נראו לאחרונה
 
 
ציבונה זאגרב 1997/98   ציבונה זאגרב 1997/98
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אליל רב קסם
ג'ו דאוסן היה האיש שהתבקשתם לזהות. אף כי העם קלוש בדרך כלל, הפעם הוא התייצב והצביע בהמוניו. יש זוכה ויש גם חידה חדשה. היידה, ובהצלחה.
12/1/2020    
 

ג'ו דאוסן עמד בגאון בשבועיים האחרונים בחידת 'ונשאלת השאלה' והעם, כצפוי, זיהה בקלות. בסופו של היום, נדמה שאך תמול-שלשום, או מקסימום לפני חודש-חודשיים, הוא חרך פה רשתות. ברם הזמן שנוהג לעשות את שלו בכל התחומים ובכל המגזרים ובכל חלקי העולם, עשה זאת גם כאן. דאוסן פרש ב-2008, סדר גודל של כמעט 12 שנים. לא מעט.

האיש בן 59 והוא חולק במסגרת תאריך הלידה שלו יום וחודש פלאיים משהו – 16 במאי. כלומר בדיוק כמו איתי סלע הפלאי.

דאוסן עבר כמה וכמה (וכמה!) קבוצות לאורך הקריירה הארוכה שלו. קבוצה מזוהה במיוחד? זו תהיה כנראה הפועל אילת, בה שיחק חמש עונות, וגם הפועל חולון על אף ששיחק בה שתי עונות בלבד ובקדנציות שונות.

כך או אחרת, אחרת או כך, הגיעו פתרונות רבים הפעם.

ניצמד לדאוסן במקרה הזה, יען כי כזה הוא היה עבורנו במשך כל כך הרבה שנים, אם כי האינגליזית, ההתקדמות הטכנית וההתעמקות במקורות לימדו אותנו עם הזמן שהדרך הנכונה היא להגות ולכתוב זאת דוסון.

מי ומי בפותרים הפעם, שזיהו היטב את האליל שהוא גם, בין השאר, אבא של שון וגם, בין השאר, מאמן במחלקת הנוער של נס ציונה?

הנה זה בא:

אביעד קורמן, יגאל ניימן, עודד פאר, רן זיסקין, שני מאיר, יניב לביא קרן, אורי גובר, שחר הרמלין הלוא הוא סר ש האגדי, צורק'ה, דני חדד, רונן ציון, מוטי אנגלשטיין, זאב לפידס, אלי רגב, טלי לפידות, יואב פינקלמן, דודי בלי שם משפחה, יואל זיבלטשי, אמיר אוסטרמן, אוהד גרייבסקי, עמרי מצר, שחר שפירא, נעם לוי, אור פוריה, גלעד גרינצייג, צבי זילבר, אמוץ אשר, אבנר דובדבן, ברק מונק, דודי גרינפלד, עופר שמור, נתי פפירוביץ', שלום קורנבלום, יונתן שרברק, אלעד גולדבלט, אוהד אפרתי, עדי ריטל, עדי וינגרטן, שחף יוספי, עומר רז, משה יצחקי, יניב שכטר, עופר לוי, רז קדרי, אורי בן חורי, איל גבעוני, יהודה סובלמן, דניאל צודנובסקי, יעקב ג'קסון, דורון פרנג'י, אורן אלגר, אסף עמית, אלי כנען, חגי סלע, אמיתי אסידו, דוד אורנשטיין, שי פיין, ארז מטלון, הדר עפרוני.

מספר רב ומרשים של פותרים. מכובד, נאה.

העברתי את שמות כל הפותרים אל אנ-דנ-דינו ראדג'ה אשר על ההגרלות בכדורסלע-האתר במשך שנים רבות. הוא טען שכדאי להזכיר שדאוסן שיחק בין השאר גם ביוון, ועבר בתחנות שאינן עמנו עוד כמו בית"ר תל אביב ומכבי ירושלים.

נו, הזכרנו.

הלאה.

אנ-דנ התלונן על הכמות הגדולה במיוחד של פתקים שהוא צריך להכין במקרה הזה, רשם את השמות, קיפל את הניירות, מעך, כיווצ'ץ', ערבב, ושוב ערבב, ושוב ערב, שלף פתק אחד, פתח אותו ואז הודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

משה יצחקי!

יאאא אולוהייים, משה!

זכית בכדורסלע-המגנט!

מאמין? מעכל? קולט?

שלח את נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת ג'ו דאוסן, דוסון נו, ותודה לכולם על ההשתתפות.

חידה חדשה ממתינה לכם. צאו ופצחו אותה היטב, בני העם ובנותיו.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 24/01/2021
 
  נרימה כוסית לחיי 
יותם הלפרין
 
 
שם בבית הקטן, שושנים פורחות בגן, ובשובך הלבן - היונה. ...
 
 
איזו קבוצה משחקת באולם הזה? ...
 
 
גם עמית תמיר הוא בעל ערך אצלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up