נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מגדולי הדור היה אביגדור
אכן כי כן היה אומר על זה ד. דבורין לו היה נשאל, מוסקוביץ' הוא האיש שהתבקשתם לזהות. יש זוכה, יש פתרון ויש גם חידה חדשה. היידה, ובהצלחה.
25/9/2016    
 

היו ימים ואינם עוד. סיפור של 35-30 שנים בטח.

משחק בין מכבי ת"א להפועל רמת גן עם לו סילבר האלילי והמשופם מימין, סטיב שלכטר המשופם בפני עצמו משמאל ואביגדור מוסקוביץ' הרכז קטן-גדול. ונדמה שכולם מנסים להרגיע את שלכטר.

מה היה שם? מה קרה? האם אנחנו אחרי הסערה או לפניה? מי יודע.

הבה נתבשם מעט מפתרונות בני העם.

כותב אחד: "סטיב שלכטר במדי הפועל ר"ג. לו סילבר כנראה מחזיק אותו כדי שלא ילך מכות עם מישהו במכבי בגמר הפלייאוף 82/83. אני יכול לנחש שארואסטי מחולל המהומות עשה משהו פרובוקטיבי, עוד לפני ימי דניס רודמן. לפי התסרוקת, השחקן עם הגב זה אביגדור מוסקוביץ האגדי".

מבאר שני: "זה קל. הגובה, היד השרירית והשיער זועקים יחד: מוסקו!!! ולא אלקלעי, אלא אביגדור מוסקוביץ', מגדול רכזינו ושותף בכיר למדליית הכסף באיטליה 79. כמובן הרכז שהוביל את להקת הסטיבים של הפועל רמת גן לכמעט אליפות במשך עשור".

והיו לא מעט טעויות. בין הפתרונות השגויים שהגיעו אפשר למצוא את סטיב קפלן מספר פעמים, את אור גורן, את בוב גריפין ואת סטיב מאלוביק שהלך לעולמו ב-2007.

שועי העולם שזיהו נכון את מוסקוביץ' הם: שמוליק אבידר, ירון רוטנברג, אורי גובר, צורקה, גלעד גרינצייג, שלום קורנבלום, יואב פינקלמן, משה שוורדי, ארז מטלון, מיכאל פלדמן, חגי זינגר, שי פיין, שלום כהן, אבירם עיני ועידו אשד.

ערך על שם מוסקוביץ' אפשר למצוא בלינק המופתי 'זה א-ב של כדורסלע'.

העברתי את שמות כל הפותרים אל אנ-דנ-דינו ראדג'ה ענק הרוח והקומה מקרואטיה, ולאחר שביצע את טקס האנ-דנ לשליפת הפתק הזוכה הוא הודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

מיכאל פלדמן!

יאאא אולוהייים, מיכאל!

זכית בכדורסלע-המגנט! מאמין? מעכל? קולט?

ועד כאן חידת אביגדור שהיה מגדולי הדור. אחת חדשה כבר ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב בני העם ובנותיו.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
ה-זוג של הכדורסל הישראלי בתצוגת תכלית. שנה טובה לכולם. ...
 
 
ירידה ברמת הקושי לנוכח הכישלון המחפיר בחידה הקודמת. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up