נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כספי דוהר, אוחיון לא עוצר, אליליהו אליל. והלפרין? רק בין חמשת הגדולים אי פעם, בקטנה
מתח ודרמות בטבלת קלעי כל הזמנים של נבחרת ישראל, לא נכחיש זאת. גם אלכס טיוס עושה שמות למדי, ויובל נעימי נעצר לגמרי. צללו פנימה כדי לדעת עוד.
29/8/2012    
 

טוב, יותם הלפרין נכנס לחמישייה הראשונה של קלעי ישראל בכל הזמנים ואף אחד לא דיבר על זה, יען ההישג הפרטי נבלע בתוך משחק מצוין של הנבחרת וניצחון חשוב על סרביה. הוא נבלע גם ובעיקר כי הלפרין עצמו הרביץ דרדל'ה של 2 נקודות, לעומת יכולת מצוינת של אוחיון, כספי ובעל הכינוי החדש, אליליהו.

במלים אחרות, לצד ה-0 בטור הנקודות של יותם במשחק הפתיחה נגד מונטנגרו אפשר להגיד ששיאו והוא לא ממש נפגשו בשבועיים האחרונים. אבל כך או אחרת, אחרת או כך, האיש הזה הוא אחד מהחמישה המובילים אחרי ג'מצ'י, ברקוביץ', ינאי והיונה. אגב – ינאי זה מומחים ליונים? אתמהה ממושכות ונואשות ולא אבין זאת.

הלאה.

בהנחה שהנתונים מדויקים, אליליהו השתווה אתמול למספר המשחקים של תנחום כהן-מינץ האגדי. לשניהם 89 הופעות. הוא גם חלף על פניו בזכות 22 נקודות אתמול, ויש לו עכשיו ארבע נקודות יותר. במלים אחרות, מאוד מאוד דומים. אין לי זמן כרגע לבדוק מתי היה משחקו האחרון של כהן-מינץ בנבחרת ובאיזה גיל, אבל לפחות עד כאן הם דומים. מצד שני, כהן-מינץ, שירד למקום ה-14 אתמול, לא יהיה באזור של אליליהו ליותר מדי זמן. האיש ישעט קדימה וכמה מפחיד – רק בעוד חודש הוא יהיה בן 27. יש לו עוד ארבע שנים לשחק בנבחרת כמו כלום, כנראה שיותר, ועוד עשרות משחקים לפניו. העיקר הבריאות.

הבאים בתור שאליליהו יעבור הם תומר שטיינהאור ומאירק'ה רב הרושם. זה יקרה בקרוב מאוד, אגב. ממש בקרוב. עוד בקמפיין הזה, אם נחיה. אולי אפילו בתוך שבוע מהיום, לפחות אחד מהם.

עומרי כספי ניתר מעל שוקי שוורץ וג'ון וויליס והוא בתוך 45 הגדולים. האיש, בואו לא נכחיש זאת, החל את הטורניר הנוכחי במקום ה-58. עכשיו הוא 44. משחק של 20 נקודות נגד מונטנגרו יקפיץ אותו בבת אחת מעל ליאור ליובין, גיא גודס, מארק טורנשיין, רמי גוט, דריק שארפ וחיים שטרקמן.

יאאא אולוהייים! נמתין ל-20.

למטה מזה קצת פחות מעניין אם כי היי, אלישי כדיר חלף על פני שני שמות גדולים במיוחד: גרשון דקל וחיים חזן ז"ל. הבא בתור הוא ארז מרקוביץ'. היידה, כדיר, היידה, היידה, היידה!

יוגב "וואה וואה ווי וואה" אוחיון ממשיך לטפס ו-19 נקודות שלו אתמול מביאות אותו רחוק-רחוק. מי שהתחיל את הטורניר במקום ה-96 בדירוג הקלעים עבר אתמול את אייבן לישינסקי, אפיק נסים, חן ליפין, גבי טייכנר, דייויד בלו ואברהם שניאור ז"ל. עכשיו הוא כבר במקום ה-69, משאיר הרחק מאחור את שני הרכזים האחרים בסגל – גל מקל ויובל נעימי.

אלכס טיוס, ב-13 משחקים בלבד, עבר את נעימי שבמאזנו 50 ואינו מתלבש במשחקים האחרונים. מתוך ה-50 של נעימי היו כמה וכמה (וכמה!) בהם התלבש למשחק ולא שיחק כלל, או שותף רק לדקות מעטות, אבל ככה זה: גם זו נחשבת הופעה. טיוס יושב עכשיו על 13.5 נקודות בממוצע במדי הנבחרת ועוד-מעט-קצת-ממש הוא בתוך 80 הראשונים בכל הזמנים. הראשון שיידחק מהשמונים הללו ברגע שזה יקרה הוא אורי כהן-מינץ. אולי כבר מול מונטנגרו.

מי עוד?

קוז'יקרו, שאמנם לא שיחק אפילו דקה אבל רשם הופעה בינלאומית (רעה לממוצע הנקודות הסיטואציה הזאת, לא נכחיש זאת). יש לו כבר 144 הופעות בינלאומיות ורק חמישה מקדימים אותו בתחום הזה: ג'מצ'י, ברקוביץ', הנפלד, גרין וינאי – המומחה ליונים. מבין כל אלה לבוזי האגדי יש פחות: 150 הופעות. ברם אולם ואף על פי כן, קוז'יקרו ייעצר על 149 בתום הטורניר. אם ירצה לעבור את ינאי הוא יצטרך להיות חלק מנבחרת ישראל גם בקיץ הבא.

יהיה? אם נחיה גם נראה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
קצת קארים, שיהיה. ...
 
 
אחרי דנילוביץ' ומאיירס, הנה עוד שני אירופיים מובילים. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up