נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 מ-5 של בלו לשלוש? הוא כבר ניצח עם נתון כזה ביורוליג, אבל לא עם מכבי
600 גרם טקסט על מספרים שונים ומשונים שצצים ועולים אחרי עיון בבוקסה הסטטיסטית של המשחק בין מכבי ת"א לברצלונה. נא לצלול.
29/1/2012    
 

שמא נרביץ ריכוז של המספרים המעניינים במשחק בין מכבי ת"א לברצלונה? שמא אינדיד.

57 נקודות בלבד קלעה מכבי ת"א, ולא שאני יכול להצביע בוודאות כרגע מתי היתה הפעם האחרונה שהקבוצה קלעה פחות מזה ביורוליג, אבל את ה-55 נגד פאוק סלוניקי ביוון (67-55) בסדרת ההצלבה אני זוכר. זה היה בחודש מרץ 2000 בסלוניקי-העיר.

מכבי ת"א לא קלעה אף שלשה במשחק נגד ברצלונה. הפעם האחרונה שקרה לקבוצה דבר כזה, ככל הזכור, היתה נגד הפועל ירושלים ב-1990. אז זה לא הפריע לה לנצח בפער גדול.

ג'ו אינגלס רשם שיאי עונה בנקודות וריבאונדים (13 ו-9).

שיאי עונה היו גם לפראן ואסקס בנקודות ואחוזי קליעה (14 ו-6 מ-7 לשתיים, 85%).

חטיפה אחת של תיאו פפאלוקאס השוותה את מאזן כל הזמנים שלו לזה של פאבלו פריג'יוני מקאחה לבוראל ויטוריה, ולכל אחד מהם יש כרגע 320 חטיפות. אם פפאלוקאס ישיג עוד אחת בטופ 16 (פריג'יוני וקאחה לבוראל הודחו ולא משחקים בשלב הזה) הגארד היווני יהפוך למלך האסיסטים ומלך החטיפות של היורוליג בו-זמנית.

תיאו פאפאלוקאס

הפעם האחרונה שדייויד בלו סיים עם 0 מ-5 שלוש ביורוליג היתה במשחק מספר 4 בסרביה נגד פרטיזן בלגרד ב-1 באפריל 2010. המשחק הסתיים בהפסד 76:67 וסימן את סוף הדרך באותה עונה למכבי ת"א.

דייויד בלו זרק וקלע 6 פעמים מקו העונשין, הכי הרבה מאז שהוא משחק עם מכבי ת"א ביורוליג. הפעם האחרונה שבה הגיע לאותו מאזן היה כאשר שיחק בלה מאן וניצח איתה את אבלינו במשחק ביתי ב-7 בינואר 2009. שבוע לאחר מכן לה מאן יצאה לשחק נגד אולימפיאקוס ובלו סיים שוב עם 0 מ-5 לשלוש. לשם שינוי, לה מאן ניצחה. השיא האישי שלו ביורוליג במספר זריקות וקליעות עונשין עומד על 7 מ-7 ונקבע דווקא נגד לה מאן ב-13 בדצמבר 2006, כאשר בלו היה שחקן קלימאמיו בולוניה.

דיוויד בלו

פיט מייקל סיים עם 0 מ-6 לשתיים, המאזן הגרוע ביותר שלו. הפעם האחרונה שבה סיים משחק יורוליג בלי סל שדה היתה ב-27 בנובמבר 2008 כאשר טאו ויטוריה, הקבוצה שלו, הפסידה בחוץ לחובנטוד בדאלונה 105-100. אז הנתון היה 0 מ-3.

שיאי עונה שליליים לחואן קרלוס נבארו בדקות משחק ובנקודות ביורוליג: 17 ו-5. הקודמים היו 19:43 דקות ו-8 נקודות.

שיאי עונה לריצ'רד הנדריקס ביורוליג בעונה זו בדקות משחק (29), ריבאונדים (8) ומספר זריקות (10).

ריצ'רד הנדריקס

ליאור אליהו לא פתח בחמישייה בשלושה משחקי יורוליג העונה. שניים מהם היו נגד הספרדיות, ריאל מדריד וברצלונה במשחקי בית. ממוצע הדקות שלו בשני המשחקים האלה היה 11 דקות וחצי. ממוצע הדקות שלו במשחקים האחרים: 21 דקות.

משחק שני ברציפות ביורוליג וחמישי העונה בסך הכל, שליאור אליהו לא מגיע לקו העונשין.

דווין סמית' קלע שתי נקודות נגד ברצלונה. זה משחק חמישי ביורוליג שבו הוא קולע 5 ומטה, על אף שממוצע הדקות שלו הוא הגדול בקבוצה (25.30) מבין אלה ששיחקו לפחות בשני שליש מהמשחקים (טריק כדורסלעי כדי להשמיט מהרשימה שחקנים כמו פרמאר ומאלט).

משחק ראשון העונה שדווין סמית' לא זרק אף שלשה, והקרדיט ברובו המכריע להגנה של ברצלונה.

דווין סמית'

דמונד מאלט אמנם סחט פעמיים עבירות על זריקות לשלוש והלך לקו, אבל רשמית – עמודת השלשות שלו ריקה מניסיונות. זה המשחק הראשון ביורוליג העונה (כולל תקופתו בשרלרואה) שמאלט לא זרק אף שלשה. יותר מזה, זו הפעם היחידה בקריירה שלו במסגרת אירופית כלשהי. גם כאן, הקרדיט להגנת ברצלונה.

משחק ראשון העונה לסחור-סחור סחורצאניטיס, שבו הוא קולע רק סל שדה אחד. הפעם האחרונה בה קלע סל שדה אחד היתה ב-22 במרץ 2011 בהפסד בויטוריה לקאחה לבוראל במשחק מספר 1 בסדרת רבע הגמר. זו גם היתה הפעם האחרונה בה קלע 4 נקודות, אותו נתון שהשיג נגד ברצלונה.

סחור-סחור שיחק ביום חמישי רק 8:41 דקות, פחות מכל משחק אחר שלו ביורוליג העונה. 4 הנקודות שקלע הן המאזן הגרוע ביותר שלו העונה ביורוליג.

ס. סחורצאניטיס

16.7% מהשדה (1 מ-6) – הנתון הגרוע ביותר של סחורצאניטיס ביורוליג מאז הגיע למכבי ת"א.

משחק ראשון לקית' לנגפורד שבו הוא מסיים עם מאזן נקודות בשתי ספרות (17). בחמישה משחקי הבית הקודמים השיא הקודם שלו בהיכל עמד על 7 נקודות נגד אנאדולו אפס.

ועד כאן להפעם, יען כי אפשר להמשיך בדברים האלה בלי סוף.

שלומות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
קצת קארים, שיהיה. ...
 
 
אחרי דנילוביץ' ומאיירס, הנה עוד שני אירופיים מובילים. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up