לשתף את העם ב-2.3 אייטמונים שבועיים בממוצע. אכן כי כן, יש להניח, ואף להניח יש שזהו הנתון.


רן בורוכוב-סוקולוב עסוק ודאי בהתמודדות עצמית עם גירושן של האחרונות שבשאריות התהילה לאחר אליפות אירופה בקראטה, ומנסה לחזור לשגרה. בו-זמנית, הוא מנסה ליישר את כריסטיאנה ודיקמבה לכדי זוויות נוחות להקלדה. לפעמים זה יוצא, רוב הזמן לא. נמתין בסבלנות, כי יש למה לצפות.


אומרים האומרים ומספרים המספרים ומדווחים המדווחים, שאיש הזאב, שזמן רב מאוד לא שמענו ממנו, עשוי לחזור לכאן מתישהו בקרוב עם משהו גדול-גדול. באמת גדול. אם נחיה גם נראה.


זאת ועוד. הנאמנים המכובדים צוד בדיחי ודביר שמעון מסייעים רבות מאוד בענייני לינק המתים המזמרים, ודב"ש עשה עבודה-עבודה בחצי השנה האחרונה בעניין קטלוג ומיון החידות המצולמות. כה לחי ויישר כוח לחבובים הנמרצים.ואני? יושב וחושב שכדאי לסגור שבוע בשיר, כי אין כמו מוסיקה וכמו מוסיקה אין.


אתמול, למשל, התנהל כאן מחזור שלם של ליגת קזינו. חמישה משחקים בבת אחת, תיפח נפשי ורוחי אם אני משקר.


השידור נע בין המגרש הזה להוא, ובין ההוא לזה, ופתאום שמענו יותר קולות של שדרים, יותר מראות של שחקנים מכל המגרשים ופחות דקות מתות וחקירות נעליים מנוקיה-ההיכל.


חמישה משחקים ביום אחד. יאאא אולוהייים! אינטנסיביות . . . ואז דממה. סוגרים עניין במכה אחת עם 'חביב נולד' וזהו.המחזור הוא היסטוריה.


והפנים קדימה.


אל שמיכת הפוך של צהרי יום ששי. איי, איי, איי. וגשם בחוץ.


מושלם.


גם אתם מרגישים את זה?


חמישיית הג'קסונים שואלים אתכם בדיוק אותה שאלה, לכבוד קיום חמישה משחקים באופן נדיר והשלכות העניין על תחושותיכם.היידה מייקל והאחים, כנסו לקצב וסגרו לנו את השבוע.איזה שיער, איזה. כמו ג'וש צ'ילדרס לפחות.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up