נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מרגיש כמו 2010
אידסון (נעים להיזכר) ולאזמה (חשבו שאולי יהיה באסטון) היו השניים שהתבקשתם לזהות. יש זוכה, יש גם חידה חדשה. היידה, ובהצלחה
9/11/2016    
 

חידה קלה, מה יש לומר, מאיזור חיוג 2010.

צ'אק אידסון וסטפן לאזמה הם שמתחבאים מאחורי כתפו של טוני וושהאם. זה היה רק לפני מספר שנים, אבל מרגיש ונדמה שהרבה יותר מזה. התבגרנו? השתנינו? השנים חולפות ורצות בקצב אש? לא נכחיש זאת, ולא זאת ואף לא זאת.

אידסון כונה כאן בימים מסוימים באז לייטייר על שם דמיונו לדמות האהובה בזמנו על תומרינגו סטאר, ויש האומרים כי הוא דומה גם לוודי השריף, חברו של באז. הסטאר, אגב, הפך עם השנים לחובב מושבע במיוחד של צבי הנינג'ה ואחר כך של לגו בשעה שבאז, יחד עם וודי, נשכחו כמת מלב מבחינתו.

לאזמה? עוד אחד מהמעופפים האלה, נו. פה ושם נתן משחק, ברם מעולם לא התחבב עלינו – לא רשמית, לא עקרונית, לא מהותית ובטח לא חד משמעית.

ולו רק למען הרקורד - לאזמה צפוי לחגוג בקרוב יום הולדת 34 והוא עדיין ביורוליג אי-שם בערבות איסטנבול, בצד של גלטסראיי. אידסון, אשר את דמותו חקרנו כאן מימן, משמאל ומכל כיוון אפשרי לאורך תקופתו בישראל ובעוד כוחנו במותנינו, פרש לפני כשנתיים. כך נדמה. האיש בן 36 כיום. מתאים לו להיות איזה יועץ השקעות או מה. או לחילופין, מאמן בתיכונים או בקולג'ים. אפשר להעריך שהוא אחד הטובים מבין השחקנים בעלי מראה החנון שהופיעו באירופה בעשרים השנים האחרונות. וושהאם עדיין משחק בארגנטינה, נושק ל-35.

מכאן נותר לבדוק מי ומי מבין בני העם ידע לזהות את הצמד של מכבי ת"א לשעבר.

פתרונות שגויים שהגיעו: שלושה מכובדים הלכו על סחור-סחור סחורצאניטיס, אחד הלך על אלן אנדרסון.

אלה הפותרים: אורי גובר, דרור קורמן, איתי גרשון, אביעד קורמן, ירון רוטנברג, צורקה, דביר שמעון, רונן ציון, אסף חבר, שי פיין, הדר עפרוני, יואב פינקלמן, רן זיסקין, אלעד גולדבלט, מישהו בשם ע"א, דוד אורנשטיין, ידידיה פינק, גלעד קורנברג, אלמוג הראלי, גור קורן, יהודה סובלמן, דני סמיד, משה שוורדי, חגי אריכא, אור פוריה, ארז מטלון, דביר רצמן.

אלה השמות. אין בנות (בהנחה שע"א הוא חבוב). מצער עד מאוד.

העברתי את כל השמות לענק הרוח והקומה הקרואטי, מר אנ-דנ דינו ראדג'ה. האיש ביצע את הטקס שהוא מבצע כל כך טוב למעננו כבר שנים רבות, ושלף פתק אחד עליו היה כתוב שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

יהודה סובלמן!

יאאא אולוהייים, יהודה!

זכית בכדורסלע-המגנט! מעכל? מאמין? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר דרך הלינק המופתי 'דבר אלי יפה' באתר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע, לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת לאזמה-אידסון.

אחת חדשה כבר ממתינה לכם ותעמוד עד שבת הבאה, 19 בנובמבר, לרווחת העם.

בהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
ה-זוג של הכדורסל הישראלי בתצוגת תכלית. שנה טובה לכולם. ...
 
 
ירידה ברמת הקושי לנוכח הכישלון המחפיר בחידה הקודמת. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up