נראו לאחרונה
 
 
ציבונה זאגרב 1997/98   ציבונה זאגרב 1997/98
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא יודע אם חמד, אבל צמד-צמד
לי ניילון ועוסמן סיסה מבני השרון היו השחקנים שהתבקשתם לזהות. יש פיתרון, יש זוכה ויש גם חידה חדשה. היידה, ובהצלחה.
16/9/2019    
 

הצילום של לי ניילון ועוסמן סיסה לקוח מעונת 2006/07. בהינתן שכדורסלע-האתר נמצא באוויר מחודש מאי 2006, זו לבטח היתה אחת התקופות הכי פוריות מבחינת כתיבה וצפייה במשחקי ליגת העל, שלימים כונתה כאן ליגת קזינו. המקלדת לא ידעה מנוח, מה יש לומר.

ובני השרון, זכור לי היטב, היתה אחת הקבוצות הכי מדוברות בכדורסלע. עסקתי בה ביום, בלילה, בחורף ובאביב, עוד ועוד ולקינוח גם עוד ועוד קצת. היה כיף לעקוב אחר הקבוצה הזו בסביבות אמצע העשור הקודם וקצת אחרי זה. ניילון היה הסקורר המוכשר שעושה על המגרש כל מה שהוא רוצה, עם דגש על כל. סיסה הכי הלא טכני במיוחד אבל ריבאונדר, לוחם, אתלטי ועם יכולת חסימה משובחת. זו היתה קבוצה של אפי בירנבוים ורועי חגאי ודומה שהשחקן האהוד עלינו במיוחד היה לא ניילון וגם לא סיסה אלא ג'ייסון וויליאמס שלימים גם נבחר לחביב 'נולד'. והיו שם משה מזרחי וארז כץ וקוקי בלצ'ר כמובן, שזכה כאן לכינוי פלז'ר.

כך שלראותם בלבד, את שני החבובים ניילון וסיסה, זורק אותי אחורה והנחיתה לא מכאיבה, להיפך. היא מעלה חיוך. ימים של חיבור הדוק לליגה, ימים של מעקב מדוקדק שאני חושש שלא ישובו עוד מבחינת האינטנסיביות שהושקעה בהם, ובצפייה ובכתיבה על אודות הליגה.

החידה המצולמת מצאה חן בעיני בני העם, אשר הפגינו נוכחות ושלחו פתרונות לאורך השבועיים האחרונים. במסגרת הפתרונות השגויים הגיעו שמות דוגמת קוקי בלצ'ר, ג'ייסון וויליאמס (מספר פעמים), סטנלי ברנדי ועוד, אבל יש להודות וגם להודות יש כי מרבית הפותרים זיהו את ניילון וסיסה וחלקם אף הוסיפו הערות.

ולפני שמות הפותרים, הנה חלק מההערות:

אומר אחד: "העונה היא כנראה 2006-7, בני השרון מהממת את מכבי עם תצוגה פנומנלית של לי ניילון, רק כדי להפסיד בגמר הגביע להפועל ירושלים. לידו בתמונה חברו לקבוצה עוסמן סיסה".

וכותב אחר: "קללללללל. לי ניילון, איזה שמאל הייתה לו, אבל היה טיפה מקרה ראש, ועוסמן סיסה, איזה חיה אתלטית משאבת ריבאונדים. היו קבוצה מאוד כיפית לצפייה, בימים שכל מה שאקוניס עשה פגע בול מבחינת זרים".

ומכאן אל שמות שועי עולם שזיהו את השניים בלי שגיאות ובלי טעויות: רן זיסקין, שני מאיר, צורקה, חן סלע, רונן ציון, זאב, עודד פאר, יואל זיבלטשי, יואב פינקלמן, לב הלמן, אביעד קורמן, ארז מטלון, אבנר דובדבן, אור נתנאל, אלעד פרננדס, אבנר שיפמן, ינאי גידרון, שי פיין, דודי גרינפלד, אבנר חביב.

השמות הועברו אל ענק הרוח והקומה הקרואטי, אנ-דנ-דינו ראדג'ה, האמון על ההגרלות בכדורסלע כל כך הרבה שנים, שבעצמו אינו זוכר מתי החל לשאת בתפקיד. וכך או אחרת, אחרת או כך, ראדג'ה ניהל את טקס ההגרלה ביד רמה וזרוע איתנה והודיע לי כעבור מספר דקות שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

אבנר שיפמן!

יאאא אולוהייים, אבנר!

הוגרלת! נבחרת! שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע, לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת לי ניילון ועוסמן סיסה מבני השרון. חידה חדשה ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 24/01/2021
 
  נרימה כוסית לחיי 
יותם הלפרין
 
 
שם בבית הקטן, שושנים פורחות בגן, ובשובך הלבן - היונה. ...
 
 
איזו קבוצה משחקת באולם הזה? ...
 
 
גם עמית תמיר הוא בעל ערך אצלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up