נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג"ג הפקות ואירועים
גורדאן גיריצ'ק ידע להצית חגיגות על המגרש, לא נכחיש זאת. ברם, ממרחק השנים, נדמה שיום אחד קם ונעלם אל תוך תהומות השיכחה. יש פותר ויש חידה חדשה.
13/4/2017    
 

גורדאן גיריצ'ק היה האיש שהתבקשתם לזהות. בתוך הערב-רב של קרואטים מוכשרים שרצו וחשבו שסברו והאמינו שיוכלו להיות יום אחד מוכשרים כמו דראז'ן פטרוביץ', הגיעה גם שעתו של גיריצ'ק. הוא היה גבוה יותר, אחר, וגם עשה התהלך לרוחבה ואורכה של הארץ הגלובלית יותר מאשר עשה פטרוביץ' בשעתו (שלא הספיק יותר מדי, כזכור). והופ, יום אחד הוא פשוט החל להתפוגג.

מה היה שם, איך קרה, מי למה וכמה, ואולי היה זה רק חלום אולי רק אגדה – בכל זה לא ניגע כרגע, כן?

לעומת זאת, יש לגשת מיד אל שועי העם שזיהו את גיריצ'ק עומד לצד קרלוס ארויו, ממט אוקור, ראול לופז, אנדריי קירילנקו וראג'ה בל –החבורה הבינלאומית של יוטה באותו זמן – ולראות מי פתר היטב ומי שגה.

צביקה וויס, אורי אבני, דודי בלי שם משפחה, אביעד קורמן, שלום קורנבלום, כפיר גדליהו, ישראל גרינפלד, מוטי אנגלשטיין, נועם ממיאס, אורי גובר, שיר כהן, שני מאיר, אדם דגן, צורקה, יונתן בלי שם משפחה, עמי פינקל, רונן ציון, צרי נוטמן, דב כפיר, זאב לפידס, אבנר דובדבן, משה שוורדי, יואב פינקלמן, הדר עפרוני, דודי גרינפלד, ארז מטלון, אורן אלגר, דני סמיד, אלמוג יעקובי, יהודה סובלמן, אלעד גולבלט, גלדע קורנברג, חגי סלע, נתי פפירוביץ', ישראל אילון, אלי שלום, איתמר רייצס, שי פיין, דרור קורמן, אריאל גנז, שמעון זיגמנד, רן זיסקין, אלישע פודרבייטל, יובל זאבי.

פתרונות שגויים: פרדראג דנילוביץ', בנו אודריך.

קהל עצום ורב, לא נכחיש זאת. שמות שלא ראינו מקובצים כאן יחדיו מאז 2012, נניח, או משהו כזה. אולי בחסות פסח, החופשה והזמן הפנוי. ואולי היתה זו החידה הקלה יחסית.

גיריצ'ק, ועם זה הסכימו מרבית הפותרים, הוא אכן שם נשכח למדי ביחס לגבהים אליהם טיפס לרגע ומהם נעלם ונשכח. חיטוט כזה או אחר יעלה ודאי את הסיבות לכך, אבל אנחנו ב-2017 והפנים קדימה, קדימה, קדימה. חלק מהאנשים כאן נכנסו לכדורסלע כבני 20 שלא יודעים מה יהא איתם מחר, והיום הם בני 31 כמעט, ומטופלים בילד, נניח. הם כבר מבינים – קדימה, קדימה, קדימה, כי אין הרבה ברירות, עושה רושם.

אנ-דנ-דינו ראדג'ה עדיין איתנו, עדיין מגריל הגרלות ושולח פרסים בחסות דואר ישראל. אחרי שביצע את פעולותיו השגורות התברר שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

אורן אלגר!

יאאא אולוהייים, אורן!

זכית בכדורסלע-המגנט! מאמין? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת אנשי יוטה ג'אז ובהם גיריצ'ק הסקורר. אחת חדשה ממתינה לכם, מאו ופצחו אותה פצח היטב. בהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
קצת קארים, שיהיה. ...
 
 
אחרי דנילוביץ' ומאיירס, הנה עוד שני אירופיים מובילים. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up