נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שוקי? מיכה? יוסי? ראובן? אורנית!
שני שחקני עבר, מאמן וצלם ספורט, אבל לא הם הדמות שהתבקשתם לזהות. זו היתה אורנית שוורץ והופ - יש זוכה ויש גם חידה חדשה.
12/12/2016    
 

אורנית שוורץ היא השחקנית שהייתם צריכים לזהות, והיא זו שמנסה להפריע, לשבש, לתסכל ומה לא את ג'ניפר פליישר. כמה הנחות יסוד על סמך מבט חטוף מצילום ישן.

שוורץ, אגב, חזרה לשחק לא מזמן באליצור רמלה מהליגה הלאומית אחרי שהודיעה על פרישה ב-2011. יש אומרים שמאז הספיקה לפרוש שוב, לא סגור על זה. בסך הכל היו לו 15 עונות של פעילות כולל תקופה בקולג' וגם מספר משחקים בליגה האיטלקית.

מי ומי בפותרים, האם הגיעו פתרונות שגויים ובכלל – מתי תהיה חידה אחת שלא יגיח איזה לץ ויזרוק תשובה שלא קשורה לכלום? נניח, סרגיי בזארביץ'.

כותב אחד הפותרים: "אכן, הקשית על בני העם השבוע עם תמונת הבנות, שכן חיפוש מהיר מעלה עד כמה גדול אי השיוויון בין גברים לנשים בענף ועד כמה בנק הנתונים דל. חסרות תמונות, סגלים לא מעודכנים באתר המנהלת ועל סגלי עבר אין מה לדבר.

לקח זמן ולא מעט בדיקות ומחשבות כדי להשתכנע סופית שאכן אלו רמלה ורמת השרון (ולא למשל נבחרת ישראל בלבן) וכדי להבין שהגברת בגבה למצלמה היא לא אחרת מאשר אורנית שורץ (ולא למשל שירי שרון), למרות שאינני מזהה את שחקנית רמת השרון שמולה".

ואלה השמות: צורקה, אביעד קורמן, איתי גרשון, אלישע פודרבייטל (ברוך שובך מן הכפור, חבוב), הדר עפרוני, נוגה אביגדור, דני סמיד, דוד אורנשטיין, יואב פינקלמן, יאיר מלכי, לב הלמן, אורי גובר, ליאור ברנע, יורם קרני, ארז מטלון, אורי בן חורין, דודי גרינפלד, משה שוורדי.

היה מי שחשב על אלומה גורן, למרות שהאות ש נראית בבירור על גב הגופייה של אורנית שוורץ.

כל השמות הועברו אל ענק הקומה והרוח, אנ-דנ-דינו ראדג'ה. אחרי שהקרואטי רשם את השמות על הפתקים ואז קיפל-קימט-מעך-בחש-ערבב ובחר אחד, התברר שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

הדר עפרוני!

ואולי הדר זו היא?

לך תדע, לכי תדעי.

שלח נא את כתובתך המלאה הדר (או שלחי), ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע (או תקבלי).

ולא משנה אם את או אתה קולטת או קולט, מעכלת או מעכל וכך הלאה.

ועד כאן חידת אורנית שוורץ. אחת חדשה כבר ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב.

ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
קצת קארים, שיהיה. ...
 
 
אחרי דנילוביץ' ומאיירס, הנה עוד שני אירופיים מובילים. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up