נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
על הא, דא והו-הא-מה-קרה
צרור הערות נשיאותיות קצר לפתיחתו של יום שמאיים להיות חם מדי.
26/2/2013    
 

אני רגיל שמתעסקים עם העניינים הלא נכונים (מוסינזון, דרוקר, מאמן הכושר של ירושלים), בשעה שהעם כולו מחמיץ את אחד הרגעים המדכדכים באמת בתקופה הזו: הוא הולך ונגמר לנו, החורף. הפעלתי מאוורר אתמול לכמה דקות, ויש סיכוי גדול שזה יקרה גם היום. היום מתארך, הטמפרטורות עולות. עצוב, נתקשה להכחיש זאת.

מספר עניינים על שולחננו היום הזה מלבד הסיפור ההוא באשקלון.

ריישית כל, כמו שנהגה לומר סבתי מרים עליה השלום, שבפסח ימלא עשור לפטירתה): ניתן כבוד להפועל פתח תקווה נשים (גילוי נאות, כן?), שיצאה אתמול למשחק חוץ בכפר בלום וחזרה משם עם ניצחון שהוריד את הקבוצה המקומית לליגה הלאומית. לא לעיתים קרובות קורה דבר כזה: קבוצה שהמשחק חשוב לה פחות, מנצחת בחוץ קבוצה שעבורה מדובר במשחק של עונה שלמה. השתיים האלו ייפגשו ב-5 במרץ בחצי גמר גביע המדינה, ערב שיכול להוביל את המשפחה הנשיאותית אל גמר הגביע שיכורה, ולא מיין. אם נחיה גם נהיה שם.

שיינית, רכשתי אתמול במיטב כספי גומיית כוח לאיתי סלע הפלאי, שמעוניין להיות כדורסלן מצליח. גם כאן ממש אותו דבר: אם נחיה גם נראה. גומיית כוח, נו, כזו שהבנתי שנצטרך להשקיע בה מיטב מזומנים, ברגע שראינו מקרוב את דייויד אנדרסן מסיינה נעזר בה בחימום לפני גמר הפלייאוף נגד מילאנו בקיץ האחרון. הפלאי הוא ככל בני האנוש, זאת לדעת, וגם כרוב הילדים: מותגים עושים לו את זה, והוא גם מסתובב עם מספר 23 על הגופייה. אם לא יועיל, לא יזיק.

הפלאי בפלאדוצה של בולוניה, מקום בו הטיחו כדורים שועי עולם דוגמת דומיניק ווילקינס ושאר פוצ'קות למיניהן

שלישית, שיר יפה של יוסי בנאי מתנגן עכשיו בלשכה הנשיאותית. אתם מוזמנים להגיע, ברם לא אוכל להבטיח שהשיר ינוגן עדיין עד שזה יקרה.

רביעית, שידור כפול הערב והלילה בערוץ 50 ובהשתתפות נשיאותית: מכבי באר יעקב נגד עירוני רמת גן, קרב צלפים בין איגור מאיור לאיגור סימין (כן ירבו איגורים בכדורסל שלנו), ואחר כך (2.00) מינסוטה מארחת את המדורגת ראשונה בכדורסל המכללות כרגע, אינדיאנה. העם מוזמן בהמוניו.

חמישית, ברכות ונצורות לדגן יבזורי, היידה-דוגי על פי רבים, שחצה את גבול אלף הנקודות בליגת קזינו. רחוק עדיין מאמיר יבזורי, אבל בדרך. וכולן, כל הנקודות, כשחקן גלבוע + תוספת (פעם עפולה, פעם גליל). נאה בעינינו.

שישית, נרים גבה ונביע תמיהה ואף פליאה למראה יחסו של רו"ח ד. שמיר המלומד כלפי הקאדר הישראלי בקבוצה הקצרצרה שלו. עניין שהגיע לשיאים חדשים לאחרונה עת לא שולבו החברים נאור שרון ואליאב מושיאשווילי במשחק החוץ בהונגריה שלא קבע הרבה, ובערב קליעה נוראי של מיסטר דייסון (1 מ-23). וגם בנוקיה-ההיכל, בעצם, עת שותף החבר אליאספור למספר שניות בכנס-צא, כנס-צא. לא יאה.

וזהו לבוקר חמים מדי זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 20/04/2024
 
  נרימה כוסית לחיי 
אלברטו הררוס
 
  נרימה כוסית לחיי 
ילנה מקסימוביץ'
 
 
אבל כבד
 
 
מי החבוב? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up