נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביינום ולא וויל, פרקינס ולא דורון
אנדרו וקנדריק המכובדים, אנשי ה-NBA, עבי גוף ועמוסי סנטימטרים היו השניים שהתבקשתם לזהות. יש פתרון, יש זוכה ויש גם חידה חדשה. הלאה, ובהצלחה.
22/1/2018    
 

אין יותר מדי חידות NBA ב'ונשאלת השאלה' כידוע, וזאת למה? ענייני זכויות, יו נואו. ואל תקלו ראש בעניין – העוקבים המסורים ביותר עשויים לזכור עדכון לפיו חטפנו פה חזק ובגדול לפני כמה וכמה (וכמה!) שנים לאחר שימוש בצילומים ללא רשות וזכות.

ומאז – דממה. שקט ושלווה.

נזכרתי בזה כיוון שהצילום הנוכחי שעמד כאן במסגרת היחדה השבועית שהפכה עם הזמן לדו-שבועית ולפעמים גם חודשית, שייך למקרה ההוא. באותו מקרה פוציתי, ממש ככה, על אף ששילמתי את עונשי וחובתי. הפיצוי היה סדר גודל של 20 צילומים נאים כרפאל לפחות, פשוט לא היה נעים להם להעניש אותי עד כדי כך. ידעו שהדברים נעשו בתום לב, וידעו שכדורסלע-האתר הוא לכיף ולנפש ולרווחת העם. ומה עשו – פשוט שחררו 20 צילומים לבחירה כמתנה.

והנה, זה אחד מהם. ברור, חד, לא מטושטש, גם אם השנים נתנו אותותיהם בשתי הדמויות המופיעות בו. ואלה, על הדרך, היו השניים שהתבקשתם לזהות: קנדריק פרקינס מבוסטון סלטיקס ואנדרו ביינום מלוס אנג'לס לייקרס.

מי זיהה את שניהם?

איתמר קורנבלום, מוטי אנגלשטיין, עמי פינקל, אופיר חזן, איתמר רייצס, אלמוג הראלי, מיקי גולד, שני מאיר, אביעד קורמן, יונתן בלי שם משפחה, זאב לפידס, אורי גובר, רונן ציון, ארז מטלון, דודי גרינפלד, יואב פינקלמן, שי פיין.

רק טעות אחת נכללה הפעם בין התשובות, כאשר אחד ממאזינינו דיווח על מפגע ולפיו פרקינס הוא בכלל איטוואן מור. נו, טעה ואף שגה.

כותב אחד המכובדים: "קלאסיקה. גמר 2010 עקוב מדם שהוכרע במשחק מספר 7 על חודן של 4 נקודות, אחד הגדולים שהיו אי פעם. שני הסנטרים אנדרו ביינום וקנדריק פרקינס נלחמים על ריבאונד. זה חייב להיות גמר 2010 כי בגמר 2008 ביינום היה פצוע. בגמר 2010 שניהם שיחקו עד למשחקים 6-7 בהם פרקינס נעדר. דוק ריברס אמר בזמנו כי החמישייה של רונדו, אלן, פירס, גארנט ופרקינס לא יכולה להפסיד סדרה, וצדק. ההיעדרות של פרקינס אפשרה ללייקרס לקחת את האליפות ההיא אחרי שב-2008 ביינום היה חסר בלייקרס והיטה את המאזניים לצד של בוסטון".

העברתי את שמות כל הפותרים אל ענק הרוח והקומה אנ-דנ-דינו ראדג'ה, העושה בפתקים כבתוך שלו, וכך עשה גם הפעם. אחרי שרשם את השמות הוא קיפל וקימט ומעך וערבב ובחש ולש ודש ואז הואיל סוף סוף להפסיק אותי ולשלוף פתק אחד קטן שעליו היה רשום שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

מיקי גולד!

יאאא אולוהייים, מיקי!

זכית בכדורסלע-המגנט! מאמין? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע, לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת פרקינס וביינום, אחת חדשה ממתינה לכם. צאו ופצחו אותה פצח היטב, בני העם ובנותיו.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 28/02/2020
 
  נרימה כוסית לחיי 
אנטונלו ריבה
 
  נרימה כוסית לזכר 
אנתוני מייסון
 
 
גיא פניני קלע 5 נקודות ב-63:87 הביתי של ישראל נגד רומניה. ...
 
 
מי האיש? ...
 
 
זוכרים? פביאן ליפרמן. והנה הפרטים ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up