נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוג של נחום מנבר אמריקאי-איטלקי
רודי ד'אמיקו, מאמן מכבי תל אביב לפני 35 שנים, הצליח להטעות רבים מבני העם הזה. יש פתרון, יש זוכה ויש גם חידה חדשה. היידה ובהצלחה.
20/11/2016    
 

מבלי לרדת על מישהו כזה או אחר, עושה רושם שהחידה האחרונה הפרידה בין נערים לגברים במונחי מקצועיות בפתרון חידות כדורסל. הנערים נפלו בפח, הגברים צלחו. ומה עם הבנות והנשים? הן, ברובן המכריע, לא מתקשקשות בקטנות ומדירות רגליהן. עושות לנו הדרה, עושות לנו, היה אומר על זה ודאי שליימ'ה לו היה נשאל.

הנערים הלכו על נחום מנבר בהמוניהם. הגברים הלכו על רודי ד'אמיקו – וצדקו. והיתה גם אישה אחת צדקת וצדיקה גם יחד, עד מאוד ועד בלי די. כבוד רב נחלוק לה, ואולי גם מגנט כדורסלע. תיכף נשמע מה יש לאנ-דנ-דינו ראדג'ה לומר בעניין הזה.

ובינתיים, אלה שמות המבצעים בול פגיעה בדמותו של מאמן מכבי ת"א לפני 35 שנים, אמריקאי ממוצא איטלקי, שזכה בדאבל בישראל, בגביע אירופה לאלופות ובגביע הביניבשתי ב-1981:

משה שוורדי, רז בינו, שלום קורנבלום, מירי קונפורטי, אייל גבעוני, סר ש. הרמלין האגדי, ארנון זמיר ודניאל ביילי. שמונה צדיקים.

לעומתם, היו פי שניים פותרים בערך שהלכו על נחום מנבר. אחד נוסף הלך על יגאל דוידוב, והיה גם פתרון שדיבר על מוטי אמסלם.

והיה גם אחד שכתב: "קל מדי. נחום מנבר".

נו, אין מה לומר, ומה לומר – אין.

ד'אמיקו הנ"ל, לשואלים, בן 76 כיום. עם השנים, אחרי שאימן ברמות הנמוכות של הקולג'ים ואחר כך בספרד, איטליה, ישראל ופורטו ריקו, הלך לכיוונים שונים בכדורסל כמו סקאוטינג עבור קבוצות NBA (קליבלנד, טורונטו, אורלנדו) ונדמה לי, על אף שאינני, שהיה מעורב בייצוג שחקנים באופן כזה או אחר. לא סגור על זה.

קדימה אל ראדג'ה, מה הוא אומר?

מי שואל אותו בכלל. נוותר עליו הפעם יען ברור שהזוכה היא מירי קונפורטי, נו, מה.

עד שיש לנו צדקת נחושה ומדויקת לא ניקח אליה היישר לידיה את המגנט? ודאי שניקח, למגינת לבם של הגברים שינסו שוב, יש לקוות, ולא ייקחו ללב את האפליה על רקע מגדרי.

שלחי נא את כתובתך המדויקת מירי, ובדיוק לשם יגיע כדורסלע-המגנט בתוך זמן לא רב יש לקוות. תלוי במידת חריצותי ובמצבי הרוח של דואר ישראל.

ועד כאן חידת רודי ד'אמיקו שאכן מזכיר במשהו את נחום מנבר בזווית הצילום הזו. אחת חדשה כבר ממתינה לכם. פצחו אותה פצח היטב, ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
קצת קארים, שיהיה. ...
 
 
אחרי דנילוביץ' ומאיירס, הנה עוד שני אירופיים מובילים. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up