נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sam I am
אין צורך לחקור כל כך הרבה: סם קאסל הוא-הוא ההוכחה לכך שפעם היו כאן חייזרים. ובינתיים, נכבד, נוקיר ונעריך את כל מי שהשתתף בפתרון החידה המצולמת.
18/6/2018    
 

סם קאסל הוא האיש, והאיש הוא סם קאסל. אלוף NBA לשעבר, שלוש פעמים למעשה.

נתקשה להכחיש זאת וגם לא ממש ננסה או נרצה.

חידה פשוטה, קלה יחסית המציגה את מראהו החייזרי-קדמון משהו של החבוב הנ"ל.

מרבית בני העם ובנותיו שניגשו לפתור את החידה מצאו לה פתרון. כך למשל זיהו את קאסל שועי עולם דוגמת אמיתי אסידו, אסף עמית ושלומי ינקלביץ', כמו גם עמי פינקל, שחר קורנברג וסר ש. הרמלין הקשיש.

או אנשים מכובדים, בכירים ובעלי שם ומסורת פתרונות דוגמת איל בש, מוטי אנגלשטיין ואורי גובר, שממשיך לקוות שמכבי רחובות יגיעו יום אחד לליגת העל. או שמות מפעימים כמו ירון רוטנברג ויובל גונצ'רובסקי שאף חושף בפני האומה כי נתקל פעם בסם קאסל באחד הרחובות בהוליווד וסביבותיה.

ואיך אפשר בלי להזכיר אבני יסוד בכדורסלע-האתר כמו אביעד קורמן וצורקה שזיהו אף חיש קל את סם קאסל. גם אלמוג הראלי, ארז מטלון, הדר עפרוני, שני מאיר ונועם ממיאס אשר שב מן הכפור והרים ראש לרגע.

יהודה גרינפלד, דודי ליכטנשטיין ואיתמר רייצס תרמו את שלהם והלכו עם קאסל, עודד פאר, שמוליק אבידר ועופר נוימרק – אגדיים אחד-אחד – הרביצו פתרון נכון אף הם. דור רוזנברג שהבליח מתהומות השכחה, אוהד פרידמן ויואב פינקלמן, כמו גם רונן ציון, ליאור ברנע וגידי זיגלמן, הראו נוכחות מבורכת.

ובנוסף לכל אלה גם עופר צ'ובוטרו האלילי, רן זיסקין המפעים, זאב "אנו נושאים לפידים" לפידס ואלעד גולדבלט החצי-מיתולוגי זהרו בשמי חידת סם קאסל.

סיימנו? טרם.

שי פיין, כמובן. איך לא.

ואבי טייגר ויניב שכטר ודן ארטובסקי (הו-הו, חלף זמן מאז הפעם האחרונה שאחד הארטובסקים הפציע כאן), ודני סמיד שמקפיד להופיע במאני טיים.

ולמד כל אלה היו פתרונות שגויים דוגמת ניק ון אקסל, צ'ונסי בילאפס, לי ג'ונסון שאף הוא הוכחה לכך שפעם היו פעם חייזרים.

נקנח במעט פרטי טריוויה מפי העם, לפני שניגשים להגרלה של אנ-דנ-דינו ראדג'ה, ענק הרוח והקומה הקרואטי.

כותב אחד: "טוב כבוד הנשיא, מי שלא יודע את זה, שיפרוש לדוקים. סם קאסל, הידוע בכינויו Sam I Am, שנראה בגיל 21 כאילו הוא בן 41, לקח 2 אליפויות עם יוסטון כרוקי ושנה שנייה, היה חלק מהביג 3 במילווקי 2001 עם ריי אלן וגלן ביג דוג רובינסון, וסיים עם אליפות בסלטיקס הגדולים של 2008 כווטרן, עם אותו ריי אלן, קווין גארנט ופול פירס, בקבוצה שידע בגאוניותה לגייס גם את ג'יימס פוזי וגם את אדי האוס, קלעי שלשות הקלאץ' הגדולים בהיסטוריה מלבד רוברט הורי Mr. June".

