נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רגל מעץ
איזה שיר נשיר היום? הדילמה נפתרה בקלות עם הגעתה של הודעה רשמית ממכבי ת"א על מצבו של ליאור אליהו שנפצע שלשום נגד האיטלקים. האזינו ברוב קשב.
7/9/2011    
 

שלום רב,

ליאור אליהו עבר היום בדיקת אם.אר.איי בירך ונבדק ע"י הרופא של מכבי אלקטרה ת"א, ד"ר גיא מורג. מהפענוח עולה כי ליאור סובל מ"רגל עץ" - חבלה חזקה בשריר הירך ושטף דם. ליאור יעבור טיפולים אצל הפיזיותרפיסטים של הקבוצה וצפוי להיות מושבת מפעילות שבוע וחצי עד 3 שבועות.

בברכה,

ניצן פררו

קצין תקשורת

מכבי אלקטרה ת"א

זוהי הודעה שנחתה אתמול בערב בתיבת המייל הנשיאותית, ממנה אפשר ללמוד מספר דברים לכל מי שהיה עצל מדי ולא עקב אחר נבחרת ישראל מאז ניצחה שלשום את איטליה 95-96 אחרי הארכה.

ריישית כל, כמו שנהגה לומר סבתי מרים עליה השלום, הנבחרת כאן. כן, הם נחתו בארץ. אליפות אירופה נמשכת, אבל נבחרת ישראל כאן. הכל קורה כל כך מהר היום, אה? רגע אתה שם, רגע אתה פה, בקושי הספקת למצמץ מרגע שיצאת מהמטוס - ופיייי קיבינימט מה הלחות הזו ומאיפה היא הגיעה לעזאזל?

ליאור, קיבלת שיר אישי מהנשיאות, ליאור. אתה לא מתרגש קצת?

שיינית, דוקטור חדש למכבי ת"א. בין אם שמעתם על חילופי הרופאים ובין אם לא, יש דוקטור חדש לסגנית אלופת אירופה. בואו ניתן לו כבוד וברכת הצלחה ונאחל המשך דרך מוצלחת לרופא הקודם, דוקטור נתן דרבו שמו
- אם אני לא טועה. בדק אותי פעם, בדק. לפני הרבה שנים. אל תשאלו, סיפור לא נעים.

שלישית – איזה גדולים המכבי האלה, אה? רק נחתו בארץ וכבר ליאור L-YAO-MING-WHO? נקלח לבדיקות רפואיות בעקבות הפציעה מהמשחק נגד האיטלקים. לא מחר, לא מחרתיים, לא בשבוע הבא. היום, חבוב. היום. אם אתה בארץ קודש בוא להיבדק ומיד. אין הנחות, אין עניינים, גם אין משהו בנוסח הציטוט עליו סיפר עומרי כספי שאמר, בהנחה שאמר, רופא הנבחרת: לאשתי לקח שבועיים לקבל את בדיקת ה-MRI
הזו, נקווה שייקח מהר" – או משהו כזה.


רביעית – היי ניצן, קבל הערונת: תן לעם לדעת מיהם הפיזיותרפיסטים של הקבוצה. אם ליאור אליהו, מלך הסלים והריבאונדים של נבחרת ישראל עומד לעבור טיפולים אינטנסיביים אצל הפיזיוטרפיסטים של הקבוצה, תן לנו לדעת מה שמותיהם. הזדמנות פז לקרדיט לעובדי המועדון, האין זאת? אחד מהם אני מניח הוא רפי וירשובסקי. מי השני? והאם יש שלישי? העם ישמח לדעת זאת. אין סיבה שלא.

חמישית, הכי חשוב והסיבה למעשה לכתיבתו של האייטמון הזה מלכתחילה: "רגל מעץ" .יאאא אולוהייים קבלו כאן ועכשיו את בני ברמן ז"ל עם "בפונדק קטן" שמוכר בקרב העם גם כ"רגל מעץ".

לא מחר, לא מחרתיים, לא בשבוע הבא, שהרי מקצוענים אנו כמו מכבי ת"א לפחות, כן?

הצילום באדיבות מכבי ת"א, כן?

הנה זה כאן.

והיי, צוד בדיחי, כותב הטקסטים המצודד, שומע? בני ברמן, חבוב!

להוסיף אותו בהקדם לחלקת 'לזכרם – מוסיקה', אוקיי? הבן אדם הרי נפטר ב-2002, למה אנחנו מחכים בדיוק?

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 30/05/2024
 
  נרימה כוסית לחיי 
דארנל רובינסון
 
  נרימה כוסית לחיי 
ואסקו אבטימוב
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up