נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכל, הכל, הכל
אצטק קאמרה המשובחת יודעת כנראה דבר או שניים על דייויד בלאט, הלוא הוא מאמננו העולה, ומקדישה לו שיר אישי בסיועו האדיב של כדורסלע-האתר.
23/11/2011    
 

אצטק קאמרה בשמונה וחצי בבוקר או מה שזה היה, אתם מבינים?

ואלוויס קוסטלו, ובילי ג'ואל, ואלטון ג'ון והקינקס וסימפלי רד וקאובוי ג'אנקיז ודה פרוקליימרס וכל מיני כאלה, טובים יותר וטובים פחות. ואפילו לא נפילה אחת בליין-אפ, שלא האמנתי מאיפה זה בא לי.

מ-88 FM זה בא לי.

זה קרה לפני שלושה או ארבעה ימים, כבר לא זוכר ורק עכשיו נחתה עלי המוזה, הבריזה והקריזה לכתוב. נסעתי באחת ממכוניות הצי הנשיאותי, סובארו אימפרזה בשבילכם (אכן כי כן, סבתא נועה בחו"ל והתלבשנו לה על הרכב) ומסתבר ש-88 כל כך חזק אצלה בתפריט התחנות עד שכולן ללא יוצא מהכלל היו מכוונות על התדר הזה.

טעות טכנית? אהבה אין קץ? כשתחזור הסבתא יש לברר איתה את הנושא.

כך או אחרת, אחרת או כך, במסגרת שיטוטיי היומיומיים בשבועות האחרונים בין הדר יוסף לרמת גן לפתח תקווה – שמא נקרא למתחם הזה המשולש? – אני נחשף יותר ויותר לתחנה הזו. הכרתי, שמעתי והקשבתי לה גם בעבר, אבל במינונים פחותים. עכשיו הרבה יותר. בשלוש מלים: פגז של תחנה.

שעה וחצי ארורות של משימות בוקר בנהיגה הפכו לתענוג אין קץ בזכות תוכנית הבוקר שהגיש אחד השדרים. לא קלטתי את שמו, מתנצל בזאת, אם כי הבנתי שמדובר במישהו שהחליף שדר קבוע אחר. לא יודע איך זה עובד שם ואם יש עורכים מוסיקליים או שהשדרים הם שבוחרים את השירים, ובכל מקרה כמעט כל שיר היה בינגו עם דגש על איכות ועל עבר, ופחות על חרטאבונה ושוסים עכשוויים בכל מחיר.

גם סגנון ההגשה אחר. לא עוד דיילות ודיילי גלגל"צ, אקו 99 ותחנות מוסיקה אחרות, שרובם נשמעים אותו דבר. קצת יותר מחוספס, יותר בוגר, ומה שהכי מצא חן בעיניי: לפני או אחרי כל שיר מספרים מי שר, מה שם השיר ועוד כהנה וכשמה פרטים לגביו. כידען גדול במוסיקה בדברים האלה, לפחות בעבר, הפרטים האלה חשובים לי מאוד גם היום. מאמין שישנם אחרים כמוני. והרבה.

בקיצור, המלצה חמה על התחנה הזו. לא על כל תוכנית, לא על כל מסגרת, אבל אם תקדישו תשומת לב ותחפשו לכם את המגיש וסוג המוסיקה שאתם אוהבים – יש סיכוי טוב שתמצאו.

איפה הייתי?

באצטק קאמרה. להקה נהדרת מאי-אז בימים שהתקשרה מבחינתי אסוציאטיבית למאמננו העולה. מי שראה את הפרצופים המודאגים במיוחד של דייויד בלאט בדקות האחרונות נגד לובליאנה ולאורך כל המחצית השנייה נגד הפועל ירושלים, יודע שמאמננו לא מוכן להפסיד אף משחק. נקודה. לא מוכן. פשוט לא. בטח לא בנוקיה-ההיכל.

הוא מאוד מאוד מאוד רוצה להשיג הכל.

אלא שאצטק קאמרה קראו את המפה בעניין הזה הרבה לפניי.

הנה הם כאן עם שיר בכיף, אחד מתוך שורה ארוכה של קטעים נהדרים שהלהקה הזו הפיקה מעצמה.

שלומות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 30/05/2024
 
  נרימה כוסית לחיי 
דארנל רובינסון
 
  נרימה כוסית לחיי 
ואסקו אבטימוב
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up