נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הגנן
ג'ייסון גארדנר, פעם כוכב מכללות ואחר כך שחקן ברמת גן, הוא האיש שהתבקשתם לזהות. יש פתרון, יש זוכה ויש גם חידה חדשה. בהצלחה.
1/8/2017    
 

ג'ייסון גארדנר, רכז במכבי רמת גן, או אולי עירוני רמת גן (שאלה – מתי בעצם הפכה מכבי רמת גן לעירוני, באיזה קיץ רווי ענייני עסקונה זה קרה?) – הוא האיש שהתבקשתם לזהות.

בצילום, שגילו קצת יותר מ-10 שנים, נראה גארדנר מבואס קצת ולידו ג'יימי ארנולד מעט אדיש. ברקע, קרחות ביציעי נוקיה-ההיכל. זה היה שמו באותן שנים על פי הזיכרון, או ך לפחות נדמה.

מי היה גארדנר?

על פי מיטב המוחות בין שועי העולם שפתרונותיהם הגיעו לכדורסלע-האתר, מדובר ב"רכז שהגיע לגמר המכללות עם אריזונה, אך לא נבחר בדראפט, הסתובב באירופה, וכיום מאמן קולג'ים".

אחר כותב ש"את ג'יימי החביב אנחנו מזהים. על הגופייה של הבחור החביב משמאל ניתן לזהות את הלוגו של מלון הפאר כפר המכביה, ומי לנו כעירוני רמת גן, שתפרסם את המלון המהודר. שיטוט קל באתר מנהלת הליגה הנהדר, יגלה לנו שמספר 22 אצל הכחולים של חנוך מינץ (מה איתו דרך אגב, למה הוא נעלם ממשרת המאמן יחד עם מוישלה וינקרנץ, יעקב ג'ינו ודור הוותיקים), הוא אותו ג'ייסון גארדנר שהזכרנו לעיל. זכה הבחור להופיע בכדורסלע-האתר, וזכה אף לשחק לצד הקפיץ האנושי טאנג'י אוואג'ובי, מחזיק גביע יול"ב בדימוס"

כך וכך עוד ועוד פתרונות מצד מיטיבי לכת, שטרם אמרו נואש אף בימים קשים אלה עבור כדורסלע-האתר, שידע ימים יפים יותר, נתקשה להכחיש זאת. ברם, בראש זקוף נלך הלאה עד לסוף המר (או הטוב).

ובכן כי כן, היה אומר על זה ד. דבורין לו היה נשאל, האיש הוא ג'ייסון גארדנר ומי שידעו כי מדובר בו הם זאב לפידס, ישראל איילון, יואב פינקלמן, רונן ציון, שי פיין, איל בש, ארז מטלון, אלעד טישלר, יהודה סובלמן, אבנר דובדבן, צורקה (שמזכיר כי גארדנר שיחק 38.2 דקות בממוצע למשחק וכי אין דברים כאלה יותר), דני סמיד, שני מאיר, אורי גובר, אביעד קורמן, דרור קורמן ואור נתנאל.

והיו גם פתרונות שגויים ובהם קוקי בלצ'ר, קרטיס מקנטס, ג'ייסון ווילאמס.

כך או אחרת, אחרת או כך, העברתי את שמות כל הפותרים אל אנ-דנ-דינו ראדג'ה, ענק הרוח והקומה הקרואטי. הוא קיבל לידיו את השמות, רשם את כולם על פתקים, קימט אותם, מעך אותם, עשה איתם ערבוביה וערבב עוד ועוד, ואז שלף אחד, פתח אותו, והודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

אור נתנאל!

יאאא אולוהיים, אור!

זכית בכדורסלע-המגנט!

קולט? קולט?? קולט???

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע, לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת ג'ייסון גארדנר.

אחת חדשה ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב.

ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 04/07/2020
 
  נרימה כוסית לזכר 
בארי ווייט
 
 
מה עם שמירת מרחק מהשופט, חג'ג'? ...
 
 
פג תוקף החידה. פיתרון, שם הזוכה וחידה חדשה - בקרוב.
 
 
אריאל פורת עם בנו גור. שניהם בעלי ערכים ב'זה א-ב של כדור...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up