נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"הוא יהיה כוכב"
קרלטון מאיירס בצילום מיורוסטארס 1998, שש שנים אחרי שהרביץ תורה ב-70:90 נגד מכבי ת"א במשחק הזכור היטב לנשיאות עד עצם היום הזה. הלאה.
16/10/2016    
 

קרלטון מאיירס הוא האיש שהתבקשתם לזהות. למיטב זכרוני ההולך ומקשיש, מאיירס כבר ביקר בעבר בחידת 'ונשאלת השאלה' בצילום אחר בו הופיע. בעצם, עם ותק של למעלה מעשור, אולי הופיע אפילו פעמיים לאורך התקופה.

וכך או אחרת, אחרת או כך, את קרלטון מאיירס לא צריך להציג מה גם שהוא מופיע ב'חיל התותחנים' שלנו תחת הכותרת ארטילריה זרה.

הצילום לקוח מתוך משחק היורוסטארס ב-1998.

מי פתר ומי לא, מי ידע ומי שגה? הנה זה בא:

זיהו היטב: בן קפלן, נתי פפירוביץ', דביר שמעון, חגי סלע, חגי זינגר, משה שוורדי, רונן ציון, ארז מטלון, שי פיין, אורי גובר, יואב פינקלמן, רן זיסקין, עודד פאר, הדר עפרוני, שני מאיר, אביעד קורמן, דרור קורמן, עמי פינקל, דני סמיד, גלעד גרינצייג, דוד אורנשטיין, אריה קהילה, דורון בלי שם משפחה, יואב מזרחי, אריק שרעבי, דן חביב.

פתרונות שגויים: סשה ג'יפה, תומאס פצ'סאס. נו . . .

אני זוכר עד היום את התחושה ההיא בפזארו בדצמבר 1992, כשליח מעריב צעיר ושחור שיערי עדיין. חורף, קר, אולם חם ומלא עוד לפני שפזארו עברה לאולם החדיש שלה. עיר חוף שחיה בקיץ ונמה בתקופת החורף באין תיירות כלל.

מכבי ת"א עם דייויד אנקראם וגם ווינפרד קינג האגדיים, מה יש לומר. וגם ג'מצ'י, דניאל, מרסר, היונה ההדורה וקורן אמישה. עונה קשה, קשה, קשה. 1992/93.

קרלטון הצעיר הרביץ תורה, ופיט מאיירס יחד עם הייווד וורקמן, ואלטר מאניפיקו, זמפוליני ובוני וגראציס וקוסטה (מכאיב כמה שמרגש להיזכר בסיפורים מלפני עשרים ומשהו שנה) היכו במכבי ת"א בשוטים, בעקרבים ובלחי חמור גם יחד. בסיום ניגשתי לקחת כמה משפטים מהמאמן אלברטו בוצ'י. "הוא יהיה כוכב", אמר אז על קרלטון. אמר ופגע.

מפה לשם ושם לפה, ויש גם אומרים מן הון להון, הגיע זמן לבחור זוכה. העברתי אל אנ-דנ-דינו ראדג'ה חסר התקדים, ענק רוח קרואטי רם ונישא המכיר את פזארו היטב, את כל שמות הזוכים. לאחר שביצע את הטקס המסורתי שלו ובחר פתק אחד, הוא הודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

חגי סלע!

יאאא אולוהייים, חגי!

זכית בכדורסלע-המגנט! מאמין? קולט?

כן, גם לי לא ברורים כל סימני הקריאה והשאלה האלה, אבל הם הפכו להרגל. סוג של טקס. תאשים את אנ-דנ. ומה שלא יהיה – שלח לי את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע, לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת קרלטון מאיירס, אחת חדשה ממתינה לכם. צאו ופצחו אתה פצח היטב בני העם ובניו.

בהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
ה-זוג של הכדורסל הישראלי בתצוגת תכלית. שנה טובה לכולם. ...
 
 
ירידה ברמת הקושי לנוכח הכישלון המחפיר בחידה הקודמת. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up