נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פתח סוגריים
סר ש. הרמלין עם תחזיתו השנתית למשחקי הפלייאוף ב-NBA. אתם מוזמנים להעתיק. בעצם, אולי לא כדאי.
19/4/2013    
 

לא פחות מארבעה אנשים שונים יצרו קשר בחמישי בבוקר - אני מקווה שללא תיאום מוקדם ביניהם - ובפיהם בקשה אחת ויחידה: אנא העבר בהקדם האפשרי ליו"ר הדירקטוריון את הבראקט שלך לקראת תחילת פלייאוף ה-NBA.

כבר התחלתי לתהות מתי בדיוק הפכתי לאיזושהי סמכות בתחום, עד שראיתי את המשפט האחרון במייל שכתב אחד מהם: "אני חייב את זה דחוף. רוצה לראות על מי תהמר כדי ללכת בדיוק ב-180 מעלות הפוך ממך. רק ככה יהיה לי סיכוי להרוויח מזה משהו".

נרגעתי. אם כך, מי אני שאגזול פרנסה מפי העם. הריהו לפניכם מאל"ף עד טבעת - בראקט 2013.

מזרח

רבע גמר

מיאמי-מילווקי: אפילו לא חימום בשביל מיאמי. עם כל הכבוד למילווקי, ואין מי יודע כמה, כל תוצאה שאינה סוויפ תיחשב להפתעה גדולה. 0-4 היט.

ניו יורק-בוסטון: עם כל ההייפ סביב לברון, יותר מדי אנשים התעלמו מהעובדה הפשוטה שה-MVP השנה חייב ללכת לכרמלו אנת'וני. דוריס-מה-דוריס, אפילו במזרח הפתטי להוביל את הניקס ל-54 ניצחונות ועל הדרך לקטוף גם את תואר מלך הסלים - אינו דבר של מה בכך. מבחינה מקצועית, לא בטוח בכלל שבוסטון היא הקבוצה שהניקס היו רוצים על ההתחלה. מבחינה אמוציונלית-היסטורית, אין קבוצה אחרת שהם היו מבקשים לקבל. 2-4 ניקס.

אינדיאנה-אטלנטה: פ-ת-ו-ח. לגמרי פתוח. על פניו, אינדיאנה טובה יותר, אבל אף אחת משתי הקבוצות לא הפגינה לאחרונה מספיק יציבות כדי לתת לנו סיבה טובה להימור חד משמעי. למרות זאת, אינדיאנה צריכה ואף חייבת לעבור, גם אם זה ידרוש מאמץ גדול. 3-4 פייסרס.

ברוקלין-שיקאגו: אף אחד לא אוהב לשחק נגד שיקאגו. כולל שיקאגו, אגב. ברם אולם ואף על פי כן, הנטס מספיק טובים בשביל לעבור אותם, ואפילו בלי להזדקק לשבעה משחקים. 2-4 ברוקלין.

חצי גמר

מיאמי-ברוקלין: יש לי לא מעט הערכה לדרון וויליאמס, ברוק לופז, ג'ו ג'ונסון וג'רי סטקהאוס (מה הוא עוד עושה כאן? הוא לא אחד מאלה ששיחקו עם סלי אפרסקים אצל נייסמית'? ומה קשור עכשיו שהוא צעיר מג'ייסון קיד? קיד הוא לא אחד מאלה ששיחקו עם סלי אפרסקים אצל נייסמית'), אבל גם כאן זה לא כוחות. מירזה טלטוביץ' יקבל יופי של מקום לצפות מקרוב בלברון והחברים. 1-4 מיאמי, וגם זה אחרי הנחה לסטודנטים.

ניקס-אינדיאנה: מצד אחד, אין כמו הניקס לפשל במעמדים שכאלה. מצד שני, לעניות דעתי הלא קובעת עם אינדיאנה הם יסתדרו טוב יותר מאשר עם קבוצות אחרות. 2-4 ניקס.

גמר

מיאמי-ניקס: אין בנמצא דבר שהיה משמח אותי יותר, מלהבטיח ללואיס וחבריו שהניקס מנצחים, ונותנים להיט בראש (מי שפיספס את משחק המלים המתוחכם, כנראה שהוא בן פחות מארבעים). ברם אולם, לא יעזור להם כלום, ובמקביל - כלום לא יעזור להם. 2-4 מיאמי.

