נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יישרנו קו, חיוור היה הליל
אלאדה אמינו הולך חזק קדימה וצפוי לסיים את העונה במקום הראשון. ברם, האם יכבוש לבבות בנשיאות ברגעי ההכרעה? דביר שמעון עם הפרטים.
23/4/2016    
 

חביב נולד מחזור 28

היידה, 29-28 כאן, בלי נהריה-ירושלים שישוחק כנראה בשנה הבאה. כפיים ללוח המשחקים, לא לפני שאתמהה ממושכות ונואשות נוכח החבר'ה שנזכרים להתחיל לאסוף נקודות 4-5 מחזורים לסיום העונה.

שמא נתחיל? שמא אינדיד.

מכבי אשדוד/באר טוביה - הפועל תל אביב

ג'ף אלן מהפועל תל אביב קלע 18 נקודות וגם הוריד 11 ריבאונדים כדי שנתייחס אליו ונעניק לו נקודה אוטומטית. דיאנטה גארט מסר 8 אסיסטים שנשטפים כמו נקודה אבודה אל הים בעקבות ההפסד.

ג'ף אלן

הפועל חולון - הפועל אילת

באילת, שלושה נהנים מנקודה אוטומטית, קאליף ווייאט שמסר 8 אסיסטים, לה-קווינטון רוס שזרק וקלע 12 זריקות מקו העונשין ואלאדה אמינו שהרביץ דאבל-דאבל נאה כרפאל של 22 ו-13.

קאליף וייאטאלאדה אמינו

לה-קווינטון רוס

בחולון, משחק של 32 נקודות ו-13 כדורים חוזרים לא הספיק לוויל קלייברן כדי לקבל נקודה, אבל 36 במדד זה מספיק והוא מנוקד אוטומטית.

וויל קלייברן

עירוני נס ציונה - מכבי קרית גת

שום כלום בנס ציונה.

קרית גת חייבת לצרף מישהו שיהיה מעבר ללוכסן, כמו ג"ג או אשדוד/באר טוביה, כי זה נראה חסר שם. בינתיים נשטפו לה שתי נקודות אל הים, אחת מצד מרקו הריגות-שוות, או ערכן של הריגות, (13 ו-11) והשנייה מצד פול דילייני (20 ו-10).

מכבי חיפה - בני הרצליה

ג'יימס סינגלטון ודרו קרופורד מקבלים נקודות מטעם האורחת. האחד בזכות דאבל-דאבל אריק קמבלי של 10 ו-10, השני בזכות דאבל-דאבל של 18 ו-11.

שום כלום וכלום שום בחיפה.

ג'יימס סינגלטוןדרו קרופורד

מכבי תל אביב - מכבי ראשל"צ וסביבותיה

בתל אביב, טיילור רוצ'סטי מקבל נקודה אוטומטית, שבוע שני ברציפות כך נדמה לי על אף וכו', הפעם בעזרת מסירת 8 אסיסטים. שום כלום, כלום שום ושלום-שלום מראשון למאמננו העתידי לשעבר.

טיילור רוצ'סטי

מחזור 29

עירוני נהריה - מכבי תל אביב

עודד ברנדווין קיבל נקודה אוטומטית כשמסר את האסיסט השמיני שלו לקוואמה וון שקלע את סל הניצחון עם הבאזר, ועל הדרך העניק נקודה אוטומטית למייקל אומה (29 נקודות בניצחון של נהריה).

אותו מהלך, מטבע הדברים, שטף אל הים כאילו לא היו את הנקודות של דווין סמית' (11 ו-10) ושל סילבן לנדסברג (26 נקודות).

עודד ברנדוויןמייקל אומה

בני הרצליה - מכבי אשדוד/באר טוביה

8 אסיסטים של דיאנטה גארט ו-26 נקודות של צ'ארלס תומאס מזכות כל אחד מהם בנקודה אוטומטית מהסוג שניתן לקבל רק כאן, בתחרות החשובה ביותר בכדורסל הישראלי, חביב נולד.

