נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העטלף
כינוי לא רשמי, סתם עניין של צליל, ובכל אופן - דטלף שרמפף הוא האיש שהתבקשתם לזהות. יש פותר ויש גם חידה חדשה. היידה, ובהצלחה.
16/3/2017    
 

דטלף שרמפף, או עטלף בשרימפס כמו שכבר יצא לי לשמוע בעבר, הוא האיש שהתבקשתם לזהות בחידה המצולמת האחרונה. שרמפף היה ראש וראשון לחבורה גרמנית של שחקנים גבוהים שפקדה את ה-NBA אי-אז בימים (למען הדיוק, במחצית השנייה של שנות השמונים) לפני עידן דירק נוביצקי והיה הטוב מכולם. היו איתו ובסביבתו גם כריסטיאן וולפ (מת וטרם נכרה לו קבר בכדורסלע-האתר למרבה הבושה) ואובה בלאב.

שרמפף, בן 54 כיום, 2.08, סיים 16 עונות ב-NBA עם 1,136 משחקים, 13.9 נקודות, 6.2 ריבאונדים ו-3.4 אסיסטים ב-30 דקות למשחק. היה קלע רציני עם 38% ל-3 ו-80% מקו העונשין. הנתונים האלה היו חלומיים בזמנו עד שהגיע נוביצקי ומחק בזה אחר זה את שיאי הגרמנים ב-NBA. שרמפף אגב נבחר שמיני בדראפט בזמנו. נוביצקי תשיעי.

הוא שיחק בדאלאס, אינדיאנה, סיאטל ופורטלנד. פעמיים נבחר לשחקן השישי הטוב בליגה בימיו עם אינדיאנה, ועוד שלוש פעמים היה חלק מהאולסטאר בימיו עם סיאטל. ואם צריך לבחור עם מי מהן הוא מזוהה, זו סיאטל. באיזשהו שלב, לפני עשור בערך, הוא אפילו היה חבר בצוות האימון שלה.

ובואו לא נשכח וגם נזכיר, שרלף קליין זכה לאמן אותו בנבחרת גרמניה. או שמא היה זה שרמפף שזכה להדרכה מרלף.

וכך או אחרת, אחרת או כך, זו היסטוריה. יפה, מעלה נשכחות, אבל היסטוריה. ואנחנו כאן ועכשיו וניגשים ישירות אל ענק קומה ורוח אחר, אנ-דנ-דינו ראדג'ה, כדי שיגריל את שם הזוכה במגנט של כדורסלע מבין מי שזיהה את העטלף.

עוד קודם לכן אלה שמות הפותרים: דב כפיר, ארז מטלון, ברק שכטר, קובי דסקל, דודי גרינפלד, רועי יגר, חגי סלע, דביר שמעון, יואב פינקלמן, אורי גובר, שי פיין, יוני בלי שם משפחה, עופר נוימרק, אריאל ר', רן זיסקין, מוטי אנגלשטיין, תום אלטוס, שני מאיר, רונן ציון, אביעד קורמן, משה שוורדי, שחר הרמלין, ירון רוטנברג, איתי גרשון וחיים נבון.

אחרי שביצע את טקס ההגרלה על כל כלליו ומנהגיו הודיע ראדג'ה כי הזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

אריאל ר'!

יאאא אולוהייים, אריאל!

זכית בכדורסלע המגנט! מעכל? מאמין? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם את כדורסלע-המגנט, לא פחות ולא יותר.

עד כאן חידת העטלף. אחת חדשה מונחת לפניכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב.

שלונ"צ ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
ה-זוג של הכדורסל הישראלי בתצוגת תכלית. שנה טובה לכולם. ...
 
 
ירידה ברמת הקושי לנוכח הכישלון המחפיר בחידה הקודמת. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up