נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לתפארת השחקן הישראלי
אדלשטיין זרק משהו לאוויר לאחר הניצחון ב-30 הפרש של מכבי ת"א על נהריה. נולד מזה 300 גרם טקסט.
30/9/2016    
 

תפסתי 13-14 דקות אחרונות של מכבי ת"א נגד עירוני נהריה בחצי גמר גביע ווינר. סיפור של 20 הפרש פחות או יותר בשלב זה, במשחק שנגמר ב-30 הפרש. לא נכנס כרגע לענייני יכולות קבוצתיות, יכולות אישיות, הערכות וניתוחי טרום עונה. עשיתי את זה מספיק שנים והיום יש לי את הלוקסוס להגיע לעניינים כאלה, אם בכלל, כשנוח לי. שיעשו את זה אחרים.

נושא אחר הוא שהביא אותי לפתוח אייטמון חדש. ארז אדלשטיין, הידוע כאן יותר כמאמננו האדמוני לשעבר, רואיין בסיום והתייחס לזה, להוא ולאחר. ואז, פתאום, עשה סוויץ' מיוזמתו ובחר לאחל לעירוני נהריה הצלחה במשחקים שלה נגד מינסק בשלישי וחמישי, במאבק על הזכות להשתבץ באחד הבתים של הצ'מפיונס ליג של פיב"א.

"זה חשוב לכדורסלן הישראלי, חשוב שיהיה פה חורף חם, אני זוכר את נהריה משחקים כאן בגביע אירופה", אמר מאמננו משהו קרוב מאוד לזה ברוח הדברים, ואל תתפסו אותי בציטוט מדויק.

ארז אדלשטיין

דקה או שתיים לפני כן הועלתה טבלת קולעים על המסך ובה חמישה הקלעים הבולטים בכל אחת מהקבוצות. חמישיית הקולעים המובילה של מכבי ת"א נראתה כך: מאיק צירבס 21, די ג'יי סילי 18, גיא פניני 16, סוני ווימס 15, ויקטור-ויקטור בסיפראד 9. בנהריה הרשימה מנתה את גילברט בראון 16, יינסי גייטס 12, ניק פאוסט 10, טיירון נאש 10, מרכוס טיג 6.

9 זרים מ-10 הקולעים המובילים במגרש.

9!

מ-10!

למה בדיוק חשובה ההשתתפות של נהריה לכדורסלן הישראלי? ליונתן שולדבראנד בן ה-33? לניב ברקוביץ' בן ה-30? לתומר בן אבן שמקבל שתי דקות במשחק טרום עונה שמסתיים ב-30 הפרש? לערן אסנטי? אוקיי, לערן אסנטי. בסדר.

ארז אדלשטיין

יפה שאדלשטיין מאחל הצלחה לנהריה. יפה שהוא יוזם איחולים כאלה. אולי זה נובע מתפקידו כמאמן נבחרת ישראל, אולי אלה שאריות הפרשן שבו אשר נזכר לראות את התמונה הרחבה גם כשהוא מחוץ לתפקיד. אבל עזוב, נו, אלה סיסמאות. אולי עדיף שיפעל להפחתת מספר הזרים ל-3 בלבד בכל קבוצה בליגה (מה שלא יקרה עכשיו, כשמאמננו עובד גם במכבי ת"א). זה יעזור לשחקן הישראלי הרבה יותר מאשר הופעה של נהריה בגביע פיב"א כזה או אחר.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 25/10/2021
 
  נרימה כוסית לחיי 
מייק סוויטני
 
 
פעם היו ימים, פעם היו - היה אומר ודאי שליימ'ה ...
 
 
נגד איזו קבוצה משחקת כאן מכבי תל אביב? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up