נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
השביעייה האיטלקית
זמן רב שלא שרנו כאן, אף לא זמררנו. היה קיץ, היה חם, לא היתה מוזה. אבל כשאיטליה בשטח המוזות גאות והשירים משתחררים בזה אחר זה. הנה שבעה במכה אחת.
5/9/2011    
 

איטליה, משחק אחרון. ייגמר איך שייגמר, לא תהיה לזה השפעה על בית ב' באליפות אירופה בליטא העולות כבר נקבעו ואיטליה ואל-אל-ישראל אינן ביניהן.

קצת לפני המשחק עולות תהיות. הרי קשה להאמין שכל שלושה שחקני ה-NBA ישחקו היום. אחד מהם לפחות, על פי הערכה נשיאותית, כלל לא ישותף או ישותף מעט.

אם זה יקרה 1 – מי זה יהיה?

ואם זה יקרה 2 - חבל. מתאים לי מאוד לראות את בלינלי, ברניאני וגלינארי ביחד.

ובעניין אחר. אין אף שחקן של בנטון טרוויזו-שלנו בנבחרת איטליה וזוהי בושה, חרפה וכלימה. מצד שני, יש שחקן של בנטון טרוויזו בנבחרת ישראל. מי היה מאמין.

היידה גל מקל, זה הזמן לשלוח מסר לעם האיטלקי לגבי העונה הקרובה. זה הזמן לשלוח מסר לסשק'ה ג'ורג'ביץ', המאמן שלך בטרוויזו-שלנו. זה הזמן גם לגרום למאסימו בולרי וסאני בצ'ירוביץ' שהדקות שלהם בקו האחורי של בנטון בעונה הקרובה תלויות בך ולא להיפך.

יש שם בטח שידור מלא, חי או מוקלט, או תקציר, או משהו. זה הזמן ,חבוב, לתת את המשחק הטוב ביותר בטורניר, אחרי החטיפה החשובה אתמול מהידיים של יאניס בלומס מלטביה ונקודות העונשין החשובות בסיום, בדרך לניצחון הראשון של הנבחרת. ובתקווה שלא האחרון.

אבל יותר מכל זה צריך לומר, שאיטליה זה נופים, אוכל, שפה, בחורות יפות, בחורים יפים, אופנה, קצת כדורסל, טמפרמנט ורוגע גם יחד. וכן, גם מוסיקה. לכבוד המשחק נגד איטליה הנה, בשליפה, הטופ-כמה-שזה-ייצא-שלי של קטעי מוסיקה. רק מה שעולה וצף בתחום של עשר דקות מחשבה שהצבתי לעצמי.

דומניקו מלודוניו עם "וולארה" מסוף שנות החמישים שהמבוגרים מאוד אוהבים עד היום. החל מהשנייה החמישים בסרטון זה יישמע לכם מוכר. הנה זה פה.

והנה השיר של טוטו קוטוניו "ל'איטליאנו" שמוכר לנו כאן בביצוע של דורון מזר.

וכמובן, כמובן, כמובן, הפסקול של אניו מוריקונה ב"סינמה פרדיסו". הנה קטע ממנו. אין מלים. יכול להיות שלא ראיתם את הסרט הזה עד היום? אוצו-רוצו-טוסו לחפש אותו.

ומכאן לדיסקו איטלקי פרחי של אמצע השמונים, שמאוד תפס בגל הלהקות האירופיות של התקופה ההיא. קבלו בברכה את לוצ'יה עם מרינרו. הנה זה.

ועכשיו משהו באנגלית-איטלקית, שילוב של צוקרו עם פול יאנג שהצליח מאוד. ""senza una donna

ועוד להקת דאנס איטלקית מהתקופה ההיא, באלטימורה עם "טרזן בוי". אין סיכוי שלא שמעתם את זה אף פעם.

ולסיום, אחד הגדולים ביותר באיטליה, ארוס רמאצוטי, עם השיר הזה שתפס אותי אי-אז בנסיעותיי לבולוניה-העיר ואחרות.

שביעייה איטלקית לעור התוף.

שלומות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 30/05/2024
 
  נרימה כוסית לחיי 
דארנל רובינסון
 
  נרימה כוסית לחיי 
ואסקו אבטימוב
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up