נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בדוק ב-99 אחוז
איש לא זיהה את הפורוורד היווני ואסילי קיקיליאס שמנסה לעצור את פרדראג דנילוביץ' האגדי. כידוע, זה קורה גם לטובים ביותר, אז בטח שיקרה לקלושי העם.
24/1/2017    
 

היתה פה חידה קשה, מה יש לומר, וכמו שקורה לא פעם ולא חמש, גם אני לא בטוח במאה אחוז בזהות הדמות שביקשתי מכם לזהות.

בתמצית, וכפי שכבר הוסבר בעבר, במקרים כאלה אני שולח את החידה המצולמת על פני המים ומאפשר לעם להביע את דעותיו ורעיונותיו. במקרה של רוב גדול לכיוון דמות מסוימת, כנראה שזה הפתרון הנכון יען אין עשן בלי אש.

הפעם לא רק שלא היה כיוון אחד, בקושי הגיעו פתרונות. חידה קשה, לא נכחיש.

עם זאת, יש לי את ההשערה שלי וכששלחתי את החידה על פני המים לקחתי בחשבון שעלולה להיווצר פה בעיתיות. אז הבטחתי ובחנתי, ובחנתי והבטתי, וידעתי שאני יוצא את החידה הזו עם תשובה מוכנה מראש, יהיה אשר יהיה.

ואשר יגורתי בא לי – עכשיו אני חייב לזרוק את התשובה הזו על פני הדף.

ובקיצור: ואסילי קיקיליאס מא.א.ק אתונה. הוא ולא אחר, לא אחר אלא הוא.

ואל תתחילו איתי. זה קיקיליאס, אוקיי?

אין פותר נכון הפעם. אחד אמר נאצ'ו דה מיגל, אחד הלך על ג'ק צקאלידיס, אחד אמר מייקל אנדרסן מא.א.ק אתונה (שם מעניין, שכחתי מקיומו עם השנים), אחר טען שהוא מזכיר את ברוק לופז ואחד סיכם הכי טוב: :אין לי מושג מי מנסה לעצור את דנילוביץ', אבל הוא בוודאי לא ראוי לכך".

נאה, נאה מאוד.

קיקיליאס, אגב, משמש כיום כפוליטיקאי ביוון. שימש במספר קבוצות ביוון, כולל בנבחרת היוונית, הרביץ זכיות בגביע ספורטה עם א.א.ק אתונה, וזכה גם באליפות יוון ובגביע היווני. שמו לא אמור להקפיץ משהו אצל מישהו כאן, אבל אני זוכר אותו די טוב מהיכרות מוקדמת וראשונית מאותה אליפות אירופה לנבחרות עד גיל 22 שהתקיימה ב-1996 בטורקיה. זו היתה הנבחרת של קטש-ספר-טפירו-דרור כהן אותה אימן רבי פנחס הגרשוני. נסיעה שיצא לי ממנה סיפור או שניים שתועדו בכתב. וזהו, את קיקיליאס אני זוכר משם ומזהה אותו גם למעלה מ-20 שנים מאוחר יותר, מהצדודית, בקטנה, בפינה למטה מימין.

היידה קיקליאס, והיידה הזיכרון. אגב, יוון בעטה לנו בתחת אז עם 76:101 במשחק שהציג בעיקר את אפטימיס רדזיאס (רנציאס בפי העם היושב בציון) שלימים יגיע ל-NBA. הוא קלע אז 22 נקודות. קיקיליאס שיחק 20 דקות וקלע 10 נקודות. שמות זכורים אחרים מאותה נבחרת עתודה יוונית: ליאדליס, קלאיציס, יאנוליס, קראגוטיס, קאקיוזיס, חאציס. וואה וואה ווי וואה, יופי של נבחרת.

די לזיכרונות, אם כי נאים הם.

והיידה, לחידה הבאה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
ה-זוג של הכדורסל הישראלי בתצוגת תכלית. שנה טובה לכולם. ...
 
 
ירידה ברמת הקושי לנוכח הכישלון המחפיר בחידה הקודמת. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up