ומשרבט אחר: "לא אחר מאשר סם קאסל. הרכז הידוע ברחבי הליגה כשחקן אממ, בעל וובוס (בשפה יפה) אשר בשנותיו הראשונות בליגה זכה בשתי אליפויות ברצף בזמן פרישת אלוהי הכדורסל יחד עם האקים דה דרים אולאג'ואן ולאחר מכן חבר לקווין גארנט בשנות הגדולה שלו שהתלוו למלחמות חורמה בלייקרס (החצי גדולים בשלב הזה) של שאק וקובי באמצע שנות האלפיים וסיים את הקריירה באליפות בבוסטון עם הביג 3 אשר כללו את קווין גארנט (כן, כן אותו אחד) ריי אלן ופול "המחלים המהיר מברך שבורה" פירס".

החבר'ה מרביצים פה פסקאות כאילו אין מחר. אין נקודה, אין נשימה. כזה הוא העולם המודרני, מה נאמר ומה נגיד.

עוד אחד אחרון: "זהו סם קאסל, הבחור מעלה לי זיכרונות מתוקים משתי הזכיות של הרוקטס ביחד עם האקים דה דרים, רוברט הורי הצעיר, וקלייד דרקסלר המזדקן. אמנם היו אלה עונותיו הראשונות ועדיין אינו היה שחקן משמעותי אך בזיכרוני (הייתי צעיר באותם ימים)הוא אחד השחקנים המשמעותיים ביותר שלא לומר כוכב,ועד היום זה אינו ברור לי. נתן עונת פרישה יפה בבוסטון של הביג3 וזכה באליפות עם הסלטיקס. אז כבר היה ברור לי שאינו כוכב;)ואיך שכחתי את הימים היפים שעברו עליו במינוסוטה, אמנם לא התחברתי לקבוצה הזאת (היו נראים לי קצת Bad Boys) אבל אי אפשר להגיד שקאסל לא נתן עונות טובות שתורגמו לשתי בחירות לאול סטאר והגעה לגמר המערב שבו נתנו פייט לא רע ללייקרס. היום עוזר מאמן של הקליפרס, היה שחקן חביב בהחלט (תלוי באיזו קבוצה) אני הכי התחברתי אליו בתקופתו ברוקטס אבל כל אחד והעדפתו".

אוקיי, קראנו, נהנינו, תודה.

אני בשל לעבור בשידור חי לאנ-דנ-דינו ראדג'ה. ואתם?

אז עברנו.

אנ-דנ קיבל לידיו את כל השמות והתרגש. "ממיאס? רוזנברג? צ'ובוטרו? גונצ'רובסקי? פפפפפפ, לא שמעתי מהם תקופה ארוכה, האין זאת?", הקליד ושלח.

קדימה, אנ-דנ, אין לי את כל היום בשבילך", סנטתי בענק המקריח שניגש לפעולותיו הקבועות (קיפול הפתקים, מעיכתם, ערבובם, שליפת אחד מהם ועוד).

אחרי טקס צנוע ראדג'ה הודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

אבי טייגר לילי וודס, הוא ולא אחר!

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע, לא פחות ולא יותר.

תודה לכולם על ההשתתפות הערה, ומי ייתן שאלה שהבליחו לפתע בתום היעדרות ארוכה ימשיכו לפקוד את מפתננו הדל באנרגיה ודל בכלל.

עד כאן חידת סם קאסל. אחת חדשה כבר ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב. שלונ"צ ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 28/02/2020
 
  נרימה כוסית לחיי 
אנטונלו ריבה
 
  נרימה כוסית לזכר 
אנתוני מייסון
 
 
גיא פניני קלע 5 נקודות ב-63:87 הביתי של ישראל נגד רומניה. ...
 
 
מי האיש? ...
 
 
זוכרים? פביאן ליפרמן. והנה הפרטים ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up