נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מרגש משהו, לא נכחיש זאת
מרכוס בראון ודייויד אנדרסן בימי צסק"א מוסקבה, איי איי איי. זכרונות נאים כרפאל. יש פתרון, יש זוכה ויש גם חידה חדשה. בהצלחה.
6/11/2017    
 

מרכוס בראון עומד מימין ומדבר עם דייויד אנדרסון או שמא מקשיב לו. ואולי זו היתה צריכה להיות השאלה, יען דמותו מוכרת מכדי להחמיץ, לפספס או להחטיא. ובאמת, מרבית בני העם שבחרו לענות לחידה המצולמת זיהו את שחקן צסק"א מוסקבה (כאן) שעבר גם במכבי ת"א לקראת סוף הקריירה.

זיהו נכון: צורקה, אביעד קורמן, איל בש, עמירם טאובר (עמירם! שנייייייים), אסף עמית, ירון רוטנברג, שני מאיר, יהודה סובלמן, דודי בלי שם משפחה, גיא גוראריה, לב הלמן, אהד אפרתי, יונתן תוסייה כהן, דודי גרינפלד, עומר רז, זאב לפידס, יונתן בלי שם משפחה, אור פוריה, איתמר רייצס, סמי זליקסון, אלעד גולדבלט, שי פיין, אורי גובר, דוד פרץ, הדר עפרוני, משה שוורדי, אלעד פרננדס, חגי אריכא, יואב פינקלמן, רן זיסקין, רונן ציון, אבנר דובדבן, ארז מטלון.

פתרונות שגויים: אוסקר טורס, טרייג'אן לנגדון, ג'יי אר הולדן.

כמות נכבדה של פותרים, לא נוכח להכחיש זאת גם אם מאוד מרצה, ובתוכה שמות מן העבר – 3, 5 וגם 7 שנים אחורה, עושה רושם. יאאא אולוהייים, מרגש-משהו.

העברתי את כל השמות לאנ-דנ-דינו ראדג'ה, ענק הרוח והקומה מקרואטיה, אשר ביצע במהירות ובמיומנות את טקס האנ-דנ אשר פורט לאורך השנים כל כך הרבה פעמים במסגרת אייטמוני 'ונשאלת השאלה'.

ואם לקצר – הזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

יונתן תוסייה כהן!

יאאא אולוהייים, יונתן!

זכית בכדורסלע-המגנט! מאמין? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע, לא פחות ולא יותר.

תודה לכולם על המאמץ והטרחה, עד כאן חידת מרכוס בראון האגדי (ראשון בנקודות בין כל האמריקאים ביורוליג במתכונתה הנוכחית, רביעי בסך הכל אחרי נבארו, ספאנוליס ותיאודושיץ).

ומכאן – לשם, אל החידה החדשה.

שלונ"צ ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 27/05/2020
 
  נרימה כוסית לחיי 
הארון ארדנאי
 
  נרימה כוסית לזכר 
מרגו דידק
 
 
מה עם שמירת מרחק מהשופט, חג'ג'? ...
 
 
מי האיש? ...
 
 
אריאל פורת עם בנו גור. שניהם בעלי ערכים ב'זה א-ב של כדור...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up