נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלפונסו רררררררררייייייס
זכורה עדיין לשונם המתגלגלת של שדרי משחקי יום ראשון ב-TVE. היתה חידה די קלה, לא נכחיש זאת. יש פתרון, יש זוכה ויש גם חידה חדשה. היידה, ובהצלחה.
25/9/2017    
 

אלפונסו רייס השתייך לתקופה פחות הישגית ונוצצת של הכדורל הספרדי בהשוואה לאייקונים שהגיעו מאוחר יותר בדמותם של פאו גאסול וחואן קרלוס נבארו, מה שלא הפריע לו לעמוד כאן במסגרת חידת 'ונשאלת השאלה' כדי לבדוק האם בני העם בכושר זיהוי או לא. ואם לא בני העם, אולי בנותיו.

אלא שבנות, כידוע, אין כאן הרבה ומפעם לפעם מגיחות אחת או שתיים ונותנות פוש בשם הקבוצה החמקמקה הזו. והגברים? ברצותם מגיעים, ברצותם לא. לפעמים הם סתם לא יודעים, ובדרך כלל מתעצלים.

כל מה שרציתם לדעת על רייס, או לפחות חלק מזה, נמצא בפרופיל האישי שלו בביצת סוסוני היאור של כדורסלע. סוג של ידע אישי הולך ונעלם, הולך ונשכח. השאר, אם תרצו עוד, מפוזר בין לינקים רבים ברחבי הרשת. האיש חגג 46 ממש לא מזמן. סתם אזכור כדי לתת קריאת כיוון, ציון דרך, תמונת מצב.

מי ומי בין הפותרים הפעם?

אבנר דובדבן, אור פוריה, הדר עפרוני, אביעד קורמן, יואב פינקלמן, זאב לפידס, דוי גרינפלד, אורי גובר, גידי זליגמן, רן זיסקין, רונן ציון, דוד אורנשטיין, ארז מטלון, דני סמיד, יונתן בלי שם משפחה, גלעד שחר, משה שוורדי, אביב טל, שי פיין, דודי בלי שם משפחה, צורקה שהפך למותג כאן גם בלי שם משפחתו, שלום קורנבלום, שני מאיר, איתי גרשון, איתמר רייצס, עומר פל, שחר הרמלין הקשיש ואפילו צורי לרנר הפציע לאחר תקופת היעדרות ארוכה.

במחלקת התשובות השגויות הגיע הפעם פתרון, לפיו החבוב בצילום הוא פרננדו מרטין. פתרון אחר דיבר על ג'ו ארלאוקאס המופתי.

כך או אחרת, אחרת או כך, העברתי את כל שמות הפותרים נכונה לטיפולו של אנ-דנ- דינו ראדג'ה, ענק הרוח והקומה הקרואטי. לאחר שקיים את הטקס המסורתי הוא שלף פתק והודיע שהזוכה הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

עומר פל!

יאאא אולוהייים, עומר!

זכית בכדורסלע-המגנט!

מאמין? מעכל? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע, לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת אלפונסו רייס, אחד השחקנים הבודדים שהיונה ההנפלדית לא יכלה להם על בסיס קבוע.

חידה חדשה כבר ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב.

שלונ"צ ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
מה עם שמירת מרחק מהשופט, חג'ג'? ...
 
 
פג תוקף החידה. פיתרון, שם הזוכה וחידה חדשה - בקרוב.
 
 
אריאל פורת עם בנו גור. שניהם בעלי ערכים ב'זה א-ב של כדור...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up