נראו לאחרונה
 
 
הספר "דאנק בפרצוף"   הספר "דאנק בפרצוף"
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מרקו לא פה
היה, אבל כבר לא. חידת יאריץ' מאחורינו, יש פיתרון מלא, שם של זוכה, הגיגים וקשקשת לרוב כמיטב המסורת. וכן, גם חידה חדשה.
20/11/2018    
 
מרקו יאריץ' הוא האיש שהתבקשתם לזהות לפני הרבה מדי זמן, ועכשיו זה גם רשמי – זה הוא, כן.
גארד סרבי זכור לטוב או שלא, עם מראה קצת מלוכסן ויכולת מרשימה למדי רוב הזמן. החליף זהויות בבולוניה, ושיחק שנתיים אצל זו ושנתיים אצל ההיא ואז נבחר לחמישיית העונה ביורוליג עם וירטוס. מספר חודשים לאחר מכן יצא ל-NBA והעביר שם את שבע השנים הבאות בין הקליפרס שבחרה בו בדראפט שנתיים לפני כן, לבין מינסוטה ואחר כך גם ממפיס, לפני שחזר לריאל מדריד ולסיינה.
מרשים, לא? רזומה-רזומה.
במקור הוא תוצר של הכוכב האדום בלגרד אבל בחסות ההשפעה הסרבית ביוון בשנות התשעים (איבקוביץ' במקרה הזה, יש לשער) הגיע מהר מאוד לשם. למעשה, בגיל 18 שיחק בפריסטרי.
הרביץ הרבה כסף בקריירה וגם מדליות זהב באליפות עולם ואליפות אירופה. סביר שמעטים זוכרים אבל בערבות הקריירה עוד ניסה לשוב ל-NBA, אבל נכשל ופרש.
ימים של פעילות ומעורבות נשיאותית, מה יש לומר. ימים שישובו מתישהו או לאו? אם נחיה גם נראה. כך או אחרת, אחרת או כך, זמן טוב לבקר ברשימת הפותרים ולראות מי נגד מי ולמה.
ואלה שמות הפותרים: ארז מטלון חסר התקדים, שי פיין העקבי, דוד אורנשטיין המיתולוגי, אוהד אפרתי הנחוש, שי הופמן האלגנטי, דוד רוטנשטרייך המרטיט, אורי גובר המרשים, מוטי אנגלשטיין ענק הרוח, יואל זיבלטשי האלילי, זאב בלי שם משפחה המסתורי, מייקי המדוקדק, צורקה הנאמן, יואב פינקלמן אדיר הממדים או שלא, רונן ציון שידו בכל ויד כל בו, אסף עמית אליל ההמונים, אביעד קורמן אשר על התופים, אלירן ג'אבורי המלוטש, שני מאיר הקסומה, עמי פינקל המפולפל, דני סמיד המתמיד, ושלומי ינקלביץ', אשר לגביו נשאלת השאלה אם הוא קרוב משפחה של בריאן ינקלביץ' הנשכח או לא.
כל אלה, לצד שתי טעויות - אחד שדיבר על מריוס באטיס ואחר שהזכיר את סרחיו יול.
הנה עוד כמה נתונים שמפזורים בין התשובות שהגיעו הפעם: יאריץ' היה בן זוגה של הדוגמנית הברזילאית אדריאנה לימה במשך מספר שנים עד שהתגרשו ויש האומרים כי זו נקודת השיא של חייו במלוא הכבוד ל-NBA; בצילום הוא נראה לצד דייויד בלות'נטאל וסטפון לאזמה; ויש גם לומר שהוא לקוח מעונת 2009/10 – עונה שהסתיימה עבור מכבי ת"א בהדחה מול פרטיזן בלגרד.
העברתי את כל שמות הפותרים נכונה לאנ-דנ-דינו ראדג'ה, ענק הרוח והקומה הקרואטי, כמיהר לקיים את ההגרלה בתהליך הטיפוסי לו: רישום השמות על פתקים, קימוטם, מעיכתם, גלגולם, ערבובם ואז שליפת אחד מהם, פתיחתו והודעה לנשיאות לפיה הזוכה הפעם הוא . . .
הוא . . .
הוא . . .
שלומי ינקלביץ'!
יאאא אולוהייים, שלומי! אז אתה קרוב של בריאן או לא? שדר נא לאומה, פתח פיך ויאירו דבריך.
שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע – לא פחות ולא יותר.
ועד כאן חידת מרקו יאריץ', שעמדה כאן יותר מדי בגלל קלישותי ההולכת ומחריפה, יש להודות.
חידה חדשה לפניכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב, בתבונה, בהתמדה ובהנאה.
שלומות ונצורות בשלב זה.
 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 28/02/2020
 
  נרימה כוסית לחיי 
אנטונלו ריבה
 
  נרימה כוסית לזכר 
אנתוני מייסון
 
 
גיא פניני קלע 5 נקודות ב-63:87 הביתי של ישראל נגד רומניה. ...
 
 
מי האיש? ...
 
 
זוכרים? פביאן ליפרמן. והנה הפרטים ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up