נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2002/03, עושה רושם
משה ברנר בוודאות, גיא גודס בהערכה סבירה, יש שועי עולם, יש פשוטי העם ויש גם זוכה וחידה חדשה.
24/4/2017    
 

רוצה להודות, שלא הייתי בטוח לגבי מספר 12 בכחול-צהוב שמתחבא במטושטש מאחורי קלי מקארתי. גם התשובות שהגיעו לאורך הימים האחרונים לא אפשרו להיעזר בשועי העולם ופשוטי העם באופן חד משמעי הפעם.

אין חולק ואין מערער כי מצד שמאל של התמונה מדובר במשה ברנר השליש אגדי, שפעיל עד היום והעונה עוד יצא לי לראות משחק שלו במדי הפועל ג'ת מהליגה הארצית.

קלי מקארתי, הממ, הוא קלי מקארתי. כאן הוא מופיע יחד עם ברנר במדי גבעת שמואל. בדיקה קלה מעלה שמקארתי שיחק בגבעה בין 2001 ל-2003. ברנר קצת יותר מזה, אבל זה פחות חשוב הפעם.

אז מול מי הם משחקים שם לעזאזל? נדמה לי, על אף שאינני אביב לביא, שמדובר במכבי ראשל"צ. חלק ניכר מפתרונות בני העם מחזקים את ההנחה הזה. וחוץ מזה, המאמן במטושטש חייב להיות עדי אזולאי, יען במאגר הצילומים של כדורסלע-האתר הוא מופיע, עושה רושם, בבגדים זהים.

איפה אימן אזולאי? אהה – ב-2002/03 הוא אימן את ראשל"צ. ומי היה מספר 12 באותה עונה? גיא גודס. פשוט וקל (בהנחה שזו התשובה הנכונה).

האם הוא נראה כמו גודס, ה-12 הזה? לא ממש, למען האמת. אבל קצת כן. בחוסן הכתף למשל. בגוון העור, פחות או יותר. בגובה, אפשר להעריך.

אז נגיד שמדובר בגיא גודס ומשה ברנר ובזה נסגור עניין?

כנראה שכן, לא לפני שתתבצע בדיקה לגבי הפתרונות שהגיעו לתיבה הנשיאותית הפעם.

מבחינת פתרונות שגויים השמות שהגיעו הם אסף דותן, אורי להב, רותם ארליך, שמוליק ברנר, אורן אהרוני, מושון יעקוסי, פיני לוי, שוב רותם ארליך, שוב פיני לוי, שוב אורי להב, איליה יוצ'ביץ' מקרית אתא, יואב ספר, גור פורת, שוב רותם ארליך, גור שלף, שוב אורן אהרוני.

ומי הלך על הצמד ברנר-גודס?

איתמר רייצס, יואב פינקלמן, זאב לפידס, צורקה, דני סמיד, אביעד קורמן.

רגע, מציק לי קצת.

איליה יוצ'ביץ'???????

רק האל הטוב יודע. אבל רגע, את קרית אתא אימנו בין 2001 ל-2003 איתן שוחט, רוני קאן, שי מינסטר ורובי בלינקו. מתבייש לומר, אבל לא זוכר איך נראה איתן שוחט. ולגבי השלושה האחרים – עדיין המאמן שם נראה לי יותר כמו עדי אזולאי מאשר כמו אחד מהם. בנוסף כותב יואב פינקלמן ש"לפי המכנס הכחול עם המעוין זה יכול להיות רק מכבי ראשון - כלומר מס' 12 הוא לא אחר מאשר - גיא גודס". ונדמה שפינלקמן ראשל"צי, או אוהד ראשל"צ.

אכן כי כן, היה אומר על זה ד. דבורין, נימוקים אחד-אחד. כלומר, כל אחד צולע יותר מקודמו. ובכל זאת, ברנר וגודס. "וזה הכל!", כפי שקבע נחרצות מאמננו הלאומי-מנצחי לשעבר, צ. שרף, בפסק זמן מופתי כלשהו במשחק של נבחרת ישראל. או כך נדמה.

מפה לשם זה נהיה 400 גרם טקסט ואני החלטתי להקציב לעניין רק ל-250.

אז שמא נסיים? שמא אינדיד.

העברתי את כל שמות הפותרים אל אנ-דנ-דינו ראדג'ה, ענק הרוח והקומה, ואחרי שביצע את טקס ההגרלה הוא הודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

אביעד קורמן!

יאאא אולוהייים, אביעד!

זכית בכדורסלע-המגנט. קולט?

נשאר לך מקום? על תנור האפייה כבר יש לך אחד? אם לא, נסה שם.

ועד כאן חידת ברנר וגודס אי אז מעונת 2002/03. חידה חדשה כבר כאן, צאו ופצחו אותה בני העם ובנותיו.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
קצת קארים, שיהיה. ...
 
 
אחרי דנילוביץ' ומאיירס, הנה עוד שני אירופיים מובילים. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up