דיאנטה גארטצ'ארלס תומאס

מהצד המפסיד, סטיבן דניס מקבל נקודה בעבור מדד 37.

סטיבן דניס

מכבי ראשון לציון וסביבותיה - מכבי חיפה

שום כלום בחיפה. 9 אסיסטים שהולכים לאיבוד למארק ליונס הראשל"צי.

מכבי קרית גת - הפועל ירושלים

משחק ללא הפתעות, שום כלום בירושלים שמחלקת את הדקות, הנקודות, האסיסטים והריבאונדים בין כולם, כך שלא נשאר מקום לחביב נולד. בחו"כ בלתי מפתיע בעליל לקרית גת.

הפועל תל אביב - הפועל חולון

ריישית כל, בחו"כ למשטרה ולקהל. שיינית, נקודה לנייט רובינסון שמסר 9 אסיסטים לזכות הפועל תל אביב. וגם: וויל קלייברן קלע 9 מ-9 מהקו, ברם אולם, הנקודה שלו שנשטפת אל הים בעקבות ההפסד.

נייט רובינסון

הפועל אילת - עירוני נס ציונה

באילת, אלאדה אמינו הוריד 15 כדורים חוזרים ויקבל על כך נקודה אוטומטית. שום כלום בנס ציונה.

תמונת מצב: אלאדה אמינו, פותח פערים עם 14 נקודות במקום הראשון. דריל מונרו שני עם 10.

דריל מונרו

צ'ארלס תומאס, ריצ'רד הוואל וניב ברקוביץ' עם 9 נקודות כל אחד. וויל קלייברן מצטרף לפול דילייני וכעת שניהם עם 8 נקודות. גרגורי ורגאס עם 7 נקודות.

גרגורי ורגאס

אנשי ה-6: ג'ף אלן ודיאנטה גארט

אנשי ה-5: יובל נעימי, סטיבן דניס, מארק ליונס וקמרון קלארק

אנשי ה-4: כריס רייט, איזייה סוואן, שון דוסון, היידה-גוני, אייזק רוזפלט, אמאדי אנג'אי, קאליף וייאט, טיילור רוצ'סטי, ג'יימס סינגלטון, וליאור אליליהו.

אנשי ה-3: טיילור באטל, סנדיאטה גיינס, דיימון סימפסון, פוקוואן אדווין.

אנשי ה-2: טרבור אמבקווה, אור סולומון, רג'ינלד באקנר, ג'ון ווילאמסון, אלישי כדיר, אפיק נסים, מרקו קילינגסוורת', דרו קרופורד, מורן רוט, אבירם זלקוביץ', נייט רובינסון, אי ג'יי רולנד, וויל גרייבס ואלאנדו טאקר.

מורן רוט

נקודה אחת יש לתום מעיין, עוז בלייזר, היידה-יוגי, דווין אוליבר, רוברט רות'בארט, כריס אוונס, מיקל גלאדנס, ג'ייסון לאב, דווין סמית', ג'וש דאנקן, ג'מאר סמואלס, מייק מוסר, דיאור פישר, קווין פאלמר, דיאנדרה קיין, איבן ראדנוביץ', יהונתן שולדבראנד, סילבן לנדסברג, ראמל בראדלי, שלומי הרוש, דמיטריוס קנגור, יפתח זיו, בר טימור, רביב לימונד, סקוטי ריינולדס, טל דן, לה-קווינטון רוס, עודד ברנדווין, מייקל אומה וג'ורדן פארמר.

וזהו, בינתיים.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 20/04/2024
 
  נרימה כוסית לחיי 
אלברטו הררוס
 
  נרימה כוסית לחיי 
ילנה מקסימוביץ'
 
 
אבל כבד
 
 
מי החבוב? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up