נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוף סוף, קיבינימט
גם אני מאוווווווווווד לא מרוצה מהקצב. אפילו מאווווווווווווווווד לא. ברם, הולכים קדימה. זה היה צ'טמן. הלאה, היידה, ובהצלחה.
11/6/2017    
 

מיירה צ'טמן או מייר צ'טמן? לא זוכר. ואני לא מאמין שאני כותב את זה, אבל גם פחות חשוב. מודה – פעם לא הייתי מניח לעניין עד שהייתי ממצה אותו עד תום. למען קוראינו, כן? ובחסות הפרפקציוניזם. ברם אולם, הזמנים השתנו וגם הדגשים, כנראה.

ובכן כי כן, היה אומר על זה ד. דבורין לו היה נשאל, צ'טמן הוא זה. הוא עמד כאן הרבה יותר משבוע, הרבה יותר משבועיים. זו העונה הבוערת כידוע (אצל הסוכנים) וכאמור, הדגשים השתנו והתחלפו עם הזמן. ובכל זאת, נקווה לזמנים טובים יותר מבחינת קצב ההקלדה ההולך ופחות, והזמן הפנוי להגיע לכתיבה.

צ'טמן, אם כן. מה אנחנו זוכרים ממנו? בעיקר את 2006 אני מניח, בעונה היא עם דינמו מוסקבה והזכייה ביול"ב קאפ. אולי את התקופה ברומא שנה לאחר מכן. ואת האזכורים כמועמד למכבי ת"א והפועך ירושלים, או שמא אחת מהן. מי זוכר.

צ'טמן שיחק בקולג'ים קטנים מאוד ובכל זאת עשה קריירה אירופית מצוינת שנדמה כי באה לסיומה לפני מספר שנים. לעולם אל תגידו לא, גם בפני אלה שצמחו במקומות קטנים יען לעיתים יש להם חלומות גדולים שניתן להגשים. פתח את הקריירה האירופית וגם סגר אותה, ככל הידוע, במדי ונטספילס מלטביה. יופי של סיפור אגדות, לא נכחיש זאת, אף לא נכחד.

מי ומי בין הפותרים?

שי פיין זיהה את צ'טמן מצולם כאן במדי פו-אורטז אי-אז בימים (עונת 2004/05) וכמותו גם יואב פינקלמן, דני סמיד, מוטי אנגלשטיין, יונתן בלי שם משפחה, דני בלי משפחה, יואב אזרזר, רן זיסקין, צורקה המדופלם, שחר אמיר ואביעד קורמן.

בין הפתרונות השגויים שהגיעו היו פלורן פיאטרוס, ארון מיילס, ג'רי מקאלו, וגם הקורא שאף פעם לא פוגע (מן הסתם בכוונה), שהלך הפעם על ג'ון בסט. נו, בסדר. כל עוד והקיק שלו.

העברתי את שמות כל הפותרים אל ענק הרוח והקומה אנ-דנ-דינו ראדג'ה, מגדולי הקרואטים אי-אז ולעולם, אשר רשם אותם על פתקים, גלגל, מעך, קימט, ערבב ובחר פתק עליו היה רשום שמו של . . .

של . . .

של . . .

יואב אזרזר!

יאאא אולוהייים, יואב!

זכית בכדורסלע-המגנט!

מאמין? מעכל? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע- לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת מייר או מיירה צ'טמן. אחת חדשה כבר מונחת לפניכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב.

שלומות ונצורות, ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
קצת קארים, שיהיה. ...
 
 
אחרי דנילוביץ' ומאיירס, הנה עוד שני אירופיים מובילים. ...
 
 
יאאא אולוהייים! איזה צילום. ארל האליל מקבל ערך. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up