מערב

רבע גמר

אוקלהומה סיטי-יוסטון: כן-כן, בסדר. ג'יימס הארדן מול אוקלהומה. כמו שיוסטון נראים בשבוע-שבועיים האחרונים, כולל ניפוץ לרסיסים של שיאי העולם באיבודי כדור לרבע, מחצית, משחק ותולדות הכדורסל בכלל, שיגידו תודה אם יצליחו לנצח משחק אחד. 1-4 ת'אנדר.

סן אנטוניו-לוס אנג'לס לייקרס: דווקא (ואולי בזכות) היעדרו של בראיינט, הלייקרס באטרף כמותו לא ראינו הרבה זמן: דווייט הווארד פתאום חזר להיות הסנטר הכל כך דומיננטי שהוא יכול להיות, פאו גאסול בשיאו, בלייק, ג'יימיסון ומיקס תורמים המון, ואומרים שסטיב נאש יחזור לפתיחת הפלייאוף. במלים אחרות 1-4 לסן אנטוניו.

דנבר-גולדן סטייט: אחת העונות הטובות של הווריורס בעשרים השנה האחרונות, בראשות הטריו קארי-לי-תומפסון, אבל דנבר פשוט נהדרים. אחת הקבוצות שהכי כיף לצפות בהן. 2-4 נאגטס.

לוס אנג'לס קליפרס-ממפיס: על הנייר, הסדרה הכי צמודה מבין השמונה. בפועל, מי יודע? מסיבות שטרם הובררו עד תום, אני מחזיק הפעם אמונים לנייר, והולך על גריפין, פול, בילאפס וג'ורדן, אבל ממש בקושי. 3-4 קליפרס.

חצי גמר

אוקלהומה סיטי-קליפרס: שנאמר, וואה-וואה-ווי-ווה. איזו סדרה זו צריכה להיות. אחת המלהיבות בפלייאוף של השנה, אם לא המסעירה שבהן. הרבה מטאטאים יירו בכל הכיוונים, אבל כשיתפזר העשן, הקליפרס ייאלצו לחכות עוד שנה לפחות לצ'אנס הבא. 3-4 ת'אנדר.

סן אנטוניו-דנבר: הנה ההזדמנות הגדולה של הנאגטס להראות עד כמה הם יכולים להשתלב במגרש המשחקים של הגדולים. המון רספקט, מסורת וגם יכולת יש לשומרי היענים, אבל יש לי תחושה חזקה שהאנרגיות של האיגוודלות יכריעו אותם. 2-4 נאגטס.

גמר

אוקלהומה סיטי-דנבר: מאוד הייתי רוצה לראות את הסדרה הזו הולכת עד הסוף, אבל למרבה הצער - דנבר לא תצליח להתאושש בזמן מנפילת המתח אחרי הניצחון הגדול על הספרס, לא תצליח לגייס שוב את אותן אנרגיות, ולא נשכח גם שהיא פשוט פחות טובה. 2-4 אוקלהומה סיטי.

סדרת הגמר

מיאמי-אוקלהומה סיטי: על פי דיווחים מאוד לא מהימנים, בכל מקום בעולם, פרט לדרום פלורידה, יעודד העם את דוראנט, ווסטברוק וחבריהם. לרוע המזל, המקום היחיד בעולם שיחגוג בתום הסדרה, יהיה דרום פלורידה. הלוואי ואתבדה, באמת שהלוואי, אבל זה הולך להיגמר עם עוד טבעת ללברון. הנחמה הקטנה היחידה: עוד טבעת גם לריי אלן האלילי. 2-4 מיאמי.

ועכשיו, שקט בבית. ישחקו נא המנשים לפנינו, ויוכיחו לעולם בפעם ה-6,841 עד כמה אני לא בכיוון.

shaharhermelin@gmail.com

 
 
שוטה הנבואה
 
 
מה עם שמירת מרחק מהשופט, חג'ג'? ...
 
 
פג תוקף החידה. פיתרון, שם הזוכה וחידה חדשה - בקרוב.
 
 
אריאל פורת עם בנו גור. שניהם בעלי ערכים ב'זה א-ב של כדור...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up