נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
וביום שישי: היקמן בענק ישר לפרצוף
ופייר ג'קסון חיוור ומטושטש לצדו. 422 גרם טקסט בקטנטנה על פה ושם.
16/10/2017    
 

העמוד הכי חשוב בעיתון יום שישי בידיעות אחרונות בין החודשים אוקטובר למאי פלוס-מינוס, היה ונשאר הלפני-אחרון. עמוד שבו מסוקר בדרך כלל משחק היורוליג של מכבי ת"א. והנה, בשישי האחרון, אחרי ניצחון חוץ על באמברג ו-27 נקודות, 9 אסיסטים ו-7 ריבאונדים של פייר ג'קסון, הגיע זמני לפקוד אותו לארבע דקות ועשרים שניות או כמה שזה יוצא.

בום – צילום ענק של ריקי היקמן לתוך הפרצוף.

היקמן? מה הוא עושה פה?

תוצאת תמונה עבור לוגו מכבי ת

אלא שאז, לפתע, אפשר לשים לב גם לדמותו של פייר ג'קסון בקצה הצילום. מעולם לא עברתי קורס בצילום וצלם גדול אני לא, אבל לכל ברור שהדברים היו אמורים להיות הפוכים: ג'קסון בפרונט, היקמן בצד. ג'קסון בפוקוס, היקמן לא ממש חשוב. ג'קסון דומיננטי, היקמן לא.

בפועל, כאמור, קרה אחרת וידיעות אחרונות, שכבר מזמן לא שולחים כתבים או צלמים למשחקי מכבי ת"א, נאלצו לקחת את הצילום היחיד שהתאים להם כנראה, גם אם הוא צולע ונוגד את האלף-בית של הרעיון הבסיסי שבו שחקן מכבי ת"א אמור להיות זה שמחזיק את התמונה.

והקרדיט לצילום? באדיבות אתר מכבי ת"א.

יאאא אולוהייים, העולם באמת השתנה. העיתון הגדול במדינה משתמש בצר לו בצילום מתוך אתר אינטרנט.

זה אחד.

השני הוא, אם להמשיך כיוון שהתחלתי בו באייטמונים קודמים, שהשחקנים הזרים המעניינים ביותר מבחינתי כיום הם אלו שיצא לי להכיר מוקדם משידורי המכללות. מה שמעלה בקנה אחד את דשון תומאס מאוהיו סטייט ששמחתי לגלות בקיץ במכבי ת"א, או את מייק רוסאריו מפלורידה שתפס לי את העין בזמנו והתגלגל עד הפועל אילת, או אנג'ל רודריגז שהגיע מאוניברסיטת מיאמי בפלורידה עד למכבי חיפה וכמובן איש הפועל ירושלים, ריצ'רד האוול, במקור מנורת' קרוליינה סטייט שנמצא כאן עוד לפניהם.

לחילופין, אלה השחקנים ש"צמחתי" איתם דרך שידורי ליגת בתי הספר התיכונים. במובן הזה, יפתח זיו מנהריה (ליאו בק חיפה), דניאל קופרברג ממכבי חיפה (הריאלי העברי חיפה), צוף בן משה מהפועל ת"א (עירוני ט') ודניאל דנינו מקרית אתא בלאומית (שרת נתניה) הם הדמויות המובילות כרגע במצעד.

מניח שישנם עוד שפרחו מהזיכרון כרגע. גם זרים, גם תיכוניסטים. ככה זה - כל אחד מוצא את נקודות האחיזה שלו, כי ליגת על שמתקיימת על פני ארבעה ימים בשבוע, כמו השבוע למשל, זה משהו שמזמן קשה לי לעקוב אחריו.

עניין שלישי, אם לחזור לרגע לשידור המשחק בין מכבי ת"א לבאמברג: הופתעתי (מניח שפורסם מראש, לא עקבתי) לגלות את עודד קטש בעמדת הפרשן אחרי תקופה בה תפס את הכיסא רבי פנחס הגרשוני ופה ושם גם גור שלף. חתיכת תיק ללוות את מכבי ת"א לכל משחקי החוץ ביורוליג, אם כי נראה שלא יזיק במיוחד בדרכו לקבל שם את הג'וב מתישהו אחרי נבן ספאחיה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 07/12/2019
 
  נרימה כוסית לזכר 
ברנט דארבי
 
 
נפרגן לאבישי גורדון, כיום מאמן הפועל גליל עליון, צילום עתיק ...
 
 
מיהו חבוב זה? ...
 
 
אביגדור מוסקוביץ' זוכה לחיי נצח בכדורסלע-האתר. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up