נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עדכוני פייסבוק לדיירי כדורסלע-האתר
עלינו, זה מאחורינו. עכשיו אנחנו מנסים להתרגל ולהבין מה בעצם קורה פה, איך זה עובד ומה צריך לעשות. אם עוד לא הגעתם, זה זמן ממש טוב.
7/9/2011    
 

שלומות לעם היושב בציון ובתפוצות,

מקץ שלושה ימים לעלייתו של כדורסלע-הפייסבוק לאוויר נדרש אייטמון כלשהו בעניין לרווחת העם, להסקת מסקנות ראשונות ולברכות ואיחולים.

ריישית כל, כמו שנהגה לומר סבתי מרים עליה השלום, אליה אני מתגעגע מאוד, גם שירה, מנהלת כדורסלע-הפייסבוק וגם אני באים מאפס-רקע, ממש אפס-רקע. עד לפני כמה שבועות לא ידענו כמעט דבר על העניין הזה. לא איך מצטרפים, לא מה כותבים, לא בשביל מה זה טוב, לא מה מוביל את זה ומה מניע את זה וגם לא איך מצרפים חברים ואיך משווקים ואיך מגבירים את התנועה שם ועוד כהנה וכשמה, "איכים" למיניהם.

הבשורות הטובות: היום אנחנו יודעים יותר.

הבשורות הרעות: ממש קצת יותר, לא הרבה מעבר לזה.

כלומר, למה להלעיז. שירה מתקדמת מהר, אני עדיין מדדה.

טו קאט א לונג סטורי פרוויס שורט כפי ששרו פעם שפנדאו באלט (הנה זה כאן), מה שאני רוצה לומר הוא שנתקדם עם הזמן, אוקיי? תנו לנו צ'אנס. נסו ליהנות. בואו בהמוניכם, הביאו בני דודים ואחיינים. תנו הזדמנות למעללינו להגיע לכל קצוות הארץ. רבים מדי טרם שמעו על כדורסלע-האתר וזו הרי בושה, חרפה וכלימה – יאמר כל בר דעת.

עוד עניין. אין לנו ממש צ'אט, אבל אפשר לנהל תכתובות על הקיר, יו נואו. אם אנחנו שם - נגיב מיד. אולי נגיב מאוחר יותר. רוב הזמן זו תהיה שירה, אבל גם אני, כנשיא ויו"ר המוסד ההוא, כמו גם המוסד הזה, עשוי להידלק פתאום ולזרוק הערה נשיאותית כזו או אחרת. לוקח זמן להבין את העייסק. מצד שני, אם אתחיל לכלות שם את מרבית שעותיי, איך יתמלא כדורסלע-האתר באייטמונים טריים וריחניים? בקיצור, נסו את מזלכם.

בגדול, זו שירה. שירה מנהלת בפועל. אני מין עורך אחראי, יו נואו. אוהב את הטייטל. חי איתו בהרמוניה מלאה.

עניין בתוך עניין – אני מקווה שהמתנגדים העקרוניים לעניין כדורסלע-הפייסבוק, שחלקם זכו כאן לבמה כיד להביע ולשטוח את טענותיהם בעניין, קיבלו בששוווון – ושמחה! את העובדה שבלחיצת כפתור על הבאנר התחתון באתר הם יכולים להגיע ישירות לכדורסלע-הפייסבוק ולקרוא את כל התכנים. הן את דברי העם אשר על הקיר, והן את ענייני גל מקל וטרוויזו-שלנו, הזיותיו של רב"ס, הלשונית "נראו לאחרונה" שתתרחב ותגדל כמובן עם הזמן ועוד ועוד אשר יגיע בהמשך. לא ביג דיל, כאמור. לא חייבים לפתוח עמוד פייסבוק בשביל לקרוא את זה.

זהו בעצם נדמה לי, על אף שאינני אביב לביא. בואו בהמוניכם.

אגב, אם אני כבר בסיפור כדורסלע-הפייסבוק הגיעה פנייה מהנתין המכובד אדם, וכך הוא כותב.

אהלן ערן,

ברכות על עליית הדף בפייסבוק, בהחלט נראה תוספת מעניינת ומבורכת כבר עכשיו. הערה קטנה שאשמח אם תעביר למנהלת הדף שלא מצאתי דרך ליצור איתה קשר ישיר דרך הפייסבוק. ה-Notes המפורסמים בדף מעניינים, אבל קשה מאוד לקרוא אותם בלי הקפדה על עיצוב.

יש לו לפייסבוק בעיה עם יישור לימין, ידוע, אבל לפחות שתשתדל לחלק את הטקסט לפסקאות קצת קלות יותר לקריאה ולא כגוש אחד ארוך שקצת מעיק על העיניים כמו המצב הנוכחי.

רוב תודות והמשך שבוע טוב,

אדם

על זה אענה: רוב תודות ונצורות לך חבוב יקר ונתין נאמן. כפי שנטען בפתח הדברים, הרקע שלנו אפסי למדי. משום מה ישנה בעיה כלשהי בעניין הריווח שם ספציפית. זה לא שלא רצינו. ניסינו. כלומר, שירה ניסתה. אפילו יצא לה פחות במקרה, אבל בעיקרון יש עם זה קושי. אם רק תדע להסביר בדיוק, אבל בדיוק, מה צריך לעשות כדי ליצור רווחים בטקסטים של ה-NOTES נשמח לשפר את העניין מיידית. שלח הסבר מפורט - אתה או מישהו אחר מבני העם – ל"דבר אלי יפה" ואעביר לה.

לסיום, ברכות ואיחולים לבביים ונמרצים לכל מי שהצטרף לעמוד החדש. נרצה להכפיל ולשלש ואף יותר מזה את קהל לקוחותינו הנאמנים עם הזמן. רק התחלנו, כן?

תודה על ההאזנה.

שלומות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 09/12/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
מארי פרדריקסון
 
 
לכבוד פתיחת עונת המכללות 2021/22: הו הא מי זה בא, המאמן הבא....
 
 
באיזו קבוצה ישראלית שיחק, ומי היה המאמן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up